KTM 640 ADVENTURE vs KTM 690 ENDURO

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Φοράει εδώ ποιο κάτω ένας γείτονας άμα θες πετάγομαι το βράδυ και το ξηλώνω


Sent from my iPad using Tapatalk
Αν έχεις @ρχίδι@ ΕΛΑ,θα αμολήσω την Άρια να σε φάει:ha:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ηλία πλέον είναι του 950 SE που έχει γράψει και ο Γάτος και ο Μίλτος.

Θα σου έστελνα τον κωδικό αλλά είμαι εκτός.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
@ilai

Ηλία σε περίπτωση που θέλεις να το παραγγείλεις έχει αυτόν τον κωδικό: 6300801000004

Μπορείς να το δεις εδώ : https://www.motorcyclespareparts.eu/ktm-parts/motorcycles/950-superenduro-r-06-europe-2006/mask-fenders-856939.aspx



 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
θα σας στεναχωρήσω αλλα το εν λογο φτερο που ψαχνουν ολοι για να βαλουν σε 640 και 950/990 εχει σταματησει η παραγωγη του... οποιος ειναι τυχερος ισως βρει κανενα ξεχασμενο σε καποιο ραφι... μπορει να εμφανιζεται σε καταλογους της ΚΤΜ αλλα σε οσους ρωτησα μου ειπαν το ιδιο, οτι σταματησε η παραγωγη του... :(:(:(
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
@Srider Απ'ότι έψαξα. το συγκεκριμένο βγαίνει μόνο σε περτικαλί, όπως έβγαινε στο SE.

@στεργιος ψηλογιωργης Χωρίς να θέλω να επιμείνω και χωρίς να το ξέρω στην πράξη, βλέπω ότι το φτερό του 690 enduro R με το φτερο του 950 Super Enduro R, έχουν διαφορετικό κωδικό χωρίς να γνωρίζω γιατί (λογικά θα έπρεπε να έχουν τον ίδιο, το συνηθίζει νομίζω η ΚΤΜ σε ίδια ανταλλακτικά σε διαφορετικά μηχανάκια).

Επιπλέον, αν μπεις στη σελίδα του ανταλλακτικού (του 950SE), θα δεις ότι το 690 enduro δεν αναφέρεται στις συμβατές μοτοσυκλέτες.

Για να μας λυθεί η απορία θα επικοινωνήσω με αντιπρόσωπο και θα ενημερώσω.

:)
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
λοιπόν, σχετικά με το φτερό από 950 super enduro υπάρχει και σε μαύρο. Ή τουλάχιστον υπήρχε σίγουρα στο παρελθόν.
Ο κωδικός είναι: 7650801000030
το βρήκα εδώ: 990 ADV High Fender Kit



@giannis1070 : αυτό το site που προανέφερες (motorcyclespareparts.eu) είναι αξιόπιστο? έχεις αγοράσει τίποτα από εκεί?

Το δείχνει διαθέσιμο : https://www.motorcyclespareparts.eu/ktm-genuine-parts/7650801000030-front-fender-black.aspx

ενώ σε 2 γερμανικά αξιόπιστα σαϊτς δεν το βρίσκω διαθέσιμο αυτό το φτερό.
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Παιδιά να ξεσηκώσω ενα θεμα με μια απλή ερώτηση προς τον πορτοκαλί κόσμο?

Ποιες οι διάφορες του 640 enduro και 640 adventure , εκτός από το ντεπόζιτο και την μάσκα?

Επίσης με το enduro και τα 12 λίτρα , δεν βγάζεις περί τα 200 χλμ?
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Παιδιά να ξεσηκώσω ενα θεμα με μια απλή ερώτηση προς τον πορτοκαλί κόσμο?

Ποιες οι διάφορες του 640 enduro και 640 adventure , εκτός από το ντεπόζιτο και την μάσκα?

Επίσης με το enduro και τα 12 λίτρα , δεν βγάζεις περί τα 200 χλμ?
Μην τα κοιτάς αυτά... Είναι του σατανά πράματα
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Παιδιά να ξεσηκώσω ενα θεμα με μια απλή ερώτηση προς τον πορτοκαλί κόσμο?

Ποιες οι διάφορες του 640 enduro και 640 adventure , εκτός από το ντεπόζιτο και την μάσκα?

Επίσης με το enduro και τα 12 λίτρα , δεν βγάζεις περί τα 200 χλμ?

Μάλιστα το επισημοποιήσες το ενδιαφέρον.... Με βλέπω στο τέλος να είναι ο μόνος με τη χοντρή στο χώμα ....
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Μάλιστα το επισημοποιήσες το ενδιαφέρον.... Με βλέπω στο τέλος να είναι ο μόνος με τη χοντρή στο χώμα ....
Νομιζω οτι η χοντρη θα διατηρηθεί πολύ καλυτερα σε βάθος χρόνου εαν τις χωματαδες και τις εκδρομές τύπου TRoffy , βγαίνουν με ενα άλλο μικρο!!!
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Επισής αδερφε @Goukos πρεπεί να μεινεις με την χοντρη!!!!

Τα σκαμπό και λοιπά κάποιος πρέπει να τα κουβαλαει!!! και θα αλλαζουμε !!! :p:p:inlove::inlove:
 
Top Bottom