KTM 640 LC4 ADVENTURE

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
1999


2000


Kατα βαση ιδια ειναι εκτος απο το μπροστινο και τα κουστουμια
Το 2ο στη φωτο ειναι σιγουρα 2001+, εχει USD πιρουνι και 320 δισκο. Ξερω οτι τα 99-00 ειναι ιδια σε θεμα εξοπλισμου, μονο τα χρωματα διαφερουν.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
το vstrom το έχεις??? ;)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Παροπλισμενο, σε κουτες, σαν project bike.
χωρίς πλάκα, γδυμένα βεστρόμ με βάρος όχι πολύ διαφορετικό του 640 έχω δει στο advrider.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Παροπλισμενο, σε κουτες, σαν project bike.
χωρίς πλάκα, γδυμένα βεστρόμ με βάρος όχι πολύ διαφορετικό του 640 έχω δει στο advrider.

εδώ Βόλο κυκλοφορεί ένα με βγαλμένη όλη τη μάσκα και τα πλαινά από το τεπόζιτο, το μπροστά φτερό, για φώτα έχει 2 λεντόμπαρες παράλληλα με τα καλάμια (μια σε κάθε καλάμι) και δεν έχω δει τι έχει για όργανα... κάπως περίεργο, αλλά και κάπως ενδιαφέρον!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Το συμβατικο 50αρι μπροστινο εχει φανταστικη λειτουργια και ειναι φυσικα ρυθμιζομενο
Το 2ο στη φωτο ειναι σιγουρα 2001+, εχει USD πιρουνι και 320 δισκο. Ξερω οτι τα 99-00 ειναι ιδια σε θεμα εξοπλισμου, μονο τα χρωματα διαφερουν.
Toτε εδω KTM 640 LC4 Adventure R λενε οτι να 'ναι
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
εδώ Βόλο κυκλοφορεί ένα με βγαλμένη όλη τη μάσκα και τα πλαινά από το τεπόζιτο, το μπροστά φτερό, για φώτα έχει 2 λεντόμπαρες παράλληλα με τα καλάμια (μια σε κάθε καλάμι) και δεν έχω δει τι έχει για όργανα... κάπως περίεργο, αλλά και κάπως ενδιαφέρον!
Kαι με κουστουμι ανθρακονηματα να το ντυσεις, δεν πας πουθενα με μασιφ ζαντες και 10 ποντους αποσταση απο το εδαφος.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτό εδώ το πέτυχα πριν χρόνια στην ζαρουχλα
Το έδινε τότε 3000 ευρώ και είχε 10000 χλμ
99 μοντελο


Λουστρο



Advphone....
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Αμα βρω 99-00 μοντελο δηλαδη σε καλη τιμη το αποφευγω ή το κοιταω?
To λοξο-κοιτάς ,φεύγοντας διακριτικά. :cool:
πενφέ made by Aprilia.
Εμ ,δε σου'φτανε το ΟριΤζιΝάλε ,ψώνισες και το "Φασόν". :sneaky:
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Μιας και είμαι σίγουρος ότι είχες αποφασίσει τι να κάνεις
πριν μας ρωτήσεις θα σου πω μόνο αυτό...

ΚαλωςόρισεςΤώραΜαζί μας!!!
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Παιρνεις 690 στα λεφτα που τα πουλανε.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το οποιο ειναι και το καλυτερο μηχανακι για τουριστικο χωμα, με ενα μεγαλο τεποζιτο

Στην ιδια εποχη με το αντβ παιζει και το χρ650 που ηταν τρομερο αλλα μανιβελα μονο και σχεδον ανυπαρκτα ηλεκτρικα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εδώ δεν ισχύει το ότι δεν υπάρχει δεν χαλάει; Περίεργοι είστε, το 1290 έχει πολλά, το XR650 λίγα, να που ΠΑΛΙ στο 990 καταλήγουμε, το τέλειο μηχανάκι παιδιά. :p
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Εδώ δεν ισχύει το ότι δεν υπάρχει δεν χαλάει; Περίεργοι είστε, το 1290 έχει πολλά, το XR650 λίγα, να που ΠΑΛΙ στο 990 καταλήγουμε, το τέλειο μηχανάκι παιδιά. :p
καλα ειπαμε, το λιγο με το καθολου εχει διαφορα, αμα κανεις διαιρεση με το μηδεν εχεις σφαλμα o_O
το χρ δε σηκωνει ουτε φωτα κανονικα, τα φωτα που εχει ειναι ισα ισα για να του βαλουν χριστουγεννιατικα λαμπακια για να παρει εγκριση δρομου, και το υποπλαισιο του ειναι στην ουσια αγωνιστικου μηχανακιου, αμα παιρνεις δικαβαλα θα το κοψεις...κριμα παντως ηταν τρομερο μοτερ και πολυ καλη βαση για να μηδενισει την κατηγορια η χοντα αλλα δε το εκανε ποτε...

τωρα για τα 9χ0 μη τα λεμε, οσοι προλαβατε προλαβατε, πλεον ειναι ηδη collector's item θα βαρατε το κεφαλι σας σε μερικα χρονια οσοι δε πηρατε οταν επρεπε

παντως το 640 ειναι τρομερο μοτερ για σμ, συγκεκριμενα ηταν τελειο στον δουκα, με vdb fcr acrapes οταν το ειχα ηταν η απολυτη οδηγικη εμπειρια, αλλα ειναι λιγο κορονα γραμματα και η ανατιναξη
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ δεν ξαναμιλάω για φρένα.
Μα γιατί, είχαμε περάσει πολύ όμορφα!


Πέρα από το χώμα, το 640 είναι απολαυστικό και στον επαρχιακό δεδομένου ότι έχει πολύ ζωηρό κινητήρα, δεν είναι CRF250Rally ούτε DRZ400, συμπεριφέρεται σαν motard στο κλειστό στροφιλίκι και γενικά είναι πολύ απολαυστικό σε όλα τα τερέν.
Τη κατάλληλη στιγμή σταμάτησες του παραλληλισμούς...
 
Top Bottom