KTM 990 ADVENTURE

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Έχω διαβάσει αρκετά και ψάχνομαι η αλήθεια είναι!απλα επειδή φαίνεται καλό το μηχανάκι σκεφτόμουν να το τσεκάρω!αλλα η αλήθεια είναι ότι επειδή έχω να πάρω κτμ από το 2013 δεν έχω ξανα ασχοληθεί!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχω διαβάσει αρκετά και ψάχνομαι η αλήθεια είναι!απλα επειδή φαίνεται καλό το μηχανάκι σκεφτόμουν να το τσεκάρω!αλλα η αλήθεια είναι ότι επειδή έχω να πάρω κτμ από το 2013 δεν έχω ξανα ασχοληθεί!
Σε ποιά περιοχή μένεις?
Μήπως μπορεί κάποιος φίλος γνωστης να βοηθησει
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Πειραιά μένω και αυτό που έχω βρει είναι από μέγαρα με αυτοκόλλητα και μόνη akrapovic αν βοηθάει
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Με αυτά που ανεβάζετε θα με κάνετε να την ξανακατεβάσω την αγγελία.
σε λάθος ποστ είσαι... τα γελάδια είναι αλλού :p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
σε λάθος ποστ είσαι... τα γελάδια είναι αλλού :p
Ποια γελάδια μαρή??
Δεν έχω (ακόμα) GS
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Πειραιά μένω και αυτό που έχω βρει είναι από μέγαρα με αυτοκόλλητα και μόνη akrapovic αν βοηθάει
....για πές και μια τιμή?
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παπα σε εκκλησια...
Κατά προτίμηση, την εκκλησία στα Σπάτα! Αν και ΚΤΜ δεν «διαβάζει» έχω ακούσει!!! :laugh::laugh::laugh:

Σε 2η φάση θα αρχίσουν τα όργανα..... :p
Μωρέ τα όργανα και τα «καντήλια», ξεκινούν άμεσα!!! Πριν φύγεις απ´την εκκλησία (αν πάρει μπρος πάντα)!!! :p
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Γιατι ; Για πες ;

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχω διαβάσει πολλά προβλήματα που στο 990 δεν τα έχω δει, ειδικά τα πρώτα 950 .κ σε μεταχειρισμένο με εξάτμιση θα χει πέσει κ σκάλισμα στο καρμπυρατέρ λογικά...άσε που είναι κ πολύ παλιό,όχι ότι δεν είναι το 990...
 
Τελευταία επεξεργασία:

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Πειραιά μένω και αυτό που έχω βρει είναι από μέγαρα με αυτοκόλλητα και μόνη akrapovic αν βοηθάει
μονη ακραπα σε 950,δειχνει ψαγμενο αναβατη
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Ναι και μου έχει και ότι έχω διαβάσει από εδώ...του είπα για τα χιλιόμετρα αλλά μου λέει ούτε διαρροές ούτε τίποτα δεν έχει και να το ελέγξω όπου θέλω...
 
Top Bottom