Mπροστινο KLE

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Οχι ρε γμτ:(. Τουλαχιστον πηγε σε καλα χερια... Ποιος το πηρε, να πουμε καλοριζικο??
Πιστεύω θα εμφανιστεί οικειοθελώς,.. σε αντίθετη περίπτωση.. δες ποιος μου έβαλε καρδούλες στο προηγούμενο ποστ μου :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πιστεύω θα εμφανιστεί οικειοθελώς,.. σε αντίθετη περίπτωση.. δεν ποιος μου έβαλε καρδούλες στο προηγούμενο ποστ μου :laugh:
Μαρτυριαρηηη...η αληθεια εναι οτι ημουν ετοιμος να κανω σερβις κ νεο ελατηριο στο μαμα που ειχε φαει τα ψωμια του....!!!
Λογω καραντινας....παγωσε το θεμα...κ ευτυχως γιατι ετυχε το συγκεκριμενο
Αντε να δουμε ποτε θα το παραλαβω...γιατι εχουν μεγαλες καθυστερησεις οι κουριερ...κ ποτε θα το βαλω πανω....!!!!
 

nikk

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Kle 500
Μαρτυριαρηηη...η αληθεια εναι οτι ημουν ετοιμος να κανω σερβις κ νεο ελατηριο στο μαμα που ειχε φαει τα ψωμια του....!!!
Λογω καραντινας....παγωσε το θεμα...κ ευτυχως γιατι ετυχε το συγκεκριμενο
Αντε να δουμε ποτε θα το παραλαβω...γιατι εχουν μεγαλες καθυστερησεις οι κουριερ...κ ποτε θα το βαλω πανω....!!!!
Αιντε μεγιες Πετρο... Με το καλο περιμενουμε κ φιντμπακ, αν κ πιστευω οτι χτυπησες κορυφη...:cool:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Λοιπον μιας κ στο νημα εδω μπηκε το ποστ του Λευκάδιος να γραψω τις πρωτες εντυπωσεις μετα την χθεσινη τοποθετηση του EMC φουλ ρυθμιζομενο
Καταρχην να πω οτι αξιζε 100 % η αγορα του κ ειναι η καλυτερη βελτιωση μαζι με τη σελα απο οσες εχουν γινει.
Τη βελτιωση της οδηγικης συμπεριφορας την θεωρουσα δεδομενη....αυτο που με εντυπωσιασε ειναι η χρυση τομη μεταξυ ανεσης κ κρατηματος.
Εκανα δυο φορες τη Κατεχακη πανω-κατω...μονος κ διπλος το αποτελεσμα ηταν βελτιωση σε ολες τις συνθηκες.
Να προσθεσω οτι ειδα διαφορα προς το καλυτερο στο φρεναρισμα....παταγα τη μανετα με ενα δαχτυλο...οπως κ στο πιο αμεσο ξεκινημα...συν την ευθυβολια κ τις αμεσοτερες αντιδρασεις.
Αυτο ηταν...ξαναερωτευτηκα το Κουλουρι που ικανοποιει ολα τα βιτσια μου....( να το βλεπουν καποια Βολιωτικα αγορια που ολο σουξου- μουξου εχουν απο τις "καλες" τους...χαχα )..... με τον επαγγελματισμο κ ευγενεια.....γιαπωνεζας γκεισας...χαχαχα....!!!!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Οπως σωστα λενε...τρωγοντας ερχεται η ορεξη κ εμενα μου ανοιξε..
Σειρα εχει αλλαγη μπροστινων ελατηριων με αφτερ μαρκετ προοδευτικα κ φρεσκο λαδακι 15αρι...για να δεσει...το γλυκο..!!!!!!
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Λοιπον μιας κ στο νημα εδω μπηκε το ποστ του Λευκάδιος να γραψω τις πρωτες εντυπωσεις μετα την χθεσινη τοποθετηση του EMC φουλ ρυθμιζομενο
Καταρχην να πω οτι αξιζε 100 % η αγορα του κ ειναι η καλυτερη βελτιωση μαζι με τη σελα απο οσες εχουν γινει.
Τη βελτιωση της οδηγικης συμπεριφορας την θεωρουσα δεδομενη....αυτο που με εντυπωσιασε ειναι η χρυση τομη μεταξυ ανεσης κ κρατηματος.
Εκανα δυο φορες τη Κατεχακη πανω-κατω...μονος κ διπλος το αποτελεσμα ηταν βελτιωση σε ολες τις συνθηκες.
Να προσθεσω οτι ειδα διαφορα προς το καλυτερο στο φρεναρισμα....παταγα τη μανετα με ενα δαχτυλο...οπως κ στο πιο αμεσο ξεκινημα...συν την ευθυβολια κ τις αμεσοτερες αντιδρασεις.
Αυτο ηταν...ξαναερωτευτηκα το Κουλουρι που ικανοποιει ολα τα βιτσια μου....( να το βλεπουν καποια Βολιωτικα αγορια που ολο σουξου- μουξου εχουν απο τις "καλες" τους...χαχα )..... με τον επαγγελματισμο κ ευγενεια.....γιαπωνεζας γκεισας...χαχαχα....!!!!!!
Εεμ βάλε μας και καμία φωτογραφία τοποθετημένο να μας πέσουν τα σάλια!!

:ttw:
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Εεμ βάλε μας και καμία φωτογραφία τοποθετημένο να μας πείσουν τα σάλια!!

:ttw:
Καλα θα ηταν....μπαινω μονο απο κινητο...που δεν υποστηριζει τις εφαρμογες...
Θα βρεθουμε ομως να το δεις κ να το οδηγησεις...
Ενα θα σου πω...απο χθες εχω λυσαξει...την κατεχακη την εκανα 8φορες...!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλα θα ηταν....μπαινω μονο απο κινητο...που δεν υποστηριζει τις εφαρμογες...
Θα βρεθουμε ομως να το δεις κ να το οδηγησεις...
Ενα θα σου πω...απο χθες εχω λυσαξει...την κατεχακη την εκανα 8φορες...!!!!!
Στειλε μου στο messenger να τις ανεβασω
 

nikk

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Kle 500
Καλα θα ηταν....μπαινω μονο απο κινητο...που δεν υποστηριζει τις εφαρμογες...
Θα βρεθουμε ομως να το δεις κ να το οδηγησεις...
Ενα θα σου πω...απο χθες εχω λυσαξει...την κατεχακη την εκανα 8φορες...!!!!!
Μπραβο ρε Πετρο... Καινουργιο το Κλουρ...Ειναι απο τις πιο καιριες αναβαθμισεις και μαζι με τα μπροστινα ελατηρια θα χεις τρενο οχι κουλουρι......:cool:
Αντε και στα δικα μας...(να δουμε ποτε).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εδω...να ευχαριστησω τον γεροντα...που εβγαλε στον "αερα" το κουλουρακι μου...!!!!!
Ε ναι... Το πιο ασφαλτινο κουλούρι στον πλανήτη
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πετραν για πες εντυπωσεις;;;;; παμε να στριψουμε την κυριακη;;;;;

#xrv_world_explorer
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Λοιπον...αφου μπηκαμε στο χορο....θα χορεψουμε....σημερα αγοραστηκαν ελατηρια μπροστινου OHLINS με αποστατες προσαρμοσμενα στα κιλα μου
Απο δευτερα-Τριτη μολις τοποθετηθουν μαζι με φρεσκα λαδακια ...θα γραψω εντυπωσεις..!!!!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Λοιπον...αφου μπηκαμε στο χορο....θα χορεψουμε....σημερα αγοραστηκαν ελατηρια μπροστινου OHLINS με αποστατες προσαρμοσμενα στα κιλα μου
Απο δευτερα-Τριτη μολις τοποθετηθουν μαζι με φρεσκα λαδακια ...θα γραψω εντυπωσεις..!!!!
Μεγειές Πέτρο ! :friendship::friendship::friendship:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Ευχαριστω φιλε...τι να εκανα ;;;
Με εσας...τα τρελογεροντια που εχω μπλεξει....επρεπε να αναβαθμιστω...χαχα...!!!!!
Σωστά έπραξες αδερφέ μου και πολύ χαίρομαι ! Άμα κάνεις δουλειά πρέπει να την κάνεις ολοκληρωμένα και καλά. Η ανάρτηση είναι σημαντικότατο μέρος της οδικής συμπεριφοράς σε όλα τα μηχανοκίνητα.
:friendship::friendship::friendship:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Λοιπον συνεχιζουμε με τα του μπροστινου..
Χθες μπηκαν τα ελατηρια με 10αρι λαδι οπως προτεινει η ohlins
Επειδη υπηρξε μια διαφορα με τους αποστατες η τοποθετηση εγινε στον Τασουλη...με την ευκαιρια αυτη μου σεταρανε κ το EMC πισω αμορτισερ
Μονο θετικα εχω να πω....αλλο μηχανακι κυριολεκτικα....το μπροστινο στεκεται στο υψος του....δεν βουταει στο φρεναρισμα μονος κ διπλος....κ το καλυτερο διαβαζει σωστα το δρομο κ περναει απο σαμαρακια εγκαρσιες ανωμαλιες φρεατια χωρις να κοπαναει σαν μαγικο χαλι..
Βλεποντας κ τα μαμα διπλα-διπλα καταλαβαινεις αμεσως τη διαφορα...προτεινω την αλλαγη ανεπιφυλακτα....κ στους κατοχους KLE...τα μπροστινα ειναι ιδια ....θα δειτε μεγαληηη διαφορα..!!!!!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Λοιπον συνεχιζουμε με τα του μπροστινου..
Χθες μπηκαν τα ελατηρια με 10αρι λαδι οπως προτεινει η ohlins
Επειδη υπηρξε μια διαφορα με τους αποστατες η τοποθετηση εγινε στον Τασουλη...με την ευκαιρια αυτη μου σεταρανε κ το EMC πισω αμορτισερ
Μονο θετικα εχω να πω....αλλο μηχανακι κυριολεκτικα....το μπροστινο στεκεται στο υψος του....δεν βουταει στο φρεναρισμα μονος κ διπλος....κ το καλυτερο διαβαζει σωστα το δρομο κ περναει απο σαμαρακια εγκαρσιες ανωμαλιες φρεατια χωρις να κοπαναει σαν μαγικο χαλι..
Βλεποντας κ τα μαμα διπλα-διπλα καταλαβαινεις αμεσως τη διαφορα...προτεινω την αλλαγη ανεπιφυλακτα....κ στους κατοχους KLE...τα μπροστινα ειναι ιδια ....θα δειτε μεγαληηη διαφορα..!!!!!
Πόσο πήγε το <<μαλλί>> Πέτρο για την τοποθέτηση ?
 
Top Bottom