Moto GP, 2017

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
GRAND PRIX OF QATAR
MotoGP Free Practice Nr. 3 Classification 2017


1 25 Maverick VIÑALES SPA Movistar Yamaha MotoGP Yamaha 339.5 1'54.834
2 29 Andrea IANNONE ITA Team SUZUKI ECSTAR Suzuki 337.5 1'54.848 0.014 / 0.014
3 5 Johann ZARCO FRA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 341.0 1'55.008 0.174 / 0.160
4 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team Ducati 348.0 1'55.042 0.208 / 0.034
5 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 344.0 1'55.113 0.279 / 0.071
6 35 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda Honda 339.8 1'55.211 0.377 / 0.098
7 93 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team Honda 343.0 1'55.296 0.462 / 0.085
8 9 Danilo PETRUCCI ITA OCTO Pramac Racing Ducati 344.7 1'55.435 0.601 / 0.139
9 99 Jorge LORENZO SPA Ducati Team Ducati 348.7 1'55.461 0.627 / 0.026
10 41 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini Aprilia 344.8 1'55.634 0.800 / 0.173
11 19 Alvaro BAUTISTA SPA Pull&Bear Aspar Team Ducati 347.0 1'55.676 0.842 / 0.042
12 94 Jonas FOLGER GER Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 338.3 1'55.713 0.879 / 0.037
13 46 Valentino ROSSI ITA Movistar Yamaha MotoGP Yamaha 342.6 1'55.790 0.956 / 0.077
14 17 Karel ABRAHAM CZE Pull&Bear Aspar Team Ducati 345.6 1'56.095 1.261 / 0.305
15 42 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR Suzuki 341.3 1'56.249 1.415 / 0.154
16 53 Tito RABAT SPA EG 0,0 Marc VDS Honda 339.9 1'56.617 1.783 / 0.368
17 45 Scott REDDING GBR OCTO Pramac Racing Ducati 342.7 1'56.662 1.828 / 0.045
18 43 Jack MILLER AUS EG 0,0 Marc VDS Honda 341.7 1'56.692 1.858 / 0.030
19 22 Sam LOWES GBR Aprilia Racing Team Gresini Aprilia 336.3 1'56.854 2.020 / 0.162
20 76 Loris BAZ FRA Reale Avintia Racing Ducati 338.3 1'56.935 2.101 / 0.081
21 8 Hector BARBERA SPA Reale Avintia Racing Ducati 345.8 1'57.005 2.171 / 0.070
22 44 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 340.1 1'57.630 2.796 / 0.625
23 38 Bradley SMITH GBR Red Bull KTM Factory Racing KTM 336.8 1'57.654 2.820 / 0.024
 

BabisStinson

Μέλος
Όνομα
Μπάμπης
Μοτό
Moto Guzzi V85TT 2023 Verde Altaj
Παιδιά μαζεύεστε κάπου για να βλέπετε τους αγώνες??
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Η δυνατή βροχή στην πίστα του Λοσάιλ, δημιούργησε προβλήματα
Ακυρώθηκαν όλες οι προγραμματισμένες αγωνιστικές δραστηριότητες για σήμερα , από τους χρόνους των τριών περιόδων των ελεύθερων δοκιμών, θα ξέρουμε την κατάταξη των οδηγών στο grid της Κυριακής.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τι αγώνας κι αυτός...!!!!!!!!!!!!!!
Αγωνάρα!
Εν τάχει...
Ζαρκό...: αρρώστια ;) Θα ταλαιπωρήσει πολλούς φέτος ;) Κι ο Φόλγκερ επίσης.
Βινιάλες: όπως τον περίμενα (και πολλοί άλλοι).
99: όπως τον περίμενα (και πολλοί άλλοι) ;)
93: θα φάει πόνο πολύ φέτος. Θα ανακάμψει, αλλά η κυριαρχία, ΤΕΛΟΣ!!!!
Ιανόνε: Ταχύτητα και τσαμπουκάς, του περισσεύουν...! Θέλει λίγο μυαλό στην κεφάλα τ' ;)
Ντόβι: Θα μας απασχολεί πιο συχνά (θετικά εννοώ) φέτος ;). Έχει να ρίξει κι αυτός πολύ πόνο στον 99 :)
Πεντρόδα: Θα εκνευρίσει το Big H και τον 93 φέτος....

Εταιρείες:
ΥΑΜΑΗΑ - HONDA τα γνωστά.... Η 2η θα ανακάμψει, δεν παίζει... Γνωστό. Απλώς την περίμενα πιο δυνατή χθες, παραδοσιακά το Κατάρ "της πάει" πιο πολύ από τη ΥΑΜΑΗΑ, η οποία χθες γάζωνε... Σκεφτήτε το Ζαρκό με τη δουρφορική Τεκ3, που είναι το περσινό μηχανάκι του Ρόσσι ;)
Ducati: σε πίστα που της ταιριάζει, περίμενα περισσότερα. Πάλι θα πελαγοδρομεί πίσω από τα τζαπανάκια (ευτυχώς που δεν έκανε την κίνηση με το κακομούτσουνο νέο φέρινγκ).
Aprilia: Ευχάριστη έκπληξη!!!!
Suzuki: Σαφώς σε καλό δρόμο, τον Γιάννο πρέπει να στρώσουν! Το μηχανάκι γαζώνει ;)


Για το βάθρο δεν εξεπλάγειν! Το Γιατρό δεν τον ξέγραψε ποτέ! Ούτε θα πω ότι "αν ξεκίναγε πιο μπροστά, μπορεί και να νικούσε". Δεν το λέω! Εκεί τον υπολόγιζα, 2ο έως 4ο. Μην ξεχνάμε τις πτώσεις Ζαρκό και Ιανόνε. Αν ήταν μέσα, θα είχαμε πολύ μάχη σε πολλές θέσεις! Απλώς, ήταν δύσκολο να κρατήσουν το ρυθμό που είχαν μέχρι τέλους. Τη φοβόμουν την πτώση τους κι είχα δίκιο. Όχι, δεν τους καντέμιασα... Τον 93 ήθελα να έπεφτε (δεν είμαι κακός, του το χρωστάει η ζωή ;) ).

Για το νικητή μην τα ξαναλέμε.... Φαβορί και ποτέ δεν έδειξε να ανησυχεί! Είχε απαντήσεις για όλους και για όλα και το έδειξε!!!!
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Τι αγώνας κι αυτός...!!!!!!!!!!!!!!
Αγωνάρα!
Εν τάχει...
Ζαρκό...: αρρώστια ;) Θα ταλαιπωρήσει πολλούς φέτος ;) Κι ο Φόλγκερ επίσης.
Βινιάλες: όπως τον περίμενα (και πολλοί άλλοι).
99: όπως τον περίμενα (και πολλοί άλλοι) ;)
93: θα φάει πόνο πολύ φέτος. Θα ανακάμψει, αλλά η κυριαρχία, ΤΕΛΟΣ!!!!
Ιανόνε: Ταχύτητα και τσαμπουκάς, του περισσεύουν...! Θέλει λίγο μυαλό στην κεφάλα τ' ;)
Ντόβι: Θα μας απασχολεί πιο συχνά (θετικά εννοώ) φέτος ;). Έχει να ρίξει κι αυτός πολύ πόνο στον 99 :)
Πεντρόδα: Θα εκνευρίσει το Big H και τον 93 φέτος....

Εταιρείες:
ΥΑΜΑΗΑ - HONDA τα γνωστά.... Η 2η θα ανακάμψει, δεν παίζει... Γνωστό. Απλώς την περίμενα πιο δυνατή χθες, παραδοσιακά το Κατάρ "της πάει" πιο πολύ από τη ΥΑΜΑΗΑ, η οποία χθες γάζωνε... Σκεφτήτε το Ζαρκό με τη δουρφορική Τεκ3, που είναι το περσινό μηχανάκι του Ρόσσι ;)
Ducati: σε πίστα που της ταιριάζει, περίμενα περισσότερα. Πάλι θα πελαγοδρομεί πίσω από τα τζαπανάκια (ευτυχώς που δεν έκανε την κίνηση με το κακομούτσουνο νέο φέρινγκ).
Aprilia: Ευχάριστη έκπληξη!!!!
Suzuki: Σαφώς σε καλό δρόμο, τον Γιάννο πρέπει να στρώσουν! Το μηχανάκι γαζώνει ;)


Για το βάθρο δεν εξεπλάγειν! Το Γιατρό δεν τον ξέγραψε ποτέ! Ούτε θα πω ότι "αν ξεκίναγε πιο μπροστά, μπορεί και να νικούσε". Δεν το λέω! Εκεί τον υπολόγιζα, 2ο έως 4ο. Μην ξεχνάμε τις πτώσεις Ζαρκό και Ιανόνε. Αν ήταν μέσα, θα είχαμε πολύ μάχη σε πολλές θέσεις! Απλώς, ήταν δύσκολο να κρατήσουν το ρυθμό που είχαν μέχρι τέλους. Τη φοβόμουν την πτώση τους κι είχα δίκιο. Όχι, δεν τους καντέμιασα... Τον 93 ήθελα να έπεφτε (δεν είμαι κακός, του το χρωστάει η ζωή ;) ).

Για το νικητή μην τα ξαναλέμε.... Φαβορί και ποτέ δεν έδειξε να ανησυχεί! Είχε απαντήσεις για όλους και για όλα και το έδειξε!!!!


Με βρίσκεις σύμφωνο στα περισσότερα απο τα γραφτά σου.
Για το Γιατρό όμως δεν έδωσες μια πρόβλεψη να δω τι ψάρια θα πιάσεις;;;);)

Εγω τα βλέπω λίγο δύσκολα τα πράγματα για φέτος και αυτό καθαρά απο θέμα ανταγωνισμού και ας είναι ο χαρακτήρας που γνωρίζουμε. (Ρωσικός είμαι, αλλά προσπαθώ να τα βλέπω αμερόληπτα τα πράγματα..)

Υπάρχουν πολλα ταλέντα πλέον και δείχνουν και όλοι μάχιμοι..

Όπως και οι εταιρίες, είναι στήθος με στήθος..

Το καλό όμως, είναι οτι ολα αυτά είναι υπέρ του θεατή, δλδ εμάς:happy::happy:

Νομίζω οτι φέτος θα είναι μια συναρπαστική χρονία για το αγώνισμα..

Καλούς αγώνες να έχουμε :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Με βρίσκεις σύμφωνο στα περισσότερα απο τα γραφτά σου.
Για το Γιατρό όμως δεν έδωσες μια πρόβλεψη να δω τι ψάρια θα πιάσεις;;;);)

Εγω τα βλέπω λίγο δύσκολα τα πράγματα για φέτος και αυτό καθαρά απο θέμα ανταγωνισμού και ας είναι ο χαρακτήρας που γνωρίζουμε. (Ρωσικός είμαι, αλλά προσπαθώ να τα βλέπω αμερόληπτα τα πράγματα..)

Υπάρχουν πολλα ταλέντα πλέον και δείχνουν και όλοι μάχιμοι..

Όπως και οι εταιρίες, είναι στήθος με στήθος..

Το καλό όμως, είναι οτι ολα αυτά είναι υπέρ του θεατή, δλδ εμάς:happy::happy:

Νομίζω οτι φέτος θα είναι μια συναρπαστική χρονία για το αγώνισμα..

Καλούς αγώνες να έχουμε :friendship:

Mε το φετινό grid, τι πρόβλεψη να κάνω? Χωράει? Για τον πρωταθλητή λέμε - πιστεύω....
Ποιος/Πώς να προβλέψει από τώρα?
Με σιγουριά θα πω ότι ο Βάλε θα μαζέψει βαθμούς πολλούς, ίσως και περισσότερους από πέρσι. Το θέμα είναι ότι έχει πολύ δυνατό ομόσταυλο φέτος κι έχουμε Ζαρκό, Φόλγκερ από τους νέους που έδειξαν δόντια άμεσα, κι όλους τους γνωστούς από παλιότερα που έχουν δυνατότητες νίκης ανά αγώνα.
Κι ο ίδιος ο Ρόσι είπε για 8-9 αναβάτες που μπορούν να νικήσουν!
Πιστεύω ότι έχει καλές πιθανότητες λόγω εμπειρίας και λόγω ικανότητας στη διαχείρηση αγώνων, που δεν έχουν οι άλλοι. Από ταχύτητα όμως, έχουμε πολλούς δυνατούς αναβάτες!
Αν θες πρόβλεψη, πιο πολύ κινδυνεύει από τον Βινιάλες να χάσει το πρωτάθλημα, παρά απ΄οοποιονδήποτε άλλον. Διακινδυνεύω που το λέω τόσο νωρίς, αλλά έτσι το βλέπω τώρα*.
Θα δείξει ;)
Επίσης βλέπω τον Παντρόδα ικανό να κόψει βαθμούς από τον 93 φέτος. Έδειξε πολύ βελτιωμένος από πέρσι στο 2ο μισό και συνεχίζει. Οι αλλαγές στο μηχανάκι πιο πολύ οφέλησαν αυτόν, παρά το Μαρκ. Θυμηθείτε πού ήταν πέρσι... ;)


*Φυσικά η πρόβλεψη είναι με τα δεδομένα των δοκιμών και του 1ου αγώνα. Δε συνυπολογίζω τα απρόοπτα..., τραυματισμούς, πτώσεις, μηχανικά προβλήματα κλπ.
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Mε το φετινό grid, τι πρόβλεψη να κάνω? Χωράει? Για τον πρωταθλητή λέμε - πιστεύω....
Ποιος/Πώς να προβλέψει από τώρα?
Με σιγουριά θα πω ότι ο Βάλε θα μαζέψει βαθμούς πολλούς, ίσως και περισσότερους από πέρσι. Το θέμα είναι ότι έχει πολύ δυνατό ομόσταυλο φέτος κι έχουμε Ζαρκό, Φόλγκερ από τους νέους που έδειξαν δόντια άμεσα, κι όλους τους γνωστούς από παλιότερα που έχουν δυνατότητες νίκης ανά αγώνα.
Κι ο ίδιος ο Ρόσι είπε για 8-9 αναβάτες που μπορούν να νικήσουν!
Πιστεύω ότι έχει καλές πιθανότητες λόγω εμπειρίας και λόγω ικανότητας στη διαχείρηση αγώνων, που δεν έχουν οι άλλοι. Από ταχύτητα όμως, έχουμε πολλούς δυνατούς αναβάτες!
Αν θες πρόβλεψη, πιο πολύ κινδυνεύει από τον Βινιάλες να χάσει το πρωτάθλημα, παρά απ΄οοποιονδήποτε άλλον. Διακινδυνεύω που το λέω τόσο νωρίς, αλλά έτσι το βλέπω τώρα*.
Θα δείξει ;)
Επίσης βλέπω τον Παντρόδα ικανό να κόψει βαθμούς από τον 93 φέτος. Έδειξε πολύ βελτιωμένος από πέρσι στο 2ο μισό και συνεχίζει. Οι αλλαγές στο μηχανάκι πιο πολύ οφέλησαν αυτόν, παρά το Μαρκ. Θυμηθείτε πού ήταν πέρσι... ;)


*Φυσικά η πρόβλεψη είναι με τα δεδομένα των δοκιμών και του 1ου αγώνα. Δε συνυπολογίζω τα απρόοπτα..., τραυματισμούς, πτώσεις, μηχανικά προβλήματα κλπ.

Έτσι, ολα παίζουν και αυτό είναι το ωραίο!!
Δεν ξέρεις τι να πρωτουπολογίσεις οταν τα βάζεις κάτω:)
Η σεζόν φέτος έχει τα πάντα και αυτό είναι η απόλαυση.


Εγω για Βινιάλες βλέπω πολλά πράγματα, κάτι σαν την "εμφάνιση" Μαρκεθ 4-5 χρόνια πρίν..

Ζάρκο ή 5-6 μεριά ή 2-3, (άλλη τιμονάρα) κάτσε να τον δούμε και στον επόμενο όμως...

Τι να πρωτο πείς...:happy:

Η κουβέντα είναι για ώρες, για πολλούς καφέδες-μπύρες και ακόμη είναι η αρχή:happy:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
η εκπληξη ειναι η απριλια παντως...φαινεται οτι θα παιξει εκει στο 5-8 αρκετα
Ναι και δε μοιαζει πυροτεχνημα η 6η θεση!
Εχουν δειξει δυνατες οι Aprilia απο τις δοκιμες. Θα ανακατεψουν αρκετα την τραπουλα ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Έτσι, ολα παίζουν και αυτό είναι το ωραίο!!
Δεν ξέρεις τι να πρωτουπολογίσεις οταν τα βάζεις κάτω:)
Η σεζόν φέτος έχει τα πάντα και αυτό είναι η απόλαυση.


Εγω για Βινιάλες βλέπω πολλά πράγματα, κάτι σαν την "εμφάνιση" Μαρκεθ 4-5 χρόνια πρίν..

Ζάρκο ή 5-6 μεριά ή 2-3, (άλλη τιμονάρα) κάτσε να τον δούμε και στον επόμενο όμως...

Τι να πρωτο πείς...:happy:

Η κουβέντα είναι για ώρες, για πολλούς καφέδες-μπύρες και ακόμη είναι η αρχή:happy:

Θεωρω Βινιαλες και Ζαρκο εγκεφαλικους αναβατες κι οχι παρορμητικους. Δυσκολα θα κανει λαθος ο Βινιαλες και δυσκολα θα το επαναλαβει ο Ζαρκο.
Ο 93 ηταν παρορμητικος.... Θυμηθειτε το 2015! Περσι το πολεμησε και πηρε τιτλο. Το παραδεχτηκε κι ο ιδιος και το εδειξε η πορεια του μετα την κατακτηση του τιτλου.
Ειναι κι η απουσια κραταιας ομαδας (Honda 2014-2015 και το 2ο μισο περσι)
Γι αυτο φετος θα δουμε φοβερες μαχες.
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Μεγάλη αγωνία εχω και για την αγαπημένη μου ΚΤΜ, που κάνει τα πρώτα της βήματα..

Είναι η μόνη με διαφορετικό πλαίσιο και σειρά ανάφλεξης screamer αντι big bang.

Αν και σε όλους φαίνεται δοκιμασμένη συνταγή και την παραμέρησαν, εγώ τους εχω τεράστια εμπιστοσύνη..:yew:
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Θεωρω Βινιαλες και Ζαρκο εγκεφαλικους αναβατες κι οχι παρορμητικους. Δυσκολα θα κανει λαθος ο Βινιαλες και δυσκολα θα το επαναλαβει ο Ζαρκο.
Ο 93 ηταν παρορμητικος.... Θυμηθειτε το 2015! Περσι το πολεμησε και πηρε τιτλο. Το παραδεχτηκε κι ο ιδιος και το εδειξε η πορεια του μετα την κατακτηση του τιτλου.
Ειναι κι η απουσια κραταιας ομαδας (Honda 2014-2015 και το 2ο μισο περσι)
Γι αυτο φετος θα δουμε φοβερες μαχες.

Αυτό ομως που δεν έχουν και σίγουρα υστερούν απο τους άλλους, είναι η εμπηρεία στην μεγάλη κατηγορία και για μένα είναι και ο λόγος που "εφυγε" εξω ο Ζαρκο.

Ο 93 το 2015, ηταν η προσωποποίηση του άπειρου αναβάτη με μεγάλες ικανότητες.

Χαμός θα γίνει..:happy:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αυτό ομως που δεν έχουν και σίγουρα υστερούν απο τους άλλους, είναι η εμπηρεία στην μεγάλη κατηγορία και για μένα είναι και ο λόγος που "εφυγε" εξω ο Ζαρκο.

Ο 93 το 2015, ηταν η προσωποποίηση του άπειρου αναβάτη με μεγάλες ικανότητες.

Χαμός θα γίνει..:happy:

ε, ναι! Γι αυτό έπεσε. Το είπε κι ο ίδιος ("σκέφτηκα ότι είμαι στο όριο κι είπα να κόψω", είπε. αλλά προφανώς άργησε να κόψει ;) ).


Μεγάλη αγωνία εχω και για την αγαπημένη μου ΚΤΜ, που κάνει τα πρώτα της βήματα..

Είναι η μόνη με διαφορετικό πλαίσιο και σειρά ανάφλεξης screamer αντι big bang.

Αν και σε όλους φαίνεται δοκιμασμένη συνταγή και την παραμέρησαν, εγώ τους εχω τεράστια εμπιστοσύνη..:yew:
Η ΚΤΜ για 2 χρόνια τουλάχιστον θα παλεύει με την τελευταία θέση. Προς το τέλος αυτής της περιόδου, θα αρχίσει να "πάζει" με τις δευτεροκλασάτες δορυφορικές. Όλα αυτά, εφόσον εγκαταλείψει σύντομα το χωροδικτύωμα και βάλει περιμετρικό πλαίσιο. Αν όχι, τότε θα αποχαιρετήσει σύντομα :) Τον κινητήρα δεν τον σχολιάζω. Παίζουν κι άλλοι σκρίμερ στο γκριντ.
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
ε, ναι! Γι αυτό έπεσε. Το είπε κι ο ίδιος ("σκέφτηκα ότι είμαι στο όριο κι είπα να κόψω", είπε. αλλά προφανώς άργησε να κόψει ;) ).




Η ΚΤΜ για 2 χρόνια τουλάχιστον θα παλεύει με την τελευταία θέση. Προς το τέλος αυτής της περιόδου, θα αρχίσει να "πάζει" με τις δευτεροκλασάτες δορυφορικές. Όλα αυτά, εφόσον εγκαταλείψει σύντομα το χωροδικτύωμα και βάλει περιμετρικό πλαίσιο. Αν όχι, τότε θα αποχαιρετήσει σύντομα :) Τον κινητήρα δεν τον σχολιάζω. Παίζουν κι άλλοι σκρίμερ στο γκριντ.

Εγώ απο οσο εχω διαβάσει, δεν υπάρχουν άλλοι σκριμερ. Ποιοι άλλοι είναι;;

Εντάξει ξέρω οτι ίσως ακούγεται λίγο παράλογο, αλλά εγω πιστεύω οτι θα κλείσουν τη χρονιά πάνω απο aprilia..:)

Δεν εχω να σου επιχειρηματολογίσω κάτι τώρα, αλλά πιστεύω οτι ξέρουν καλά τι κάνουν και μελετούσαν χρόνια πριν για να είναι έτοιμη για αυτή τη στιγμή..:ok::ok::happy:

:friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγώ απο οσο εχω διαβάσει, δεν υπάρχουν άλλοι σκριμερ. Ποιοι άλλοι είναι;;

Εντάξει ξέρω οτι ίσως ακούγεται λίγο παράλογο, αλλά εγω πιστεύω οτι θα κλείσουν τη χρονιά πάνω απο aprilia..:)

Δεν εχω να σου επιχειρηματολογίσω κάτι τώρα, αλλά πιστεύω οτι ξέρουν καλά τι κάνουν και μελετούσαν χρόνια πριν για να είναι έτοιμη για αυτή τη στιγμή..:ok::ok::happy:

:friendship:
Στακα ρε φιλος...
Η Aprilia τερματισε 6η προχθες. Προσδοκεις θεσεις στη 10αδα δηλαδη:D:D:D:D
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Στακα ρε φιλος...
Η Aprilia τερματισε 6η προχθες. Προσδοκεις θεσεις στη 10αδα δηλαδη:D:D:D:D

Είπα το ξέρω οτι ακούγεται παράλογο, δεν εχω και πολλά να σου πω.
Δλδ αν το κουβεντιάζαμε live, θα στο έλεγα, θα με κοίταγες με απορία:pointu: και μετα θα γελάγαμε παρέα και θα βάζαμε ενα καφε στοίχημα για το τέλος του πρωταθλήματος :happy: :friendship: .

Αλλά, ναι εγώ το πιστεύω απλά και μόνο ας πούμε, για τα οσα εχει κάνει γενικά σαν εταιρεία και πιστεύω πάρα πολύ στους μηχανικούς της. :D:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
παντως και εγω χωρις να ξερω τεοντορ συμφωνω με τον χρηστο πρωτον γιατι ειναι χαλκιδαιος και δευτερον γιατι ειμαι με τα γκανιαν
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
παντως και εγω χωρις να ξερω τεοντορ συμφωνω με τον χρηστο πρωτον γιατι ειναι χαλκιδαιος και δευτερον γιατι ειμαι με τα γκανιαν
Ε τώρα δεν πιστεύω να θέλει και άλλα..

Ενα + ενα κάνουν δύο.- :D:D:D
 
Top Bottom