Motoforums ,ομάδες fb,motoblogs ,πολυκερματιζμος

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Βγες μπροστά... Σε ψηφίζω για πρόεδρο, με χέρι, πόδι και τρίτο ποδι
Απο μένα θα πάρει το 3ο το μακρύτερο... γιατί ποτέ δεν απαντάει στο τηλ όταν τον θέλω για ρουσφέτι... :ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Απο μένα θα πάρει το 3ο το μακρύτερο... γιατί ποτέ δεν απαντάει στο τηλ όταν τον θέλω για ρουσφέτι... :ha
Όπου τρίτο ποδι... Είναι και το μακρύτερο!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κώστα onroad βλέπω οτι πολλοί ενδιαφέρονται να σου δώσουν το τρίτο πόδι.... έχεις πέραση :roflmao:
 

Siaperas

a.k.a faraway
Περιοχή
Άρτα-Κέρκυρα-Αθήνα ...κτλ
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW 1200GS LC
Tuono V4 1100 Factory
Απο τα 10δες φόρουμ του παρελθόντος 2 με 3 έχουν μείνει αξιόλογα .

Τα περισσότερα , έκλεισαν ή σκόρπισαν κυρίως λόγο παρεξηγήσεων για φράγκα .

Μόνο ένα ξέρω στα τελευταία 10 χρόνια που έκλεισε , γιατί επιφανή μέλος απείλησε να αποχωρήσει
αν δεν ικανοποιηθούν τα αιτήματα του ( εκβίασε κοινός ) ....και τελικά έφυγε και πήρε και το παρεακι του μαζί
όντως οδηγώντας τον ιδιοκτήτη στο κλείσιμο του φόρουμ .


Αλλά δεν υπάρχουν τέτοια μέλη ποια , τα έχει αποβάλει το σύστημα .... ;)
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Κάποτε θυμάμαι δεν υπήρχαν κινητά φόρουμ μορουμ μπλοκ fd Twitter και άλλα γραφεία γνωριμιών , καβαλουσα την μηχανή και γυρνούσα στα 5 στέκια της πόλης κι έβρισκα τα φιλαράκια και κάθε μέρα γνωρίζαμε και ανταλλάσσαμε ιδέες απόψεις μπουνιές και χαβαλε και με καινούργια παιδιά .Μεγαλώνουμε και εύχομαι να μεγαλώνουν και τα όνειρα μας και όχι να στενεύουν.
Η βόλτα περιπέτεια του ΣΚ γίνετε το ονειρικό μακρυνό ταξίδι που έχουμε οι περισσότεροι στην πίσω η μπροστινή μεριά του μυαλού μας.


Οι καιροί αλλάζουν τίποτε δεν μπορεί να μείνει ίδιο, οτι μένει στάσιμο πεθαίνει.

Τα στέκια αλλάζουν οι ιδέες είναι άφθαρτες.
Ένας λόγος που στήριξα προσωπικά το advride εξ αρχής είναι η ομορφιά και η φιλοσοφία της οδιγικής περιπέτειας να γίνει ένα, να ενωθεί ο κόσμος γύρω από αυτή την ιδέα τουλάχιστον της χώρας μας πολιτισμένα να ανταλλάσσει γνώσεις και απόψεις γιατί η σωστή πληροφορία και από πρώτο χερι είναι πάντα δύναμη και όφελος.
Από την σωστή ομάδα έρχεται η υγιής ατομικότητα και όσο ποιο υγιή είναι η ατομικότητα τόσο ποιο δυνατή και η ομάδα.



Μέσα στα χρόνια κατάλαβα ότι δεν έχουν πάντα οι άνθρωποι τις ίδιες πρόθεσης και ..
όσο μένω μακριά από τοξικούς ανθρώπους τόσο ποιο δημιουργική και χαρούμενη είναι η ζωή μου .
Ότι κάτι δεν δουλεύει σωστά προσπαθώ να το φτιάξω αν δεν φτιάχνεται το αφήνω.
Ότι δουλεύει καλά το κρατώ και το κάνω δικό μου .

Βρε Πουλί μου τι σε πιάνει και ανεβάζεις τέτοια θέματα και μας βγάζεις το φιλόσοφο από μέσα μας ....σε αγαπώ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
πολύ σκληρός . . .
βιταμ.....περα απο την πλακα, ουτε για πλακα δεν θα επρεπε να το λενε οι "επαγγελματιες", γιατι μονο καλο τους εχουν κανει τα φορουμ!
Ουτε για πλακα
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
βιταμ.....περα απο την πλακα, ουτε για πλακα δεν θα επρεπε να το λενε οι "επαγγελματιες", γιατι μονο καλο τους εχουν κανει τα φορουμ!
Ουτε για πλακα
Κι εμένα μου φάνηκε κάπως το post του, ο οποίος πολλάκις έχει γράψει σε φορα. Δεν θέλω να πιστέψω προς ίδιον όφελος...
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
EndoMeTaxi...αν δεν είναι συνωνυμία...αυτός πρέπει να είναι ο pissaman ?
βιταμ.....περα απο την πλακα, ουτε για πλακα δεν θα επρεπε να το λενε οι "επαγγελματιες", γιατι μονο καλο τους εχουν κανει τα φορουμ!
Ουτε για πλακα
Κι εμένα μου φάνηκε κάπως το post του, ο οποίος πολλάκις έχει γράψει σε φορα. Δεν θέλω να πιστέψω προς ίδιον όφελος...
Δεν είναι κακό ούτε αθέμιτο ,όντας επαγγελματίας ,να αφιερώνεις χρόνο για PR σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης (γιατί κ τα φόρουμς τέτοια είναι)
Δεν είναι κακό ούτε αθέμιτο ,όντας επαγγελματίας ,να προσπαθείς με προσφορές σε φόρουμς (βλ.target group καταναλωτών) να ανεβάσεις το τζίρο σου.

ΚΑΚΟ ,ΑΘΕΜΙΤΟ ,& Κατάπτυστο ,
είναι το
"να δαγκώνεις το χέρι που σε τάϊσε"
κ "να φτύνεις εκεί που τρώς"
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Του κόβουμε το μεροκάματο και αυτουνού..
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Και για να το συνδέσουμε με το θέμα και το ερώτημα του πουλιου...
Αυτή είναι η Ελλάδα μας.
Δεν νομίζω οτι αυτό συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα ,φίλε Κώστα...
Αυτοί είναι (συνήθως) οι "ανθρωποι"...σε όποια χώρα...και καλούμαστε ,και μπορούμε ,να ζήσουμε ,και με αυτούς γύρω μας.
Ετσι ήταν από Αρχαιοτάτων χρόνων. (βλ."Ουδείς επικινδυνότερος ,του ευεργετηθέντος αχάριστου")
Ετσι θα συνεχίσει να είναι.
Επιλεκτικότητα!!...λοιπόν.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Δεν νομίζω οτι αυτό συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα ,φίλε Κώστα...
Αυτοί είναι (συνήθως) οι "ανθρωποι"...σε όποια χώρα...και καλούμαστε ,και μπορούμε ,να ζήσουμε ,και με αυτούς γύρω μας.
Ετσι ήταν από Αρχαιοτάτων χρόνων. (βλ."Ουδείς επικινδυνότερος ,του ευεργετηθέντος αχάριστου")
Ετσι θα συνεχίσει να είναι.
Επιλεκτικότητα!!...λοιπόν.
Να αυμπληρωσω στο τελευταιο σου και οσο περισσοτερο ειλικρινεις εισαι τοσο αντιπαθητικοτερος γινεσαι
 
Top Bottom