Pourodouring και picnicing στα Γερανεια

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ήταν ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ σήμερα! :)
Ελπίζω να μη σας κούρασα πολύ με τις στάσεις... Η διαδρομή ήταν πολύ καλή και το ψιλόβροχο την έκανε ακόμα καλύτερη!
Γεμίσαμε μπαταρίες και ετοιμαζόμαστε για την επόμενη!

Στέργιο, θενξ για το νερό ;)
Το νερό της φωτιας τα γιατρεψε ολα. ;)
Η παρεα παει ολη μαζι, μεσα στο προγραμμα ειναι ολα Γιαννη.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και εγω έφτασα !!!
Ευχαριστω πολυ τους πούρο για την βόλτα που με πήγανε αλλα και την τεχνική υποστήριξη που μου πρόσφεραν διότι οπως παντα μια χύμα!!!!!την εχω χαλαρά !!!!
Θελω ομως να κανω ιδιαίτερη μνεία στην γκουρμέ κουζίνα που εμφάνισαν ως δια μαγείας !!!! καθως και για το νερό της φωτιάς απο δυο πηγές !!!!
Επιφυλασομε δια το μελλον !!!!!!!!
οι πούρο ειναι πολυ ντουρο !!!!!!!!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Χαλια ολα...μια εβρεχε μια οχι...πολυ χωμα...ακομπλεξαριστα ατομα που βοηθαει ο ενας τον αλλο...πολυ φαγητο(ουτε σε γαμο να μασταν)...μεχρι και τσιπουρο ειχαμε οι αλητες...:banghead:ΜΠΡΑΒΟ...ολοι ντουροι :friendship::friendship::friendship:
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Ω ρε φίλε κάτι τοπία και κάτι λιχουδιές!!!:woot:
Ευχαριστούμε για τις φωτό!:ok:
Τα κεφτεδάκια να τα φέρετε και την επόμενη (όχι τα ίδια!):cool:
Οχι για να μη νομίζετε ότι θα σας αφήσω για πολύ ακόμα να βολτάρετε αντροπαρέα... λίγο λάσκα σας άφησα στην αρχή αλλά σκοπεύω να σας το χαλάσω (μτφ: έβαλα λάστιχα).



Από αδιευκρίνιστο !!!!

Ψιτ... ψηλέ... ναι εσύ με το κράνος μου :p ... πας ανάποδα καλέ!





Και εγω έφτασα !!!
...
οι πούρο ειναι πολυ ντουρο !!!!!!!!

Αυτό ακριβώς!!
:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μπραβο παιδες, ωραια πραματα! :cool: Το τραπεζι δε ..ουτε σε γαμο, αρνι εφερε τελικα ο Χριστοφορος; :D

Αντε και στην εορταστικη τωρα την επομενη Κυριακη! :friendship:
 

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μπράβο ρε παιδιά, έτσι να περνάτε πάντα καλά και να μας γεμίζετε ωραίες εικόνες. Άντε να δούμε πότε θα καταφέρω να έρθω στην παρέα σας...
 
Reactions: STF

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Συναίσθημα? (ζήλια) !
Χαίρομαι βέβαια που περάσατε καλά, με τα απρόοπτα σας και με τις γκουρμεδιές σας, αλλά θα ήθελα να βρισκόμουν κι εγώ μαζί σας......
Πάντα τέτοια και καλύτερα !!!

Θα προσπαθήσω στις 20...
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Έχω επιστρέψει κι εγώ.
Σήμερα ήταν μια από αυτές τις γεμάτες μέρες.
Καλή παρέα, όμορφα μέρη, οδήγηση στο βουνό.. μερικά από τα συστατικά της επιτυχίας. Βάλε τώρα μέσα τα τσίπουρα και τα μεζεδάκια, τα γέλια και τις ιστορίες για να καταλάβεις τι έγινε..:yew:

Να'μαστε καλά παίδες. Και στην επόμενη με το καλό!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μπορω πλεον να δηλωνω fan των pouroduro μετα απο αυτη τη βολτα μιας και μου δωθηκε η ευκαιρια να γνωρισω πολυ αξιολογη παρεα , κοινως γαματη που λεει και η θεια μου στο χωριο.
Χαρηκα για ολους οσους γνωρισα και χαρηκα που στο πρωτο 5 λεπτο ηταν σαν να τους ηξερα ολους μια ζεστη παρεα με χιουμορ, μια ωραια διαδρομη, με καταληξη στην βιλα (δενδροσπιτο) με τσιμπουσι (αρνια κοκορετσια κλπ αυτα τα ειδα μετα το τσιπουρο).
Ευχαριστω ολους απο καρδιας.
ΥΓ: Ερωτηση: τελικα ποια transalp ειναι πιο γρηγορα τα μαυρα η τα γκρι?:thinking:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Οντως ήταν μια υπέροχη μέρα.:)
Αν και ο καιρος έπαιξε "βρώμικα" στο ξεκίνημα ,τελικά η βροχούλα αποδείχτηκε νόστιμο κερασάκι στην χωματινη τούρτα .;)

Χάρηκα για τις νέες μάχιμες γνωριμίες. :friendship:

Καπετάν-ΚονΚωστή ,ευχαριστούμε για την πλοήγηση. :friendship:


Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για την υπέροχη παρέα.:ok:
ΚΑΙ
Ελπίζω να είμαστε όλοι καλά κ να τα ξαναπούμε στην επόμενη...την επόμενη Κυριακή δηλαδή.:D



ΥΓ: Στέργιο ,εκτός απο "σιδερόκωλος" (αφού ξεκινάς κάθε φορά απο Χαλκίδα για να καταλήξεις στο τέλος της μέρας Χαλκίδα ,κάνοντας τα 2πλάσια χλμ απ'όλους)
είσαι κ γμw τους φωτορεπόρτερ ρε φίλε.:ok:
Σ'ευχαριστούμε για τις φωτό και :hailbig:για τα ασφάλτινα χλμ που τραβάς για να βολτάρεις παρέα μας. :friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οντως ήταν μια υπέροχη μέρα.:)
Αν και ο καιρος έπαιξε "βρώμικα" στο ξεκίνημα ,τελικά η βροχούλα αποδείχτηκε νόστιμο κερασάκι στην χωματινη τούρτα .;)

Χάρηκα για τις νέες μάχιμες γνωριμίες. :friendship:

Καπετάν-ΚονΚωστή ,ευχαριστούμε για την πλοήγηση. :friendship:


Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για την υπέροχη παρέα.:ok:
ΚΑΙ
Ελπίζω να είμαστε όλοι καλά κ να τα ξαναπούμε στην επόμενη...την επόμενη Κυριακή δηλαδή.:D



ΥΓ: Στέργιο ,εκτός απο "σιδερόκωλος" (αφού ξεκινάς κάθε φορά απο Χαλκίδα για να καταλήξεις στο τέλος της μέρας Χαλκίδα ,κάνοντας τα 2πλάσια χλμ απ'όλους)
είσαι κ γμw τους φωτορεπόρτερ ρε φίλε.:ok:
Σ'ευχαριστούμε για τις φωτό και :hailbig:για τα ασφάλτινα χλμ που τραβάς για να βολτάρεις παρέα μας. :friendship:
Ξέχασες το κυριότερο. ....:cool:
Προσφέρει θέαμα. ..:p

advφον!!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΥΓ: Ερωτηση: τελικα ποια transalp ειναι πιο γρηγορα τα μαυρα η τα γκρι?:thinking:
Τι ερωτησεις ειναι αυτες ρε Βαγγελη τα μπλε βεβαια...!!! :pointu:
Είπαμε ,το ποιό γλήγορο (μετά το γκρί του ΧΛΓιώργη) είναι το μπλέ το συλεΧτικό. :yew:
 
Top Bottom