R1200 GS & R1200 GSA

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Νομίζω δεν μου κάνουν , το συλλεκτικό φοράει μοναδικά πράγματα
Ξέρω ότι το επετειακό έχει ιδιαίτερα πράγματα, άλλους χρωματισμούς στις μπουκάλες κλπ αλλά να έχουν επέμβει και στο τιμονι μού φαίνεται χλωμό.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ξέρω ότι το επετειακό έχει ιδιαίτερα πράγματα, άλλους χρωματισμούς στις μπουκάλες κλπ αλλά να έχουν επέμβει και στο τιμονι μού φαίνεται χλωμό.
2008-2012 έχει τις ίδιες τιμονοπλακες
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
...... Ως πολυχρηστική .... στιγμή ευχαριστημένος από την επιλογή πολύ. Μένει το θέμα της αξιοπιστίας και κόστους συντήρησης κλπ που και η bmw το μοντέλο που είχα δεν τα πήγαινε και πολύ καλά.
Τι σου έβγαλε το 1200αρι όσο το 'χες;
 

Dim81

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Tuareg 660
Τι σου έβγαλε το 1200αρι όσο το 'χες;
To πήρα μεταχειρισμένο στα 80.000 km. Κατευθείαν μονάδα abs ( την επισκευασα αρχικά). Μέχρι τα 150.000 km έβγαλε διάφορα σταδιακά μικρά και μεγάλα ..αρκετά από αυτά φυσιολογικά λόγω χιλιομέτρων πχ διαφορικό, αντλία πίσω φρένου, ξανά μονάδα abs, διακόπτης αριστερός, αντλία βενζίνης..αυτά θυμάμαι τώρα..σαν βασικά
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Σε ενα αφτερ μάρκετ πίσω αμορτισέρ π.χ. οχλινς
Πόσο εύκολο είναι να ρυθμιστεί η προφορτιση ελατηρίου χωρίς εξωτερικό ρυθμιστή με γατζοκλειδο?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σε ενα αφτερ μάρκετ πίσω αμορτισέρ π.χ. οχλινς
Πόσο εύκολο είναι να ρυθμιστεί η προφορτιση ελατηρίου χωρίς εξωτερικό ρυθμιστή με γατζοκλειδο?
Στα. Ohlins έχει διπλό παξιμάδι, που σημαίνει καθόλου εύκολο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σε ενα αφτερ μάρκετ πίσω αμορτισέρ π.χ. οχλινς
Πόσο εύκολο είναι να ρυθμιστεί η προφορτιση ελατηρίου χωρίς εξωτερικό ρυθμιστή με γατζοκλειδο?
Την μπροστά ολινς που την ρύθμιζα με γατζοκλειδο, ήταν 1 λεπτό δουλειά.
 
Top Bottom