R1200 GS & R1200 GSA

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Καλημέρα , ψάχνω να βρω αποστάτες τιμονιού για να φέρω το τιμόνι λίγο πιο κοντά σε εμένα .
Το μοντέλο είναι gs 2010-2012 και τα καβαλετα είναι διαφορετικά από τα πιο παλιά .

αν έχει βάλει κάποιος η έχει κάποιο λινκ , να το βάλει , σήμερα που είναι η σωστη μέρα .
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλημέρα , ψάχνω να βρω αποστάτες τιμονιού για να φέρω το τιμόνι λίγο πιο κοντά σε εμένα .
Το μοντέλο είναι gs 2010-2012 και τα καβαλετα είναι διαφορετικά από τα πιο παλιά .

αν έχει βάλει κάποιος η έχει κάποιο λινκ , να το βάλει , σήμερα που είναι η σωστη μέρα .
Είναι πολύ παλιό το εργαλείο σου ....
Δεν έχω
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καλημέρα , ψάχνω να βρω αποστάτες τιμονιού για να φέρω το τιμόνι λίγο πιο κοντά σε εμένα .
Το μοντέλο είναι gs 2010-2012 και τα καβαλετα είναι διαφορετικά από τα πιο παλιά .

αν έχει βάλει κάποιος η έχει κάποιο λινκ , να το βάλει , σήμερα που είναι η σωστη μέρα .
Εάν είναι 30αρι το τιμόνι έχουμε Κόρινθο.
Γωνιακούς από lc
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα , ψάχνω να βρω αποστάτες τιμονιού για να φέρω το τιμόνι λίγο πιο κοντά σε εμένα .
Το μοντέλο είναι gs 2010-2012 και τα καβαλετα είναι διαφορετικά από τα πιο παλιά .

αν έχει βάλει κάποιος η έχει κάποιο λινκ , να το βάλει , σήμερα που είναι η σωστη μέρα .
Είχα μουρατεκ και τους χάρισα σε φίλο που έχει την δική σου αρχαιολογία
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Ta αερόψυκτα GS έχουν 30 mm fatbar τιμόνι και τα LC 32.
Σου βάζω ένα ενδεικτικό λινκ κοίτα και άλλες επιλογές,αλλά να μην είναι 22mm. 9.04€ 78% OFF|Cnc Motorfiets Stuur Riser Lift Back Move Mount Lifter Voor Bmw R1200gs R1250gs Avontuur Gs 1200 1250 R1250rs S1000xr R1200r| | - AliExpress
Έχε υπόψιν σου ότι με τους αποστάτες θα τσιτωθούν οριακά τα καλώδια και οι ντίζες στο τιμόνι σου, στο παλιό μου το 08 αναγκάστηκα να τους έχω εντελώς όρθιους γιατί αλλοιώς δεν με αφήνανε οι ντίζες.
Επίσης μην πάρεις αυτά με την μεταβαλλόμενη γωνία γιατί υπό extreme συνθήκες σπάνε (τουλάχιστον τα κινέζικα).




 
Τελευταία επεξεργασία:

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ta αερόψυκτα GS έχουν 30 mm fatbar τιμόνι και τα LC 32.
Σου βάζω ένα ενδεικτικό λινκ κοίτα και άλλες επιλογές,αλλά να μην είναι 22mm. 9.04€ 78% OFF|Cnc Motorfiets Stuur Riser Lift Back Move Mount Lifter Voor Bmw R1200gs R1250gs Avontuur Gs 1200 1250 R1250rs S1000xr R1200r| | - AliExpress
Έχε υπόψιν σου ότι με τους αποστάτες θα τσιτωθούν οριακά τα καλώδια και οι ντίζες στο τιμόνι σου, στο παλιό μου το 08 αναγκάστηκα να τους έχω εντελώς όρθιους γιατί αλλοιώς δεν με αφήνανε οι ντίζες.
Επίσης μην πάρεις αυτά με την μεταβαλλόμενη γωνία γιατί υπό extreme συνθήκες σπάνε (τουλάχιστον τα κινέζικα).




είχα σαν αυτούς που έβαλες στην φωτό μάρκας rox αλλα ανεβαζαν πολυ το υψος , εγω θελω κατι που να ειναι σταθερο με μια γωνια προς τα πισω , ωστε πχ να ανεβει το τιμονι 20mm επανω και 30mm πισω .

οι αποστάτες με την γωνία σπάνε ?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
είχα σαν αυτούς που έβαλες στην φωτό μάρκας rox αλλα ανεβαζαν πολυ το υψος , εγω θελω κατι που να ειναι σταθερο με μια γωνια προς τα πισω , ωστε πχ να ανεβει το τιμονι 20mm επανω και 30mm πισω .

οι αποστάτες με την γωνία σπάνε ?
Έχω βάλει στο XR .
Η αλήθεια είναι ότι στο gs που έβαζα χώμα, δεν θα τολμούσα .
Αυτές τις μέρες θα τους βγάλω από το xr , παρτους να δοκιμάσεις
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
είχα σαν αυτούς που έβαλες στην φωτό μάρκας rox αλλα ανεβαζαν πολυ το υψος , εγω θελω κατι που να ειναι σταθερο με μια γωνια προς τα πισω , ωστε πχ να ανεβει το τιμονι 20mm επανω και 30mm πισω .

οι αποστάτες με την γωνία σπάνε ?
Όχι είναι πολύ πιο συμπαγείς.Εχω βάλει στο lc.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Έχω βάλει στο XR .
Η αλήθεια είναι ότι στο gs που έβαζα χώμα, δεν θα τολμούσα .
Αυτές τις μέρες θα τους βγάλω από το xr , παρτους να δοκιμάσεις
Στείλε μια φωτό από το XR , το θεμα ειναι αν καθονται στα καβαλετα . πχ τα gs 2004-2007 εχουν αλλα καβαλετα , απο το 2008 εως το 2012 αλλα .
το XR δεν ξερω τι εχει και αν κανουν στο συλλεκτικο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στείλε μια φωτό από το XR , το θεμα ειναι αν καθονται στα καβαλετα . πχ τα gs 2004-2007 εχουν αλλα καβαλετα , απο το 2008 εως το 2012 αλλα .
το XR δεν ξερω τι εχει και αν κανουν στο συλλεκτικο
Έχουν σαν το lc
 
Top Bottom