Royal Enfield Himalayan

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Το Himalayan είχε μπει στο χειρουργείο για προγραμματισμένη επέμβαση...
Αλλαγή της φλάντζας καύσεως η κεφαλής (όπως λέγεται τέλος πάντων), για την οποία υπάρχει ανάκληση.
και τοποθέτηση power commander V

Δυστυχώς όταν άνοιξαν διαπίστωσαν φθορά στον εκκεντροφόρο ...
Το έχουν περάσει στην εγγύηση και περιμένουμε τώρα να έρθουν τα ανταλλακτικά ...



 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Το Himalayan είχε μπει στο χειρουργείο για προγραμματισμένη επέμβαση...
Αλλαγή της φλάντζας καύσεως η κεφαλής (όπως λέγεται τέλος πάντων), για την οποία υπάρχει ανάκληση.
και τοποθέτηση power commander V

Δυστυχώς όταν άνοιξαν διαπίστωσαν φθορά στον εκκεντροφόρο ...
Το έχουν περάσει στην εγγύηση και περιμένουμε τώρα να έρθουν τα ανταλλακτικά ...



Τουλάχιστον είσαι στην εγγύηση...
Εύχομαι να πάνε όλα καλά συνονόματε!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Eυχομαι να φτιαχτει γρηγορα

Αλλα νομιζω οτι το θεμα δεν ειναι μονο να αλλαχτει απλα ο εκεντροφορος αλλα να εντοπιστει και να διορθωθει αν ειναι δυνατον η αιτια που ειχε σαν αποτελεσμα την συγκεκριμενη ζημια
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Το Himalayan είχε μπει στο χειρουργείο για προγραμματισμένη επέμβαση...
Αλλαγή της φλάντζας καύσεως η κεφαλής (όπως λέγεται τέλος πάντων), για την οποία υπάρχει ανάκληση.
και τοποθέτηση power commander V

Δυστυχώς όταν άνοιξαν διαπίστωσαν φθορά στον εκκεντροφόρο ...
Το έχουν περάσει στην εγγύηση και περιμένουμε τώρα να έρθουν τα ανταλλακτικά ...
Εγώ, πέρα απ´το όλο τεχνικό θέμα, βλέπω μια υπεύθυνη στάση της εταιρείας αλλά και της αντιπροσωπείας κατ’επεκταση!
Είναι πολύ ευχάριστο αυτό!


Ρώτησε τους, εάν έχει ξανατύχει εκκεντροφορος σε αλλά μηχανάκια, και αν ναι, μήπως έρχεται πλέον με άλλο κωδικό! Εάν έλυσαν το οποίο πρόβλημα το δημιουργεί.
Και επίσης, μην ξεχνάς ότι για ότι εξάρτημα αλλαχθεί, θα υπάρχει «καινούργια» εγγύηση!
Μικρό το κακό ευτυχώς, και χωρίς μα και μου, και χωρίς οικονομική επιβάρυνση από μέρος σου!!!
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Εδώ δεν το έχουν αντιμετωπίσει ξανά.

Αγγλία που μίλαγα έχουν υπάρξει αντίστοιχα περιστατικά αλλά όχι πολλά και μέχρι στιγμής έχει συμβεί σε μοντέλα του 18 από οτι μαθαίνω...

Μέχρι στιγμής δεν έχω παράπονο απο την αντιπροσωπεία.
Όταν με πήραν τηλέφωνο να μου πούν για την ζημιά μου είπαν ότι το πέρασαν στην εγγύηση (αυτό έγινε εχθές) και ελπίζω να μην χρειαστεί να περιμένουμε πάρα πολύ για τα ανταλλακτικά ...

Με στεναχώρησε το γεγονός, όχι ότι έβγαλε ζημιά αλλά ότι είχα σκοπό να πάω για "μανιτάρια" και ήταν ένα από τα λίγα ΣΚ που έκατσε η φάση να έχω ελεύθερο και το Σάββατο αλλά και την Κυριακή. :(

Τώρα αναγκαστικά θα πάω για "μανιτάρια" από την άσφαλτο και αφού γυρίσω την μισή Πελοπόννησο την Κυριακή για να τα βρώ με το estrella ...:)

Δεν πειράζει θα το έχω φρέσκο φρέσκο για το ταξίδι στην Τυνησία ;)
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Εδώ δεν το έχουν αντιμετωπίσει ξανά.

Αγγλία που μίλαγα έχουν υπάρξει αντίστοιχα περιστατικά αλλά όχι πολλά και μέχρι στιγμής έχει συμβεί σε μοντέλα του 18 από οτι μαθαίνω...

Μέχρι στιγμής δεν έχω παράπονο απο την αντιπροσωπεία.
Όταν με πήραν τηλέφωνο να μου πούν για την ζημιά μου είπαν ότι το πέρασαν στην εγγύηση (αυτό έγινε εχθές) και ελπίζω να μην χρειαστεί να περιμένουμε πάρα πολύ για τα ανταλλακτικά ...

Με στεναχώρησε το γεγονός, όχι ότι έβγαλε ζημιά αλλά ότι είχα σκοπό να πάω για "μανιτάρια" και ήταν ένα από τα λίγα ΣΚ που έκατσε η φάση να έχω ελεύθερο και το Σάββατο αλλά και την Κυριακή. :(

Τώρα αναγκαστικά θα πάω για "μανιτάρια" από την άσφαλτο και αφού γυρίσω την μισή Πελοπόννησο την Κυριακή για να τα βρώ με το estrella ...:)

Δεν πειράζει θα το έχω φρέσκο φρέσκο για το ταξίδι στην Τυνησία ;)
Η ζημιά θα φτιαχτεί! Εσυ να είσαι καλά να απολαύσεις το ταξίδι στην Τυνησία! Και το Estrella (ζηλευω).

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εδώ δεν το έχουν αντιμετωπίσει ξανά.

Αγγλία που μίλαγα έχουν υπάρξει αντίστοιχα περιστατικά αλλά όχι πολλά και μέχρι στιγμής έχει συμβεί σε μοντέλα του 18 από οτι μαθαίνω...

Μέχρι στιγμής δεν έχω παράπονο απο την αντιπροσωπεία.
Όταν με πήραν τηλέφωνο να μου πούν για την ζημιά μου είπαν ότι το πέρασαν στην εγγύηση (αυτό έγινε εχθές) και ελπίζω να μην χρειαστεί να περιμένουμε πάρα πολύ για τα ανταλλακτικά ...

Με στεναχώρησε το γεγονός, όχι ότι έβγαλε ζημιά αλλά ότι είχα σκοπό να πάω για "μανιτάρια" και ήταν ένα από τα λίγα ΣΚ που έκατσε η φάση να έχω ελεύθερο και το Σάββατο αλλά και την Κυριακή. :(

Τώρα αναγκαστικά θα πάω για "μανιτάρια" από την άσφαλτο και αφού γυρίσω την μισή Πελοπόννησο την Κυριακή για να τα βρώ με το estrella ...:)

Δεν πειράζει θα το έχω φρέσκο φρέσκο για το ταξίδι στην Τυνησία ;)
Μετα την φωτο που ανεβασε ο gsmaniac απο Μονγγοστο μολις και αυτοι απο ασφαλτο τους κοβω να πηγαινουν.
Με το καλο φιλε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετα την φωτο που ανεβασε ο gsmaniac απο Μονγγοστο μολις και αυτοι απο ασφαλτο τους κοβω να πηγαινουν.
Με το καλο φιλε.


:drcl:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Επειδη πιστευω πρεπει να υπαρχει εδω..... Να ανεβασω και γω την αγαπημενηηηη


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom