Suzuki GSX-S1000GX 2024

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βάλε μαλί, ξύρισε μούσι, χάσε 15-20 κιλά
και ταίριαξες.
Έτσι. Μετά κόψε και 20 πόντους ύψος, ακόμα καλύτερα. Party like it's 1985


Partε και ένα τεστ.

 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
thank you next
Έγινε φίλε μου..Με συγχωρεις που σχολίασα…Δεν θα επαναληφθεί.Καληνσυνεχεια.
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Το σχόλιο μου ήταν για την φωτογραφια του Γιάννη, καμία άλλη πρόθεση δεν είχα.

Πάντως είναι μικρό τελικά για πάνω από 1.85..

Έπρεπε να κάνω quote μάλλον!!
 

cosgili

Rattlehead
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
KTM RC8
Moto Guzzi V85TT
3κ πάνω από το GT. Άκλαυτο θα πάει. Το XR θα συνεχίσει να έχει τη μερίδα του λέοντος. Και για κανένα μερακλή, δίνει 2κ ακόμα και παίρνει Agusta...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
3κ πάνω από το GT. Άκλαυτο θα πάει. Το XR θα συνεχίσει να έχει τη μερίδα του λέοντος. Και για κανένα μερακλή, δίνει 2κ ακόμα και παίρνει Agusta...
Το XR απέχει ένα ταληρο. Δεν είναι μικρό ποσό. Τα μεταχειρισμένα XR όμως... Ίσως πέσουν.

Το Agusta είναι και σχετικά μικρό μηχανάκι και ποιότητα είναι λολ, διακόπτες να πιάσεις μόνο...
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Το XR απέχει ένα ταληρο. Δεν είναι μικρό ποσό. Τα μεταχειρισμένα XR όμως... Ίσως πέσουν.

Το Agusta είναι και σχετικά μικρό μηχανάκι και ποιότητα είναι λολ, διακόπτες να πιάσεις μόνο...
Μήπως το xr έχει 21000? Και 23000 έχουν τα στοκ με έξτρα? Γιατί δεν βγαζω άκρη..Αλλά όσο κ να έχει όταν θες να χτυπήσεις την κορυφή η ιστορία έχει δείξει ότι δεν φτάνει μόνο η τιμή..Κ εγώ πιστεύω απατο θα πάει,η μόνο ελπίδα θα ήταν να έχει κάνα 15000€ να χτυπήσει το tracer..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το XR απέχει ένα ταληρο. Δεν είναι μικρό ποσό. Τα μεταχειρισμένα XR όμως... Ίσως πέσουν.

Το Agusta είναι και σχετικά μικρό μηχανάκι και ποιότητα είναι λολ, διακόπτες να πιάσεις μόνο...
Σήμερα δόθηκε ένα σαν το δικό σου, 13500 με μηδέν έξτρα
Το να πέσουν τα xr σε τιμή, το βλέπω χλωμό ακόμη
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ωχ ωχ ωχ!
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
18000 χωρίς acc ,με την ζελατίνα να είναι με βίδες,χωρίς ραντάρ,χωρίς βαλίτσες,με άμεση αλλαγη ελαστικών με το που το πάρεις επειδή αυτά που φοράει είναι από το παζάρι του Σχιστού και με άμεσο γραναζωμα,γιατί απ ότι λένε όλοι στα ριβιου,στα χαμηλά είναι σαν το μπεβερλι…..Μια χαρά είναι το τρεισερακι μου..
Ερωτηση..Το καινούριο το Xr τι διαφορες έχει απ το προηγούμενο ,πέρα απ τα λίγα άλογα παραπάνω..;
Αν έχεις ήδη xr,υπάρχει λόγος να το πουλήσεις και να πάρεις του 24..;
 
Τελευταία επεξεργασία:

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Σκληρός.
Τα 15000 τα δινω…Τα 18000 αν παω να τα δώσω,για να πάρω ένα μηχανάκι σαν το συγκεκριμενο,καλύτερα σταματαω να ασχολουμαι με τις μηχανές και το γυρνάω στην πασιέντζα ,με την ελπίδα να μου «βγει» καμμία και να χαρώ ότι τα κατάφερα και έκανα κάτι σωστό με την ζωή μου..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
18000 χωρίς acc ,με την ζελατίνα να είναι με βίδες,χωρίς ραντάρ,χωρίς βαλίτσες,με άμεση αλλαγη ελαστικών με το που το πάρεις επειδή αυτά που φοράει είναι από το παζάρι του Σχιστού και με άμεσο γραναζωμα,γιατί απ ότι λένε όλοι στα ριβιου,στα χαμηλά είναι σαν το μπεβερλι…..Μια χαρά είναι το τρεισερακι μου..
Ερωτηση..Το καινούριο το Xr τι διαφορες έχει απ το προηγούμενο ,πέρα απ τα λίγα άλογα παραπάνω..;
Αν έχεις ήδη xr,υπάρχει λόγος να το πουλήσεις και να πάρεις του 24..;
Πάμε στο θέμα του xr, να τα πουμε
 
Top Bottom