Suzuki GSX-S1000GX 2024

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε σεις

Είπα να δούμε κανένα μηχανάκι που να τρώει λιγότερο λάστιχο από το XR για... Ψευδαίσθηση οικονομίας. Αν είναι να τα φιτιλιάζει ακόμα πιο γρήγορα να πάω να βρω νύφη μέσα στην ντάνλοπ μήπως σωθώ.
 

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
Ρε σεις

Είπα να δούμε κανένα μηχανάκι που να τρώει λιγότερο λάστιχο από το XR για... Ψευδαίσθηση οικονομίας. Αν είναι να τα φιτιλιάζει ακόμα πιο γρήγορα να πάω να βρω νύφη μέσα στην ντάνλοπ μήπως σωθώ.
Mια ζωή την έχουμε! Παρτο να το ευχαριστηθείς!!!

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Όταν θα έρθει η ώρα θα τσεκαριστουν όλα τα υποψήφια.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε ασε που πηρες υψος στα γεραματα...Το fazer ηταν για ψηλους που ειχες;
:p
Ήταν αυτό που μπορούσα να αγοράσω, βγήκε πολύ πιο καλό από όσο έπρεπε λόγω τιμής. Εκείνη την εποχή θυμόμαστε όλοι ότι ο πολύς κόσμος άλλαζε μηχανάκια κάθε χρόνο απλά για το καινούργιο χρώμα, 100,000 καινούρια η αγορά και το Fazer τότε ήταν κατηγορία "για απόσυρση" και ήταν αγορά στα τυφλά, μόνο από τα τεστ.

Τώρα που έχω επιλογή και αρκετά χρόνια περισσότερη εμπειρία, δεν έχω λόγο να πληρώσω για κάτι που δεν είναι αυτό που θέλω, μόνο και μόνο γιατί θεωρητικά ταιριάζουν οι προδιαγραφές του με την ελπίδα ότι θα ταιριάξουμε. Το είδα, το καβάλησα, δεν μου κάνει. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι κακό μηχανάκι, απλά δεν είναι το "δικό μου" μηχανάκι.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξέρω πως το μετράνε το μήκος, γιατί το πόσο εξέχει η ουρά ή ένας λασπωτήρας στο ψαλίδι μπορεί να επηρεάζει (σε αντίθεση με το αρχή εμπρός ρόδας - τέλος πίσω ρόδας).

Σε ύψος μπροστά από τον οδηγό πάντως το Ζουκ είναι λίγο πιο ψηλά από στριτ και το μήκος σέλας δεν είναι ικανοποιητικό, για την δική μου περίπτωση πάντα που μικρόσωμοι δεν είμαστε.
 

CaBouRas

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Θανασης
Μοτό
CBR600F4
CBR600RR
GSXR 750 K7
CBR1000
BEVERLY 350
Xadv750
Εγώ πάντως θα το έδινα το tracer γι αυτό…Κάτι μου λέει το συγκεκριμενο…
 
Top Bottom