Tuareg-660

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Με διαφορα 400 ευρω κ αρκετες βελτιωσεις το 2023 ναι πρεπει να κανεις μειωση κ μαλιστα γενναια,αλλα δεν βγαζουν στην αγορα τα 23αρια για να παρεις 22αρι στην τιμη που γουσταρουν(μονο Ελλαδα αυτα) και ναι θα μεινουν απουλητα σημερα υπαρχουν και αλλες προτασεις δεν ειμαστε στο 2019
Τίποτα δεν μένει απούλητο. Για όλα υπάρχει ο (ανυπόμονος) αγοραστής που θα τα σκάσει. Έχουμε φτάσει σε σημείο να παίρνουν αυξήσεις τα απερχόμενα μοντέλα και να μην προλαβαίνουν τις παραγγελίες. Τα ετοιμοπαράδοτα εννοείται δεν τα ρίχνει κανείς. Είναι σωστό? Όχι , αλλά έτσι δουλεύει η αγορά.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στην Ελλάδα αυτά.

Να σου πω Αγγλία να κλάψεις για 11000 890R φουλ ηλεκτρονικά και τριβαλιτσο "τελευταίο τεμάχιο να φεύγει"; Ακόμα αναρωτιέμαι αν είμαι λίγο χαζός που δεν το πήρα, ήταν και πριν χαλάσει ο καιρός στην Ευρώπη, θα ήταν μια ωραία βόλτα.


Να σου πω για rpha70 με 189 λίρες;
 

panths

Μέλος
Περιοχή
Θεσ/νικη
Όνομα
Παντελής
Μοτό
Aprilia tuareg 660
Οι κάτοχοι tuareg κάνατε κάτι με τις αναρτήσεις σας.?Οι δικες μου ειναι ρυθμισμένες απο το εργοστάσιο με ικαναποιουν ως τώρα,απλα θα ήθελα να μπορώ να τίς "διαβάσω¨ μονος μου.
Εαν εχει καποιος το know how και μπορει να το μοιραστεί.....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Οι κάτοχοι tuareg κάνατε κάτι με τις αναρτήσεις σας.?Οι δικες μου ειναι ρυθμισμένες απο το εργοστάσιο με ικαναποιουν ως τώρα,απλα θα ήθελα να μπορώ να τίς "διαβάσω¨ μονος μου.
Εαν εχει κανανες το know how και μπορει να το μοιραστεί.....
Υπάρχει πιθανότητα να μην είναι ρυθμισμένες σωστά όπως και στο δικό μου , δεν συμβαδίζουν δηλαδη με τε νούμερα του manual για ένα άτομο .
Άνοιξε το και για αρχή δες να τις φέρεις όπως λέει , αν δεν είναι έτσι .
Εγώ προς το παρών τις έχω αφήσει έτσι γιατί με έχουν καλύψει , κάποια στιγμή μπορεί να ασχοληθώ πιο συγκεκριμένα .

Η μόνη αλλαγή είναι ότι έχω 2 κλικ πιο σφιχτή την προ φόρτιση του πίσω ελατηρίου
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Νίκο παίζει να είναι το πιο ωραίο τουαρεγκ στην Ελλάδα μέχρι στιγμής το δικό σου :p
Άσε την ομορφιά και πες πως το είδες οδηγικά.
Τι σου έκανε εντύπωση από το αποτέλεσμα μπας και βοηθήσουμε κανένα συντροχο!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Άσε την ομορφιά και πες πως το είδες οδηγικά.
Τι σου έκανε εντύπωση από το αποτέλεσμα μπας και βοηθήσουμε κανένα συντροχο!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Νίκο σκοτωνει , τόσο διαφορά δεν την περιμενα .

Το άνοιξα ποτέ έφτασε 160 δεν κατάλαβα . Από ρελαντί μέχρι τον κόφτη δούλευε γεμάτο όλο .

τα 10 άλογα που λες στον στρόφαλο ότι πήρε φτάνει τα 90 . 92-95 ειχε το αφρικα που είχα .
Βάλε ότι αυτό είναι πιο ελαφρή μηχανάκι .
Εμένα μου θυμησε το άνοιγα του αφρικα και η ροπή με χτύπησε στο στομάχι :p

εγώ πιστεύω όπως είναι στέκεται δίπλα σε 900-1000 κυβικά ον οφφ
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Νίκο σκοτωνει , τόσο διαφορά δεν την περιμενα .

Το άνοιξα ποτέ έφτασε 160 δεν κατάλαβα . Από ρελαντί μέχρι τον κόφτη δούλευε γεμάτο όλο .

τα 10 άλογα που λες στον στρόφαλο ότι πήρε φτάνει τα 90 . 92-95 ειχε το αφρικα που είχα .
Βάλε ότι αυτό είναι πιο ελαφρή μηχανάκι .
Εμένα μου θυμησε το άνοιγα του αφρικα και η ροπή με χτύπησε στο στομάχι :p

εγώ πιστεύω όπως είναι στέκεται δίπλα σε 900-1000 κυβικά ον οφφ
Σωστός. Έχει γίνει άλλο μηχανάκι.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

enkefalos

Μέλος
Περιοχή
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Μοτό
TUAREG 660
Νίκο σκοτωνει , τόσο διαφορά δεν την περιμενα .

Το άνοιξα ποτέ έφτασε 160 δεν κατάλαβα . Από ρελαντί μέχρι τον κόφτη δούλευε γεμάτο όλο .

τα 10 άλογα που λες στον στρόφαλο ότι πήρε φτάνει τα 90 . 92-95 ειχε το αφρικα που είχα .
Βάλε ότι αυτό είναι πιο ελαφρή μηχανάκι .
Εμένα μου θυμησε το άνοιγα του αφρικα και η ροπή με χτύπησε στο στομάχι :p

εγώ πιστεύω όπως είναι στέκεται δίπλα σε 900-1000 κυβικά ον οφφ
θα με βάλετε σε έξοδα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Άλλαξε θέμα!!!
Πήγαινε στο "χωρίς μοτό"!!! :laugh:
Είναι το πιο οικονομικό..... :roflmao:
Άστα, και εκεί για κάτι ποδήλατα μιλάνε που κοστίζουν όσο ένα οικογενειακό αυτοκίνητο, δεν γλιτώνουμε πουθενά :eek::roflmao::roflmao::roflmao:
 
Top Bottom