Tuareg-660

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Χαχα μας μπέρδεψες, αλλά να εξηγήσω. Εγω έχω ήδη gs του 2008 (το ένδοξο με το rotax το μοτέρ) το οποίο να είμαστε καλά έχει ζωή ακόμα. Έχω δεσμευμένο ένα κεφάλαιο 6 χιλιάδες ευρώ λέω εγώ. Για να πάρω tuareg θέλω στην καλύτερη 4000€ +κανα ψιλό για αξεσουάρ. Άρα σκέφτομαι εγώ με το φτωχό μου το μυαλό. Κράτα το gs Γιάννη, που με λίγα λίγα λεφτά παραμένει μάχιμο, αξιοπρεπές και στα κάνει όλα και μην δίνεις ντούκου τα 4000 χιλιάρικα. Βέβαια θα μου πεις θα στα φάει σε βάθος 10ετιας. Απο την άλλη θα μου πεις πούλα το γιατί είναι παλιό και πάρε tuareg με δόσεις για να μην μείνεις ταπί. Κι αυτό καλό. Δεν ξέρω, είμαι μπερδεμένος είναι η αλήθεια, σίγουρα πρέπει να οδηγήσω κι άλλο το tuareg για να πάρω καλύτερη άποψη και να δω σχόλια για συμπεριφορά και αξιοπιστία από παλαιότερους κατόχους του. Επίσης μια σημείωση σημαντική θεωρώ, το γεγονός ότι είμαι 23 χρονών και θέλω μια ανανέωση. Ήδη 2,5 χρόνια με το gs, πολύ ευχαριστημένος, αλλά κάτι πιο καινούριο θα με ξεσηκώσει ακόμα περισσότερο.
Γιάννη το σχόλιο μου ήταν χιουμοριστικό και εννοείται δεν το παίζω life coach , απλά λέω την γνώμη μου στο ερώτημα σου .

Μικρός είσαι ακόμα ρε σι ! Τι 23 και gs800 ! Μια χαρά είσαι , μείνε ως έχει μάζεψε χιλιόμετρα και εμπειριες .

Σε καταλαβαίνω βέβαια γιατί είναι εργαλείο το τουαρεγκ :ha:p:ll:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

Γιάννης Σάρχο

SarchoGiannakis
Περιοχή
Κατερίνη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Honda Varadero XL125V
Honda Transalp 400V
BMW F 800 GS
Καμία παρεξήγηση προς θεού, χίλια ευχαριστώ για την γνώμη σας. Δόξα τον Θεό είναι η τρίτη μου μηχανή σε 5 χρόνια, όπου έφτασα σε αυτή σταδιακά και έπειτα από πολύ κόπο, δόξα τον Θεό έχω γυρίσει από Έβρο μέχρι Πελοπόννησο με περίπου 35χιλ χιλιόμετρα στους δύο τροχούς. Σίγουρα έχω μέλλον ακόμα, αλλά είμαι πολύ μικρός για να παντρευτώ γενικά και ειδικά να παντρευτώ κάποια μηχανή...
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ναι σαφώς, κακή διατύπωση.
Εννοώ την εν μέρη αντιγραφή που έκανε η Aprilia από την πρωτοπόρο yamaha
Μη γράφεις τέτοια..... μου πήρε 4 χρόνια να τους κάνω να συμβιβαστούν με την ιδέα ύπαρξης του......
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Χαχα μας μπέρδεψες, αλλά να εξηγήσω. Εγω έχω ήδη gs του 2008 (το ένδοξο με το rotax το μοτέρ) το οποίο να είμαστε καλά έχει ζωή ακόμα. Έχω δεσμευμένο ένα κεφάλαιο 6 χιλιάδες ευρώ λέω εγώ. Για να πάρω tuareg θέλω στην καλύτερη 4000€ +κανα ψιλό για αξεσουάρ. Άρα σκέφτομαι εγώ με το φτωχό μου το μυαλό. Κράτα το gs Γιάννη, που με λίγα λίγα λεφτά παραμένει μάχιμο, αξιοπρεπές και στα κάνει όλα και μην δίνεις ντούκου τα 4000 χιλιάρικα. Βέβαια θα μου πεις θα στα φάει σε βάθος 10ετιας. Απο την άλλη θα μου πεις πούλα το γιατί είναι παλιό και πάρε tuareg με δόσεις για να μην μείνεις ταπί. Κι αυτό καλό. Δεν ξέρω, είμαι μπερδεμένος είναι η αλήθεια, σίγουρα πρέπει να οδηγήσω κι άλλο το tuareg για να πάρω καλύτερη άποψη και να δω σχόλια για συμπεριφορά και αξιοπιστία από παλαιότερους κατόχους του. Επίσης μια σημείωση σημαντική θεωρώ, το γεγονός ότι είμαι 23 χρονών και θέλω μια ανανέωση. Ήδη 2,5 χρόνια με το gs, πολύ ευχαριστημένος, αλλά κάτι πιο καινούριο θα με ξεσηκώσει ακόμα περισσότερο.
23 χρόνων και πήρες συνταξιοδοτικό πρόγραμμα BMW??? Πούλα το άμεσα και πάρε ένα KMT / Aprillia να ξαναβρεις την ηλικία σου σε όλα τα επίπεδα (καγκουριλίκια, αφραγκίες γτ θα στα έχει φάει όλα το KTM κτκλ κτλ)! :ha
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τελευταία επεξεργασία:

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Αν κάνεις χώμα,κράτα το 800.παρε εμπειρια, βρες τα όρια σου ξεπέρασε τα ,και μετά πας σε καινούργιο μηχανάκι.οι πτώσεις στα καινούργια κοστίζουν πιο πολυ
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Χαχα μας μπέρδεψες, αλλά να εξηγήσω. Εγω έχω ήδη gs του 2008 (το ένδοξο με το rotax το μοτέρ) το οποίο να είμαστε καλά έχει ζωή ακόμα. Έχω δεσμευμένο ένα κεφάλαιο 6 χιλιάδες ευρώ λέω εγώ. Για να πάρω tuareg θέλω στην καλύτερη 4000€ +κανα ψιλό για αξεσουάρ. Άρα σκέφτομαι εγώ με το φτωχό μου το μυαλό. Κράτα το gs Γιάννη, που με λίγα λίγα λεφτά παραμένει μάχιμο, αξιοπρεπές και στα κάνει όλα και μην δίνεις ντούκου τα 4000 χιλιάρικα. Βέβαια θα μου πεις θα στα φάει σε βάθος 10ετιας. Απο την άλλη θα μου πεις πούλα το γιατί είναι παλιό και πάρε tuareg με δόσεις για να μην μείνεις ταπί. Κι αυτό καλό. Δεν ξέρω, είμαι μπερδεμένος είναι η αλήθεια, σίγουρα πρέπει να οδηγήσω κι άλλο το tuareg για να πάρω καλύτερη άποψη και να δω σχόλια για συμπεριφορά και αξιοπιστία από παλαιότερους κατόχους του. Επίσης μια σημείωση σημαντική θεωρώ, το γεγονός ότι είμαι 23 χρονών και θέλω μια ανανέωση. Ήδη 2,5 χρόνια με το gs, πολύ ευχαριστημένος, αλλά κάτι πιο καινούριο θα με ξεσηκώσει ακόμα περισσότερο.
Αν πιστεύεις ότι μπορείς να κάνεις ντιλ μόνο με 4000€ και να έχεις 15χρονων πιο καινούργια μηχανή προχώρα,μην το σκέφτεσαι καθόλου..
 
Top Bottom