Tuareg-660

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Δε πολυμπαινει στο φόρουμ, αλλά θα του πω ότι τον ψάχνετε!! Είχαμε ανεβεί παρέα 4 Tuareg, περάσαμε πολύ καλά!
Αν μιλάμε για τον ίδιο που ήταν φουλ στα μαύρα...... Θέλουμε βόλτα πες του σε στεγνό τερέν συντομαααα.....

Υπογραφή Ο petronas και ο voge rally

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τι έγινε ;;;;
Σε βρήκαμε επιτελουςςςς..... Θέλουμε βόλτα από τον επόμενο μήνα να μας πας λίγο κόπιο χαχαχαχα

Μας έφτιαξες το υπόλοιπο μισό γιατί είχαμε γλαρωσει και οι δύο!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Σε βρήκαμε επιτελουςςςς..... Θέλουμε βόλτα από τον επόμενο μήνα να μας πας λίγο κόπιο χαχαχαχα

Μας έφτιαξες το υπόλοιπο μισό γιατί είχαμε γλαρωσει και οι δύο!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε ευχαριστώ , αλλά δεν ήμουν εγώ :roflmao:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Λοιπόν σήμερα δοκίμασα τα trailmax raid.το καλύτερο μέχρι τώρα 50/50 που έχω δοκιμάσει.κ έχω δοκιμάσει μερικά.θα γράψω αναλυτικά στο νήμα του ελαστικού μετά το επόμενο σκ που θα κάνουμε πολλά χλμ χώμα να είμαι φουλ αναλυτικός
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Λοιπόν σήμερα δοκίμασα τα trailmax raid.το καλύτερο μέχρι τώρα 50/50 που έχω δοκιμάσει.κ έχω δοκιμάσει μερικά.θα γράψω αναλυτικά στο νήμα του ελαστικού μετά το επόμενο σκ που θα κάνουμε πολλά χλμ χώμα να είμαι φουλ αναλυτικός
Σε τι μηχανή;

Αι καλα τώρα είδα σε ποιο θέμα έγραψες :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Λοιπόν σήμερα δοκίμασα τα trailmax raid.το καλύτερο μέχρι τώρα 50/50 που έχω δοκιμάσει.κ έχω δοκιμάσει μερικά.θα γράψω αναλυτικά στο νήμα του ελαστικού μετά το επόμενο σκ που θα κάνουμε πολλά χλμ χώμα να είμαι φουλ αναλυτικός
Δόκτορα μπήκες καθόλου σε λάσπη ;;; τι λέει;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δόκτορα μπήκες καθόλου σε λάσπη ;;; τι λέει;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπήκα,επίπεδο tkc80 ίσως κ λίγο καλύτερο, θα το δω το άλλο σκ λογικά θα έχει αρκετή λάσπη για να βγει σωστή διάγνωση
 

jopa

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Θα τον βρω που θα μου παειιιι
Τελικά δεν ήταν ο δικός μου, ήταν το 5ο Tuareg που έσκασε από το πουθενά. Φήμες λένε ότι προσεταιρίστηκε μια παρέα Μυκονιατών, που επίσης πήγαιναν αεροπορία
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Μπήκα,επίπεδο tkc80 ίσως κ λίγο καλύτερο, θα το δω το άλλο σκ λογικά θα έχει αρκετή λάσπη για να βγει σωστή διάγνωση
Φαίνεται πως δεν έχει πλαινα για λάσπη. Φουρκέτες με λάσπη το μπροστινό δεν κράταει. συν οτι η τιμή του ειναι πολυ ψηλα

τώρα στο motomag το σκίζανε αλλα μπορεί να επαιζε και μοντάζ
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τελικά δεν ήταν ο δικός μου, ήταν το 5ο Tuareg που έσκασε από το πουθενά. Φήμες λένε ότι προσεταιρίστηκε μια παρέα Μυκονιατών, που επίσης πήγαιναν αεροπορία
Άλλοι εξωγιηνοι αυτοί..... Όταν τον έχασα εξαφανιστεί μαζί τους χαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Φαίνεται πως δεν έχει πλαινα για λάσπη. Φουρκέτες με λάσπη το μπροστινό δεν κράταει. συν οτι η τιμή του ειναι πολυ ψηλα

τώρα στο motomag το σκίζανε αλλα μπορεί να επαιζε και μοντάζ
Η τιμή όλων είναι από 290-330.ανυπαρκτες διάφορες θεωρώ.εγω το έβαλα 300.οτι λάσπη πέρασε δεν είδα θέμα. Τώρα καλύτερα θεωρώ υπάρχουν άλλα είναι τόσο καλό στην άσφαλτο που κ να υστερεί λίγο στο χώμα εμένα δεν με πειράζει. Από το tkc80 πάντως δεν υστερεί σίγουρα
 

Skouts

Μέλος
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Καλημέρα σε ολους!

Να πω και εγω ένα γεια, παρακολουθω το φορουμ καιρο σκεπτομενος αλλαγη κατηγοριας απο naked (sv650) σε adv και μολις εκανα τη μεταβαση με ενα Tuareg660 !

Καλως σας βρηκα λοιπον, θα μπω κατευθειαν στο ψητο μιας και ...καινουριο μηχανακι, πολυ ψηλοτερο απο οτι εχω συνηθησει και δε θελω να εχω στεναχωριες..

Μηπως εχει κανεις αποψη για καγκελα προστασιας after market? Απο οτι βλεπω σε καταστηματα στην Ελλαδα υπαρχουν κυριως τα givi, sw-motech και heed, απο εμφανηση τεινω στα SW αλλα μου φαινονται μικρα αλλιως σκεφτομαι ακομα και παραγγελια τα outback-motortek.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Λοιπόν σήμερα δοκίμασα τα trailmax raid.το καλύτερο μέχρι τώρα 50/50 που έχω δοκιμάσει.κ έχω δοκιμάσει μερικά.θα γράψω αναλυτικά στο νήμα του ελαστικού μετά το επόμενο σκ που θα κάνουμε πολλά χλμ χώμα να είμαι φουλ αναλυτικός
Αναμένω σχόλια και εντυπώσεις από όλους όσοι το φοράνε. Το σκέφτομαι και εγώ για επόμενο όταν έρθει η ώρα
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Μηπως εχει κανεις αποψη για καγκελα προστασιας after market? Απο οτι βλεπω σε καταστηματα στην Ελλαδα υπαρχουν κυριως τα givi, sw-motech και heed, απο εμφανηση τεινω στα SW αλλα μου φαινονται μικρα αλλιως σκεφτομαι ακομα και παραγγελια τα outback-motortek.
Eγώ έχω βάλει τα πάνω της Heed. 1 φορά έχουν χρειαστεί μέχρι τώρα σε μια χωμάτινη και την κάνανε την δουλειά τους.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Καλημέρα σε ολους!

Να πω και εγω ένα γεια, παρακολουθω το φορουμ καιρο σκεπτομενος αλλαγη κατηγοριας απο naked (sv650) σε adv και μολις εκανα τη μεταβαση με ενα Tuareg660 !

Καλως σας βρηκα λοιπον, θα μπω κατευθειαν στο ψητο μιας και ...καινουριο μηχανακι, πολυ ψηλοτερο απο οτι εχω συνηθησει και δε θελω να εχω στεναχωριες..

Μηπως εχει κανεις αποψη για καγκελα προστασιας after market? Απο οτι βλεπω σε καταστηματα στην Ελλαδα υπαρχουν κυριως τα givi, sw-motech και heed, απο εμφανηση τεινω στα SW αλλα μου φαινονται μικρα αλλιως σκεφτομαι ακομα και παραγγελια τα outback-motortek.
Καλοτάξιδο το εργαλείο και πάντα όρθιος!
 

jopa

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Καλημέρα σε ολους!

Να πω και εγω ένα γεια, παρακολουθω το φορουμ καιρο σκεπτομενος αλλαγη κατηγοριας απο naked (sv650) σε adv και μολις εκανα τη μεταβαση με ενα Tuareg660 !

Καλως σας βρηκα λοιπον, θα μπω κατευθειαν στο ψητο μιας και ...καινουριο μηχανακι, πολυ ψηλοτερο απο οτι εχω συνηθησει και δε θελω να εχω στεναχωριες..

Μηπως εχει κανεις αποψη για καγκελα προστασιας after market? Απο οτι βλεπω σε καταστηματα στην Ελλαδα υπαρχουν κυριως τα givi, sw-motech και heed, απο εμφανηση τεινω στα SW αλλα μου φαινονται μικρα αλλιως σκεφτομαι ακομα και παραγγελια τα outback-motortek.
Καλώς τον και καλορίζικο, καλοτάξιδο!! Ανέβασε και καμιά φώτο να το θαυμάσουμε :)

Εγώ έχω της Heed πάνω κ κάτω και τα συστήνω ως οικονομική λύση που έχει καλή κάλυψη και οκ αισθητική. Αν στραβώσουν μετά από πτώση/εις, αντί να τα τραβάς να ισιώσουν και να μειώνεις την αντοχή τους, παραγγέλνεις καινούργια σε λογικό κόστος και τελείωσες.
 
Top Bottom