XT660Z Tenere

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Αυτήν εδώ του έβαλα το καλοκαίρι του '17 όταν την αγόρασα. Την είχα πάρει απ'το OTR με κάτι σαν €75-80 νομίζω..
Δεν την βρήκα βέβαια εκεί τώρα Απού έψαχνα να στην δείξω. Ατσάλινη είναι, αντέχει μια χαρά, της είχα φορτώσει πολλά και διάφορα παλιότερα.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Αυτήν εδώ του έβαλα το καλοκαίρι του '17 όταν την αγόρασα. Την είχα πάρει απ'το OTR με κάτι σαν €75-80 νομίζω..
Δεν την βρήκα βέβαια εκεί τώρα Απού έψαχνα να στην δείξω. Ατσάλινη είναι, αντέχει μια χαρά, της είχα φορτώσει πολλά και διάφορα παλιότερα.
Δεν υπάρχει πλέον.την έψαχνα κ εγώ αυτή για ν την έχω μόνιμα πάνω,λογω μεγέθους,αλλά μάλλον έχουν κρατήσει μόνο την αλουμινενια.
Η άλλη που έχω της τουρατεκ είναι μεγάλη και την βαζω βγάζω συνέχεια.
Και η μικρή της τουρατεκ πολύ καλή άλλα Ούτε αυτή υπάρχει πλέον δυστυχώς
 

Dimitris_Fragkias

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Yamaha Tenere 660z

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc

Τα έψαχνα καιρό. Τα βρήκα στο motoraid μέσω του skroutz ενώ έψαχα για σχάρες. Για όποιον ενδιαφέρεται
Παίζει να τα πήρα πιο ακριβά μεταχειρισμένα όταν τα βρήκα και πήρα τηλέφωνο αμέσως για να μην τα χάσω!
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Μπορείς μήπως να στείλεις μια φωτογραφία να τη δω στη μηχανή? Δεν μπορώ να καταλάβω το μέγεθος
Δυστυχώς το μηχανάκι το έχω δώσει. Υπάρχει μια φωτό στο φόρουμ αλλά δεν φαίνεται καλά η σχάρα.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Η μεγάλη τους λογικά θα είναι σα την μεγάλη της τουρατεκ.
Αυτή που έχω εγώ.
Η μικρή ακολουθεί τις γραμμές της μηχανής και δεν εξέχει πολύ δεξιά αριστερά.
Έρχεται όπως το πλαστικό της ουράς απλά έχεις καλύτερη επιφάνεια και πιο πολλά σημεία για δέσιμο.


Στάλθηκε από το SM-J600FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dimitris_Fragkias

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Yamaha Tenere 660z
Ευχαριστώ πολυ για την φωτογραφία!
Τ λέτε? Αξίζει να βάλω τη μικρή για να είναι πιο όμορφη/μαζεμένη ή να βάλω τη μεγάλη για να έχω δύναμη στο φόρτωμα? Ειμαι σε δίλημμα :D
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Εγω απο την άλλη έβαλα την μεγάλη μόνιμα. Γιατί πάντα χρειαζόταν χώρος για κουβάλημα είτε σε ταξίδι , ειτε για ψώνια κλπ.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγω απο την άλλη έβαλα την μεγάλη μόνιμα. Γιατί πάντα χρειαζόταν χώρος για κουβάλημα είτε σε ταξίδι , ειτε για ψώνια κλπ.
Και εγώ αυτό θα έκανα, γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα χρειαστεί να μεταφέρεις κάτι με τη μηχανή!!!!
 

Dimitris_Fragkias

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Yamaha Tenere 660z
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Κατέληξα στην μικρή απ την holan. Πιστεύω ότι σε συνδιασμό με τα πλαινά κάγγελα και σωστό φόρτωμα θα είναι αρκετή για τις εκδρομές και τα ταξίδια μου. Σχετικά με την holan, ελπίζω να έρθει τις επόμενες δύο βδομάδες για να προλάβω να την αξιοποιήσω όσο είμαι κρήτη και θα έχω ανάγκες για φόρτωμα.
 

Dimitris_Fragkias

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Yamaha Tenere 660z
Συνεχίζοντας τις αγορές, τώρα ψάχνω για χούφτες και καθρέπτες στρογγυλούς.

Χούφτες: Καθρέπτες: ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ-ΔΕΞΙΟΣ UNIVERSAL M10 VIC-M333 | VICMA
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris_Fragkias

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Yamaha Tenere 660z

Τα έψαχνα καιρό. Τα βρήκα στο motoraid μέσω του skroutz ενώ έψαχα για σχάρες. Για όποιον ενδιαφέρεται
Παιδιά αντί για καγγελα παρέλαβα μια σχαρα. Προφανώς έβαλαν λάθος φωτογραφίες. Το γράφω εδώ για να μην την πατήσει και κανεις άλλος!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παιδιά αντί για καγγελα παρέλαβα μια σχαρα. Προφανώς έβαλαν λάθος φωτογραφίες. Το γράφω εδώ για να μην την πατήσει και κανεις άλλος!!
Στειλε τα πισω, αφου πρωτα μιλησεις μαζι τους!!!
 
Top Bottom