Yamaha T7 Tenere

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
O λογος που σχολιασα εγω τα λαστιχα ειναι οτι στο τελευταιο βιντεο ο τυπος λεει οτι στριβει σαν τρενο ακομη και με αυτα τα "χωματινα" λαστιχα...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αει ρε. Εξυπνακια.

Η προβια manowar θελει και τσιγκινα σωβρακακια ασορτι.
Θα τα χρειαστεί ο πελάτης και για τον μάστορα, σωστός
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
O λογος που σχολιασα εγω τα λαστιχα ειναι οτι στο τελευταιο βιντεο ο τυπος λεει οτι στριβει σαν τρενο ακομη και με αυτα τα "χωματινα" λαστιχα...
Το ξέρω και το κατάλαβα Κώστα, στον Αλι απαντούσα γιατί αναφέρθηκε στον On/Off χαρακτήρα των ελαστικών.
 

spirosbob

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Yamaha Tenere 700
KTM sxf 250
Yamaha tracer 900 (x)
Όπως το έχω στο μυαλό μου , αν οντως καταλήξω να το πάρω , του κρατας το scorpion str για καθημερινη χρηση και έχεις και ένα πιο αραιό τακούνι σπορτ για τις εντονες χωματοβολτες και τις εντουροκαταστασεις .
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ακόμα ένας... Και δεν είναι από την παρουσίαση.


και μπλόγκερ, από τα τενερέ ντέιζ, μιά που οι ΑΡΔ δεν είναι της εμπιστοσύνης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να ενημερώσω αν δεν το έχετε δει ήδη, Tenere days στην "πίστα" Autofestival και με την σχολή του κ Χούντρα. Μιά που είναι -σχεδόν- περπατήσιμη απόσταση από το σπίτι μου, δήλωσα για το ασφάλτινο κομμάτι, έχει επιλογή για 70% άσφαλτο και 30% χώμα, δεν ξέρω πόσο δύσκολο θα είναι το χώμα αλλά ας μην πιέζω την τύχη μου.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Να ενημερώσω αν δεν το έχετε δει ήδη, Tenere days στην "πίστα" Autofestival και με την σχολή του κ Χούντρα. Μιά που είναι -σχεδόν- περπατήσιμη απόσταση από το σπίτι μου, δήλωσα για το ασφάλτινο κομμάτι, έχει επιλογή για 70% άσφαλτο και 30% χώμα, δεν ξέρω πόσο δύσκολο θα είναι το χώμα αλλά ας μην πιέζω την τύχη μου.
δηλωσα και εγω...
Βάλτε λίνκ κ πείτε ημερ/νία ,μπας κ πάμε παρεούλα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είναι στις εκλογές του Ιουλίου επάνω, το έχει η Yam στο FB, δεν το είδα στην σελίδα τους

2019 Yamaha Tenere Tour Αθήνα


έκλεισα για την πρώτη ημέρα που είχε, τώρα αν κάποιος ανέβει άλλη ημέρα και έχει χρόνο/κέφι για καφέ ας το πει :)


akis69 έχει και Πάτρα, πάρε τον Κωστή και κλείστε!
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Κι εγώ 5 Ιουλίου 17:00 μικτή διαδρομή! Δεν σας γνωρίζω από κοντά αλλά θα σας καταλάβω :) !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Eγω λογικα θα ειμαι με τον μπλε μπαμπα του Τ7 στα χρωματα του Πετερχανσελ μπας και μου κανουν κανα σκοντο...
Εγώ πάλι με ένα Dakar f650!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Έβαλα κι εγώ για 5/7 στΗ 14:00, άμα το καταφέρω εκτός απροόπτου λόγο εργασίας ή άλλων υποχρεώσεων, θα έρθω με τον πτωχό μικρό μπορντό μονοκύλινδρο αδερφό του νέου Τ7.
 

spirosbob

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Yamaha Tenere 700
KTM sxf 250
Yamaha tracer 900 (x)
Ετοιμάζομαι και εγώ να κλείσω για Παρασκευή μεσημέρι. Θα ανέβω απο Κρήτη να τ δοκιμασώ και μετα αν ολα πανε καλα θα παμε καρφι στις αντιπροσωπείες της Yamaha !!! :D
To έβαλα 2:45 ! Ελπίζω να δω καποιους εκει να σας γνωρίσω και απο κοντα. θα ειμαι με ενα Tracer 900 στα χρωματα του Τενερε
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom