Ανάκληση μουαγιέ σε R και K.

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Μετά απο 110χιλ χμ προχθές έκανα ένα service και είδαμε και τα μουαγιε και ήταν μια χαρά οπότε δεν χρειάζεται αλλαγή. Πήρα τηλέφωνο στην γνωστή αντιπροσωπία του Γέρακα να μάθω τι και πώς....η ανάκληση ισχύει κανονικά απλά δεν υπάρχει διαθεσιμότητα ακόμα...σε κανά τριβδόμαδα να ξανακαλέσω!!
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Tο μουαγιέ αλλάχθηκε σήμερα στο πλαίσιο της ανάκλησης, τηλέφωνο ραντεβού και όλα ΟΚ, κόστος μηδέν.
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Μουαγιε και αντλια βενζινης αλλαχτηκαν και σε εμενα στον Τρικαλιωτη κ καναμε και ενα "καλο" σερβις για την κυρια μας....
Ολα καλα λοιπον !!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Η αληθεια ειναι πως αν κανεις κι ενα καλο σερβις τα παντα ειναι καλα.
Η εννοια του καλου για Τον εν Θεσσαλονικη εγκειται στο να το κανεις σε Αυτον
διοτι οποιος τολμησε και το εκανε εξω απο το μαντρι Του πηρε ραντεβου για το μουαγιε και την αντλια 5 Νοεμβριου.Φετος.
Τελικα ολα καλα?
 

xntinou

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS 07
Η αληθεια ειναι πως αν κανεις κι ενα καλο σερβις τα παντα ειναι καλα.
Η εννοια του καλου για Τον εν Θεσσαλονικη εγκειται στο να το κανεις σε Αυτον
διοτι οποιος τολμησε και το εκανε εξω απο το μαντρι Του πηρε ραντεβου για το μουαγιε και την αντλια 5 Νοεμβριου.Φετος.
Τελικα ολα καλα?
Έτσι ακριβώς, η ημερομηνία που έδωσε σήμερα είναι .. κατά Νοέμβριο μεριά :confused:
 

babisadve

Μέλος
Περιοχή
Νεοχωρούδα, Θεσσαλονίκη
Όνομα
Μπάμπης
Μοτό
BMW R 1200 GS
Έτσι ακριβώς, η ημερομηνία που έδωσε σήμερα είναι .. κατά Νοέμβριο μεριά :confused:

Κι εμένα που η μηχανή μου είναι εδώ και μια βδομάδα στο μαγαζί του ακινητοποιημένη (από αντλία) κάτι για Νοέμβριο μου φάνηκε να λέει.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Top Bottom