Ο ΦΩΤΟμοτοσυκλετιστης...και οι επιλογες του!

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Παλικάρια εγώ απλά να πω ένα ευχαριστώ για τον 35mm,πλέον έχει μπεί στο πρόγραμμα για αγορά . Ευχαριστώ
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Για όποιον ενδιαφέρεται εν Αθήναις και στα πέριξ, αυτό το Σαββατοκύριακο 11-13/3 έχει την ετήσια έκθεση Photovision 2017, στο
Ταε Κβον Ντο στο Φάληρο. Είναι μια καλή ευκαιρία για όποιον θέλει να δει εξοπλισμό από κοντά και να πάρει ιδέες. Απ' ότι ξέρω
θα υπάρχει και μπαζάρ μεταχειρισμένων αν θέλει κάποιος να αγοράσει.

Μπορούμε να κανονίσουμε και μια βόλτα παρέα προς τα εκεί και για καφέδες, αφού εγώ θα πάω έτσι κι αλλιώς στην έκθεση.

http://photovision.gr/photovision-2017/γενικές-πληροφορίες/?gclid=Cj0KEQiA9P7FBRCtoO33_LGUtPQBEiQAU_tBgOanq4JJ4NJNSIbErKmaE6ud1AvBzw7Es4GK_JC2Wx0aAgnC8P8HAQ
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Για όποιον ενδιαφέρεται εν Αθήναις και στα πέριξ, αυτό το Σαββατοκύριακο 11-13/3 έχει την ετήσια έκθεση Photovision 2017, στο
Ταε Κβον Ντο στο Φάληρο. Είναι μια καλή ευκαιρία για όποιον θέλει να δει εξοπλισμό από κοντά και να πάρει ιδέες. Απ' ότι ξέρω
θα υπάρχει και μπαζάρ μεταχειρισμένων αν θέλει κάποιος να αγοράσει.

Μπορούμε να κανονίσουμε και μια βόλτα παρέα προς τα εκεί και για καφέδες, αφού εγώ θα πάω έτσι κι αλλιώς στην έκθεση.

http://photovision.gr/photovision-2017/γενικές-πληροφορίες/?gclid=Cj0KEQiA9P7FBRCtoO33_LGUtPQBEiQAU_tBgOanq4JJ4NJNSIbErKmaE6ud1AvBzw7Es4GK_JC2Wx0aAgnC8P8HAQ
ωραια εχω ροζ ζωνη στο ταεκβοντο με 3,5 νταμ!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Για όποιον ενδιαφέρεται...Είναι μια καλή ευκαιρία για όποιον θέλει να δει εξοπλισμό από κοντά και να πάρει ιδέες. Απ' ότι ξέρω
θα υπάρχει και μπαζάρ μεταχειρισμένων αν θέλει κάποιος να αγοράσει...
Αυτο μυριζει...:pht2;...ξεφράγκιασμα...τζιζζζ...μακρυα...666!!!:tzt:
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Αυτο μυριζει...:pht2;...ξεφράγκιασμα...τζιζζζ...μακρυα...666!!!:tzt:
Δεν έρχεσαι το Σάββατο; Φεύγεις Κυριακή πρωί, κάπου θα σε βολέψουμε, ολόκληρο σπίτι έχουμε...το 800άρι θα μείνει στο γκαράζ και
θα γυρνάμε με το παπί...
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Για όποιον ενδιαφέρεται εν Αθήναις και στα πέριξ, αυτό το Σαββατοκύριακο 11-13/3 έχει την ετήσια έκθεση Photovision 2017, στο
Ταε Κβον Ντο στο Φάληρο. Είναι μια καλή ευκαιρία για όποιον θέλει να δει εξοπλισμό από κοντά και να πάρει ιδέες. Απ' ότι ξέρω
θα υπάρχει και μπαζάρ μεταχειρισμένων αν θέλει κάποιος να αγοράσει.

Μπορούμε να κανονίσουμε και μια βόλτα παρέα προς τα εκεί και για καφέδες, αφού εγώ θα πάω έτσι κι αλλιώς στην έκθεση.

http://photovision.gr/photovision-2017/γενικές-πληροφορίες/?gclid=Cj0KEQiA9P7FBRCtoO33_LGUtPQBEiQAU_tBgOanq4JJ4NJNSIbErKmaE6ud1AvBzw7Es4GK_JC2Wx0aAgnC8P8HAQ
Από εταιρίες Νίκο ουσιαστικά σε αυτή θα είναι μόνο η NIKON, και ο Στάμος (είδη Video), το ίδιο Σ/Κ (πλάκώθηκαν στο ΣΕΚΑΦ) γίνεται και αυτή http://www.imageandtech.gr/index.php/el/?gclid=Cj0KEQiAl4TGBRDhgvmikdHPsdABEiQAtBcc8Iy-Ph2zhzoMqM3dbcy1AfHnYP6EQU6qaIrLl944L7saAiw-8P8HAQ στο Μαρούσι. Η Canon και η Sony δεν κατεβαίνουν σε καμία.

Για πλήρη εικόνα προτείνω επίσκεψη και στις δύο.

 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Ευχαριστώ πολύ Σταύρο φίλε μου, ίντριγκα και σαπουνόπερα παντού βρε αδερφέ :laugh:

Θα προσπαθήσω να πάω και στις δύο, όπως και να έχει θα περάσω και από σένα αυτές τις μέρες γιατί θέλω
θηκούλα και μερικά φίλτρα για την Fuji μου :)
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Ευχαριστώ πολύ Σταύρο φίλε μου, ίντριγκα και σαπουνόπερα παντού βρε αδερφέ :laugh:

Θα προσπαθήσω να πάω και στις δύο, όπως και να έχει θα περάσω και από σένα αυτές τις μέρες γιατί θέλω
θηκούλα και μερικά φίλτρα για την Fuji μου :)
Με μεγάλη χαρά θα σε περιμένω, στείλε κανά μήνυμα πρώτα να είμαι σίγουρα εδώ.
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Με μεγάλη χαρά θα σε περιμένω, στείλε κανά μήνυμα πρώτα να είμαι σίγουρα εδώ.
Σταύρο φίλε μου εκτιμώ πολύ το ενδιαφέρον. Όσες φορές έχω περάσει την πόρτα σας με έχετε εξυπηρετήσει με τις καλύτερες τιμές, και χωρίς
να με ξέρετε, πάντα με χαμόγελο και με ευγένεια. Όταν αγοράζω από Ελλάδα, δεν υπάρχει άλλη επιλογή για εμένα εκτός από εσάς, και πάλι τονίζω χωρίς να με ξέρετε και χωρίς ιδιαιτερότητες;):)
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Σταύρο φίλε μου εκτιμώ πολύ το ενδιαφέρον. Όσες φορές έχω περάσει την πόρτα σας με έχετε εξυπηρετήσει με τις καλύτερες τιμές, και χωρίς
να με ξέρετε, πάντα με χαμόγελο και με ευγένεια. Όταν αγοράζω από Ελλάδα, δεν υπάρχει άλλη επιλογή για εμένα εκτός από εσάς, και πάλι τονίζω χωρίς να με ξέρετε και χωρίς ιδιαιτερότητες;):)
σταυρο για αυτες και μονο τις λεξεις που εγραψε ο νικος , απο δω και στο εξης οτι θελει η κυρα-Αλεξανδρα σε σενα πλεον....
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Σταύρο φίλε μου εκτιμώ πολύ το ενδιαφέρον. Όσες φορές έχω περάσει την πόρτα σας με έχετε εξυπηρετήσει με τις καλύτερες τιμές, και χωρίς να με ξέρετε, πάντα με χαμόγελο και με ευγένεια. Όταν αγοράζω από Ελλάδα, δεν υπάρχει άλλη επιλογή για εμένα εκτός από εσάς, και πάλι τονίζω χωρίς να με ξέρετε και χωρίς ιδιαιτερότητες;):)
Την πεφτεις και στον Σταύρο τωρα;:inlove:τι ναι τουτος ρε...:eek:mg: Μετανοειτε...και φυλαχτειτε!!!Σοδομα!:ha:ha
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
σταυρο για αυτες και μονο τις λεξεις που εγραψε ο νικος , απο δω και στο εξης οτι θελει η κυρα-Αλεξανδρα σε σενα πλεον....
Εγώ στο είπα...εγγύηση, αν χρειαστείτε τίποτα πες μου να πάω από εκεί, κοντά μου είναι, κάνω και βόλτα στο κέντρο...
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Εγώ στο είπα...εγγύηση, αν χρειαστείτε τίποτα πες μου να πάω από εκεί, κοντά μου είναι, κάνω και βόλτα στο κέντρο...
ασε ρε μαγκααααα....
εδω ψαχνω δικαιολογιες για βολτα....
θα ερθουμε , θα συναντηθουμε, θα παμε για καφε στο μπουρναζι να περιμενουμε το στεργιο να ερθει να μας πει τα καθεκαστα απο το αλλο ''καφε'' και μετα θα μας παει ο multiπαρταλος για σουβλακια !!!
και την αλλη μερα πας στο ''γιατρο'' σταυρο να παρεις αυτα που χρειαζομαστε και τα στελνεις ναυπλιο!!!


ειδες???;) ολα τα εχω σκεφτει:thumbsdown:....εχω σχεδιο...:D:D:D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πανούργα σαύρα του Αργολικού κάμπου :ha:ha
Παγιδα!!!:eek::hungry:Τετοια ωρα κοιμαται αυτος...μπα και γραφει η κυρα-Γιωργαινα και ριχνει αδειες να πιασει γεματες...και που σε πονει μετα...:D:p
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Παγιδα!!!:eek::hungry:Τετοια ωρα κοιμαται αυτος...μπα και γραφει η κυρα-Γιωργαινα και ριχνει αδειες να πιασει γεματες...και που σε πονει μετα...:D:p
η κυρα ξεκουραζεται....
να ειναι ετοιμη ξεκουραστη για μετα ....

παντως ρε κωστη πρεπει μια μερα να συναντηθουμε κορινθο και βουρ για πανω...
να παμε να βρουμε cubman και λοιπους σε ενα καφε....




και θα κορναρουμε και σε ολα τα φορτηγα....:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αμα φτασουμε στο αυλακι Γιωργη θα σταματησουμε κ θυμησε μου να σου δειξω κατι...:D:p
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
η κυρα ξεκουραζεται....
να ειναι ετοιμη ξεκουραστη για μετα ....

παντως ρε κωστη πρεπει μια μερα να συναντηθουμε κορινθο και βουρ για πανω...
να παμε να βρουμε cubman και λοιπους σε ενα καφε....




και θα κορναρουμε και σε ολα τα φορτηγα....:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Και όπως θα'στε πάνω, πάτε μια Πειραιά, μπαίνετε στο πλοίο και την κάνετε για το νησί... Και αυτή η μέρα υπολογίζω να είναι 28 Απρίλη. Με 50% έκπτωση στα ακτοπλοϊκά (καμπίνα - μηχανή)... Κάνουμε και καμιά 800αριά χιλιόμετρα στο νησί για να χωνέψουμε τα Πρωτομαγιάτικα και επιστρέφετε μετά από ένα γεμάτο τριήμερο...
Έκανα spoiler τώρα και θα με μπανάρει ο Κρητικός μοντ αλλά δεν πειράζει!! :D :D :D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Και όπως θα'στε πάνω, πάτε μια Πειραιά, μπαίνετε στο πλοίο και την κάνετε για το νησί... Και αυτή η μέρα υπολογίζω να είναι 28 Απρίλη. Με 50% έκπτωση στα ακτοπλοϊκά (καμπίνα - μηχανή)... Κάνουμε και καμιά 800αριά χιλιόμετρα στο νησί για να χωνέψουμε τα Πρωτομαγιάτικα και επιστρέφετε μετά από ένα γεμάτο τριήμερο...
Έκανα spoiler τώρα και θα με μπανάρει ο Κρητικός μοντ αλλά δεν πειράζει!! :D :D :D
Κι επειδη ειμαστε αντρες......................θα φερουμε και τις γυναικες μαζι :happy: :hh:...οχι τιποτ'αλλο...καμπινα 4κλινη με 50% εκπτωση και 3 ακομη ADVτυπους στο δωματιο...βλεπω σταση Μυκονο ή ανθρωπος στη θαλασσααααα :ha
 
Top Bottom