Έκθεση Μοτοσυκλέτας 2024 - 10 έως 14 Απριλίου, Εκθεσιακό Κέντρο METROPOLITAN Expo (Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος)

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μια Turismo Veloce για μένα και μια Turismo Γαλοτσε για τον φίλο μου τον ibar τον αδιάβροχο.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ βολεύομαι και με παλιά brutale 920 αν θυμάμαι σωστά το νούμερο που είναι και όμορφη και πιο "απλή" σε γραμμές
 

sot econ

Μέλος
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
xl650v
Όσοι πήγατε για πείτε,έχει περίπτερα με εξοπλισμό μηχανής και κυρίως ρούχα;
Κάτι άκουσα ότι ήσαν ελάχιστοι.
Απολύτως τίποτα.
Απο όσο είδα εγώ, Η Μοτοκίνηση χωρίς προιόντα (μόνο ένα video game και ένα εκπτωτικό φυλλάδιο και ο Τζωρτζόπουλος.
Όμως δεν είναι εύκολο για μια εταιρεία εξοπλισμού, να κουβαλήσει ένα ολόκληρο μαγαζί σε μια έκθεση.δεν είναι το ίδιο με το να πας 10-15 μοτοσυκλέτες/

Απο την άλλη και ο Τζωρτζόπουλος, που πρέπει να είχε όλη την γκάμα της Shoei εκεί για κανα δεκαπενταλεπτο που έκατσα στο περίπτερο, δεν σταμάτησε κανένας.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η κουβέντα για τα κινέζικα Πρα Πρα...
 

Nikosmirage

Μέλος
Περιοχή
Ανδρός
Όνομα
Νικος Τριγωνης
Μοτό
BMW F800GS
Προσοχή!!!! Μετά τα κτήρια του αεροδρομίου όπως έχουν πει και άλλοι πιο πριν το όριο ταχύτητας είναι 50. Χθες που πήγα στην εκθεση ειμουν προετοιμασμενος. Λοιπόν μετά τα κτήρια πίσω από ένα κοντέινερ λίγο πριν την ανηφόρα για να πας στο εκθεσιακό κέντρο είναι στημένος αστυνομικός με ραντάρ και στοχεύει αυτούς που έρχονται από αθηνα. Οποίος πάει πάνω από 70 τους βγάζει στην άκρη…
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Προσοχή!!!! Μετά τα κτήρια του αεροδρομίου όπως έχουν πει και άλλοι πιο πριν το όριο ταχύτητας είναι 50. Χθες που πήγα στην εκθεση ειμουν προετοιμασμενος. Λοιπόν μετά τα κτήρια πίσω από ένα κοντέινερ λίγο πριν την ανηφόρα για να πας στο εκθεσιακό κέντρο είναι στημένος αστυνομικός με ραντάρ και στοχεύει αυτούς που έρχονται από αθηνα. Οποίος πάει πάνω από 70 τους βγάζει στην άκρη…
Αυτό είναι από τα Σπάτα ή από την Αττική; Η είσοδος από τα Σπάτα είναι ανοικτή;
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ειχε τόσο αέρα χθες στην περιοχή που πάνω από 70 δεν σε άφηνε να πας :roflmao::roflmao:
Λίγο προσοχή και στο πάρκινγκ, αποφύγετε ελαφριά μηχανάκια!!
Τόσα χρόνια λέμε για το βάρος και το βάρος και ένα ελαφρύ μηχανάκι ,αλλά μερικές φορές χρειάζεται...πήγα με το μεγάλο για να μην έχω άγχος και το πάρει ο αερας:ha
 
Top Bottom