Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Γενικά δεν παιζαν πολλα στο βουνό όταν βγήκε, μια η δυο φορές ειχα δει,πολυ δυνατο μηχανάκι και δεν πηγε καλά εμπορικά άγνωστο γιατί(ίσως επειδή ηταν 2 κυλίνδρο V) , πιο πολλες φορες ειδα VOR και ΤΜ εκείνη την εποχή, το βουνό ηταν φουλ στα KTM, YAMAHA, HONDA.Πολυ όμορφο πάντως...
H συντήρησή του ηταν πανάκριβη μιας και ήταν street legal αλλα με πολύ αγωνιστκό dna, θυμάμαι χαρακτηριστηκά θέλει αλλαγή στα πιστόνια κάθε 9000χμ. Είχα οδηγήσει κανα 2 φορές το motard και μου είχε φύγει το σαγώνι (και τα χέρια μαζί)
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Η καλύτερη αγγελία που έχω διαβάσει!!!

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
¨Εχω κι εγώ μια καλή.. Ένας να το παρει ρε παιδιά, τα χει κράξει όλα, έχεις μάθει τα προσωπικά του., το παπάκι αξίζει! ωραίος, με μια ανάσα τα είπε!!



 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγώ πάντως να πω την αλήθεια βαρέθηκα να βλέπω παλιαντζαρίες με 97.800χλμ και το σκέφτομαι!! Αν ήταν 97.700χλμ θα ένιωθα πως είχα μια επιλογή!!
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
¨Εχω κι εγώ μια καλή.. Ένας να το παρει ρε παιδιά, τα χει κράξει όλα, έχεις μάθει τα προσωπικά του., το παπάκι αξίζει! ωραίος, με μια ανάσα τα είπε!!



Πάρτε το ρε παιδία να γλιτώσει ο άνθρωπος από χτίσιμο αυθαίρετου κοτετσιού! :ha
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάντως ο άνθρωπος θέλει να πάει σε 1290, είδε το φως κι αυτός :cool:
Της οθόνης με την διαφήμιση; Άτιμοι μαρκετίστες έχετε φάει τα καλύτερα λεφτά.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ακη , για ποιο λογο θα αγοραζε καποιος ενα τοσο ακριβο μηχανακι στην δικη μας χωρα? Αγωνες επιπεδου Dakar δεν γινονται, αναγκη για τετοια αυτονομια λυνεται και αλλοιως, αξιζει η αγορα για την αποδοση και μονο? Μην με παρεξηγεις, ειναι απολυτως ειλικρινης η απορια μου, ισως και λογω αγνοιας. :ok:
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Ακη , για ποιο λογο θα αγοραζε καποιος ενα τοσο ακριβο μηχανακι στην δικη μας χωρα? Αγωνες επιπεδου Dakar δεν γινονται, αναγκη για τετοια αυτονομια λυνεται και αλλοιως, αξιζει η αγορα για την αποδοση και μονο? Μην με παρεξηγεις, ειναι απολυτως ειλικρινης η απορια μου, ισως και λογω αγνοιας. :ok:
Δεν γνωρίζω πράγματι για ποιο λόγο κάποιος θα αγόραζε ένα τόσο ακριβό μηχανάκι …. Εγώ απλά το χάζευα και είπα να το μοιραστώ μαζί σας :)
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Top Bottom