Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Για αυτήν τι λέτε;
Δεν έχει όμως ABS.

Το αγαπημένο μου ΚΤΜ...
Το μοτέρ κι εμφάνιση που γουστάρω!!

Τα λεφτά τα βρίσκω λίγα σε σχέση με ότι θυμάμαι ζητούσαν.

Άποψη θα αφήσω για κόσμο κοντά στην ΚΤΜ.Δεν θα είμαι αντικειμενικός λόγω των παραπάνω..
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Σαν μηχανακι ειναι φοβερο. Αν δεν σε ενοχλουν οι γραντουνιες και το θεμα του ABS (για ενεργητικη ασφαλεια και μεταπωληση) το τσεκαρεις και αποφασιζεις
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
for the record...αυτές οι γρατζουνιές δεν είναι απο πέσιμο σταθμευμένο εκτός αν έπεσε πάνω του αμάξι αφρενάριστο
Αυτά είναι σημάδια απο σύρσιμο και αρκετά καλό. Τωρα αν βρήκε και κάπου σε σταθερό σημέιο ποιος ξέρει?
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
for the record...αυτές οι γρατζουνιές δεν είναι απο πέσιμο σταθμευμένο εκτός αν έπεσε πάνω του αμάξι αφρενάριστο
Πάντα όλα τα σημάδια είναι από στατική πτώση. :D

Πριν μερικές μέρες πήγε φίλος να δει ένα Ζ1000 που πουλιόταν σε καλή τιμή. Στις φωτογραφίες στην αγγελία δεν είχε σημάδια, αλλά ήταν γδαρμένο από μπροστά μέχρι πίσω, από στατική πτώση. :D
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Πάντα όλα τα σημάδια είναι από στατική πτώση. :D

Πριν μερικές μέρες πήγε φίλος να δει ένα Ζ1000 που πουλιόταν σε καλή τιμή. Στις φωτογραφίες στην αγγελία δεν είχε σημάδια, αλλά ήταν γδαρμένο από μπροστά μέχρι πίσω, από στατική πτώση. :D
Ηταν στατικη πτωση σε κατηφόρα και τσουλησε λίγο.....
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Πως γινεται σε ΟΛΕΣ τις αγγελιες, ολες οι πτωσεις να ειναι στατικες???.Οδηγω 50 χρονια δικυκλο,απο ποδηλατο εως 900 cc,και οι στατικες μου πτωσεις ,ειναι λιγωτερες απο τις εν κινησει.Φαινεται ειμαι super κουλάδι οταν κινουμαι,και πεφτω.
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Μια φορά είχε κάνει ένας λάθος και σε μία αγγελία είχε γράψει «μόνο μία στητική πτώση». Εννοείται δεν του έστειλα για περαιτέρω πληροφορίες.
Και ομως ειχε δικηο.Ειναι απο το ρημα ''στηνω''.Αν εγραφε ''στυτική'' τοτε μπορει να ηταν λαθος,αν και πολλες πτωσεις εχουν σαν αιτία την ''στυση'' της ταχυτητας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για αυτήν τι λέτε;
Δεν έχει όμως ABS.

Δεν θυμάμαι αν ήταν τεστ ή θέμα σε φόρουμ πια, πάντως για τα χωρίς ABS έγραφαν ότι η πτώση από φρένο καθόλου σπάνιο φαινόμενο. Το υπόλοιπο μηχανάκι (έχω βολτάρει την ABS έκδοση) είναι εξαιρετικό. Γιώργο βλέπω ότι το μοτίβο "θέλω να ξεφορτωθώ τον αναβάτη" το πας καλά.

Α κράτα το πίσω μέρος του μυαλού σου ότι το θέμα επάρκειας (καινούριων) ανταλλακτικών θα το βρεις, όλο και περισσότεροι κωδικοί σταματάνε.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κανένας Πατρινός να πάει να το δει ρε παιδιά;

Δεν πρέπει να χαθεί αυτό...


Υ.Γ.Αν ήταν και μπλε ακόμα καλύτερα..
Νομίζω αυτό με το μπλέ έχει παραγίνει!

Κάποια πράγματα πρέπει να βρεθούν στο πατο της θάλασσας με ένα φανταχτερό χρώμα έτσι ώστε να ξεχωρίζουν, να έιναι μνημεία για τις επομενες γενιές!

Να περνάς απο πάνω με το βαρκάκι και να λες να εδώ το 2024 ρίξαμε στο πάτο ένα σκουπίδι που ζήταγαν 4000€ και δεν άξιζε ούτε το σήμα του στο υπουργείο! Να πηγαίνουμε και δημοτικά/γυμνάσια εκδρομές εκεί να υπάρχει μια ενημέρωση και εκπαίδευση απο μικρά! Μην γίνετε παιδιά σαν αυτόν στην αγγελία!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Κανένας Πατρινός να πάει να το δει ρε παιδιά;

Δεν πρέπει να χαθεί αυτό...


Υ.Γ.Αν ήταν και μπλε ακόμα καλύτερα..
Αυτά Μητσαρα πριν καμία 10ετια τα κυνηγούσαν οι Αλβανοί .
Αυτά και κατι Α4 παίρναν τηλ και τα έρχονταν και τα σήκωναν.
Χαρακτηριστικό αμεσως μετά την αγορά, οι μπλε led πιτσιλήθρες
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Δεν θυμάμαι αν ήταν τεστ ή θέμα σε φόρουμ πια, πάντως για τα χωρίς ABS έγραφαν ότι η πτώση από φρένο καθόλου σπάνιο φαινόμενο. Το υπόλοιπο μηχανάκι (έχω βολτάρει την ABS έκδοση) είναι εξαιρετικό. Γιώργο βλέπω ότι το μοτίβο "θέλω να ξεφορτωθώ τον αναβάτη" το πας καλά.

Α κράτα το πίσω μέρος του μυαλού σου ότι το θέμα επάρκειας (καινούριων) ανταλλακτικών θα το βρεις, όλο και περισσότεροι κωδικοί σταματάνε.
《Με αυτούς που έχεις μπλέξει, κανόνισε να μην πάρω μηχανή στο τέλος》
Μου λέει :D
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Αυτά Μητσαρα πριν καμία 10ετια τα κυνηγούσαν οι Αλβανοί .
Αυτά και κατι Α4
παίρναν τηλ και τα έρχονταν και τα σήκωναν.
Χαρακτηριστικό αμεσως μετά την αγορά, οι μπλε led πιτσιλήθρες
Όταν λέω εγώ ότι το δίνει τσάμπα....
 
Top Bottom