Αναμένοντας την Αφρικάνα μου!

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Με το καλό Γιώργη!!
Είμαι σίγουρος πως θα το ευχαριστηθείς απ'όλες τις απόψεις.;)
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Προεδρος με τα ολα σου πια...καλοταξιδο να φερει δυνατες συγκινησεις οδηγικες:friendship:
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Πριν λίγο καιρό σου είχα γράψει
καλοτάξιδο το καινούργιο ΑΦΡΙΚΑΝΟΜΗΧΑΝΑΚΙ σου και
έκανες οτι δεν ήξερες τίποτα...εεε!!!

Για την "μαιμού" διάψευση που μου έκανες...
σου εύχομαι να έχεις μόνιμο πόνο στα οπίσθιά σου, απο τα πολλά και ασφαλή χλμ. που θα κάνεις με την
καινούργια αφρικάνα σου...:)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καλως να τα δεχτεις λοιπον και Καλοταξιδη η νεα σου κουκλα...:friendship:Και για μενα ειναι το ομορφοτερο χρωμα αυτο που επελεξες.:inlove:Προσωπικα τη γουσταρω και με τις χρυσες ζαντες της!:)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Και, btw, για οσους μπηκανε τωρα, ο τιτλος του θεματος ειναι απο τη "διαχειρηση" :D καθως χωριστηκανε τα ποστ (και καλα κανανε) απο το νημα 990 Adv για test ride.


Θα παρακαλουσα τη διαχειρηση να αλλαξει τον τιτλο σε "Αναμένοντας την Αφρικάνα μου!" (το "κουκλα" ειναι υποκειμενικο :rolleyes:) και να το μεταφερει πιθανα σε αλλη ενοτητα πχ στα On Off ή καπου αλλου, tnx!


 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Πριν λίγο καιρό σου είχα γράψει
καλοτάξιδο το καινούργιο ΑΦΡΙΚΑΝΟΜΗΧΑΝΑΚΙ σου και
έκανες οτι δεν ήξερες τίποτα...εεε!!!

Για την "μαιμού" διάψευση που μου έκανες...
σου εύχομαι να έχεις μόνιμο πόνο στα οπίσθιά σου, απο τα πολλά και ασφαλή χλμ. που θα κάνεις με την
καινούργια αφρικάνα σου...:)
Tnx για τον πονο στα οπισθια, και εχει και σκληρη σελα! :D

Ρε συ Τακη, χθες εγινε το deal, τοχα βεβαια στο μυαλο μου αλλα ακομα και τωρα παιζουν κι'αλλα στο μυαλο μου, και btw η προκαταβολη παιρνεται πισω :eek:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Και, btw, για οσους μπηκανε τωρα, ο τιτλος του θεματος ειναι απο τη "διαχειρηση" :D καθως χωριστηκανε τα ποστ (και καλα κανανε) απο το νημα 990 Adv για test ride.


Θα παρακαλουσα τη διαχειρηση να αλλαξει τον τιτλο σε "Αναμένοντας την Αφρικάνα μου!" (το "κουκλα" ειναι υποκειμενικο :rolleyes:) και να το μεταφερει πιθανα σε αλλη ενοτητα πχ στα On Off ή καπου αλλου, tnx!
Αν και σε βρισκω μετριόφρων διοτι αντικειμενικα η Αφρικανα ειναι κουκλα(αν δεν ειναι αυτη τι να πουν και κατι αλλοι :woot: ),το Τοπικ ειναι δικο σου και εμεις ακολουθουμε τη χαρα σου :)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Με το καλο Γιωργο να την χαρεις σε καθε είδους τερέν.
Καλολασπωτη
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλορίζικη, καλοτάξιδη, άπεφτη και αγρατζούνιστη ! :friendship:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Με το καλό XL η άφιξη της λοιπόν,καλοτάξιδη με πολλά πολλά χλμ,διπλάσια απο αυτά του μάχιμου ΤΑ σου,btw πολύ ωραία επιλογή και ιδίως το 3colore:friendship:
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Καλοτάξιδο και καλοΛΑΣΠΩΤΟ Γιώργο!!!
Και δε μου λες τώρα... το... κλιπονάτο τι θα απογίνει;! :p
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Μπραβο Γιωργη.Απολαυσε αυτο που κατα βαθος ηταν η επιλογη που σε ακουμπουσε περισσοτερο.Αντε στα επομενα Βαλκανια εγω θα ειμαι ο πιο αργος.:arghh:
Καλοταξιδος φιλε μου ευχομαι.:yew:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
αυτο ειναι αληθινο δωρο για τις γιορτες φιλε Γιωργη,με το καλο να την παραλαβεις κ να την ταξιδεψεις οπως εσυ ξερεις!!:friendship::friendship:
 

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Είναι η επιλογή που σου ταιριάζει καλύτερα πρόεδρε! Καλοτάξιδη, άπεφτη και να σου δίνει μόνο χαρά:friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Photos or never happened :photo:
It will happen by February, εχει δυο μηνες περιπου παραδοση παιδες ;) Btw, θα ειμαι στην Αθημα τη βδομαδα 13-18 Φλεβαρη και παρω μαζι μου τη σελα να βαλω αλλο καλυμα (μαυρο δυο αποχρωσεων) στο Moto-K γιατι το μπλε λερωνει για πλακα. Γιωργο, αυτη η μετατροπη κοστιζει 80-90€.
 
Top Bottom