ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το βραδυ ειχε ολα οσα περιεγραψαν παρπανω οι φιλοι μας
Κεφι, γελιο, τσιπουρα και γενικα μια ομορφη ατμοσφαιρα

Πρωι Κυριακης και οπως παντα οι πολυ μακρινοι αποχωρησαν, χωρις να κανουν την δευτερη ημερα, χανοντας πραγματικα μια ομορφη διαδρομη που ειχε γεμισει λασπες απο την προηγουμενη ημερα.

Πρωινα μποτε .....





 

Dουαν

Μέλος
Όνομα
Antonis diamantopoulos
Μοτό
Tenere 39f
Tenere 1vj
Tenere1vj
Tenere 34L
Xr250r
xlr 250
Πολλα τα χρονια που κανουμε αυτη την χωματινη μαζωξη και η καθε χρονια ειχε τις δικες της μοναδικες στιγμες.
Θεωρω πολυ τυχερο τον εαυτο μου, που ζω αυτες τις στιγμες με ολους οσους εχουν καταφερει να λασπωθουν σε καποιο advtroffy.
Η σχεδιαση και ο προγραμματισμος για το επομενο, ξεκιναει με τον τερματισμο αυτου που ζουμε......και η ομαδα που καθε φορα τρεχει για να κανει χαρτογραφησεις, σχεδια, ονειρα κλπ κλπ, ερχεται πολυ κοντα και δημιουργουνται αδευκρινιστες σχεσεις.

Το advtroffy 2023 σχεδιαστηκε, χαρτογραφηθηκε απο κατι περιεργους τυπους, με διαφορετικους χαρακτηρες και συνηθειες, αλλα με αγαπη και μερακι για το χωμα και τα μηχανακια μας.
Δεν μπορω λοιπον να μην ευχαριστησω τα αγορια Βαγγελη tc-drift , Χρησταρα ChristosGR , Μητσο Doc.DD και Γιανναρο Aldebaran .

Μπραβο και σε ολους οσους συμμετεχουν καθε χρονο και κανουν αυτη την βολτα τοσο μεγαλειωδη σε αριθμο συμμετοχων και συμβαλουν στο ομορφο κλιμα που υπαρχει και εδω μεσα στα πληκτρολογια.

Θα το πω και εδώ γιατί το είπα μόνο σε εσένα Κώστα.
Αξίζετε ένα μεγάλο μπράβο και ένα τεράστιο ευχαριστώ από εμένα.
Δεν είναι μόνο η χαρτογράφηση, είναι και οι μπλούζες, τα αυτοκόλλητα, το σημείο διαμονής, τα έξοδα για να στηθούν όλα τα παραπάνω και πολλά ακόμη.
Όσοι δεν έχουν κάνει έστω κ ένα από αυτά δεν μπορούν εύκολα να διανοηθούν την ταλαιπωρία , το χάσιμο χρόνου και χρήματος και αρκετά ακόμη.
Βέβαια το χαμόγελο στο τέλος είναι κάτι που σε αποζημιώνει με το παραπάνω.
Με το καλό και για το επόμενο και αν με βοηθήσει το πρόγραμμα μου να βάλω κ εγώ το χεράκι μου.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Συνεχεια αργοτερα......απο το Λουνα παρκ των καραφλων
Ευτυχώς γιατί δεν είμαι σπίτι δεν μπορούσα να κρατηθώ κ έφαγα όλα τα δεδομένα :D.

Παίζεις σε άλλο επίπεδο φίλος.
Περίμενα με ανυπομονησία να δω τι έχεις κλικαρι.
 
Top Bottom