Ερώτηση για τρέιλερ, άδειες κλπ

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Ρώτα τον Χρήστο ChristosGR που έχει εμπειρία από αυτά :p:roflmao::roflmao:
Μια χαρά ήταν το δέσιμο.
Αλλά εκείνο που δεν υπολόγισα ούτε εγώ ουτε και ο XR Maniac ήταν ότι ο Γκάντι δεν σηκώνει ζυγό.
Είναι ατίθασο το άτι, και έκοψε τον ιμάντα :hh:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Μια χαρά ήταν το δέσιμο.
Αλλά εκείνο που δεν υπολόγισα ούτε εγώ ουτε και ο XR Maniac ήταν ότι ο Γκάντι δεν σηκώνει ζυγό.
Είναι ατίθασο το άτι, και έκοψε τον ιμάντα :hh:
20 απριλιου 2023

εκοψε τα χαλιναρια γιατι ηταν πορτοκαλια..... :muted::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:




:drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt:
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
20 απριλιου 2023

εκοψε τα χαλιναρια γιατι ηταν πορτοκαλια..... :muted::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:




:drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt::drt:
Μια ευκαιρία παρουσιάστηκε να φύγει σε κάνα γκρεμό το πυρηνικό απόβλητο και ούτε αυτό δεν μπόρεσε να κάνει σωστά ο ChristosGR
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μια ευκαιρία παρουσιάστηκε να φύγει σε κάνα γκρεμό το πυρηνικό απόβλητο και ούτε αυτό δεν μπόρεσε να κάνει σωστά ο ChristosGR
Ο Γκάντι πυρηνικό απόβλητο...? :roflmao::ha:ha:dstpc:
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Μια ευκαιρία παρουσιάστηκε να φύγει σε κάνα γκρεμό το πυρηνικό απόβλητο και ούτε αυτό δεν μπόρεσε να κάνει σωστά ο ChristosGR
Ότι μπορούσα έκανα.
Πέρασα τον ιμάντα μέσα από το φαιρινγκ ( έχει και φαίρινγκ το μαυσωλείο τρομάρα του ) , και τον έκοψε η ακμή του fiberglass.
Αλλά ο Γκάντι είναι κατσαρίδα.
Και πηρυνικα να του ρίξεις θα επιβιώσει.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Φαιδων???
Ο μικρός Φαίδωνας κατάφερε μόνο με δύο λέξεις και… μια τούμπα με το ποδήλατο του να κάνει το γύρω του διαδικτύου. Ο πατέρας του μάλιστα τον ενθάρρυνε με τη φράση «Μπράβο Φαίδωνα», ο ήχος της οποίας χρησιμοποιήθηκε από πολλούς χρήστες της πλατφόρμας για τα δικά τους βίντεο τα οποία εμφανίζονται ως δημοφιλή.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ο μικρός Φαίδωνας κατάφερε μόνο με δύο λέξεις και… μια τούμπα με το ποδήλατο του να κάνει το γύρω του διαδικτύου. Ο πατέρας του μάλιστα τον ενθάρρυνε με τη φράση «Μπράβο Φαίδωνα», ο ήχος της οποίας χρησιμοποιήθηκε από πολλούς χρήστες της πλατφόρμας για τα δικά τους βίντεο τα οποία εμφανίζονται ως δημοφιλή.
Οσο ζω, μαθαινω... :) μου φαινεται μονο εσυ καταλαβες οτι η απορια μου ηταν πραγματικη :friendship:. Καλα, ολοι οι αλλοι το ξερατε?:rolleyes:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Οσο ζω, μαθαινω... :) μου φαινεται μονο εσυ καταλαβες οτι η απορια μου ηταν πραγματικη :friendship:. Καλα, ολοι οι αλλοι το ξερατε?:rolleyes:
θες να τους ευλογησω ????
ετοιμος ειμαι....
εχω ΄΄οπλισει΄΄ το δαχτυλο ....

:laugh::laugh::laugh:
 
Top Bottom