Ε Ε Ερχεται!! ktm - yamaha - bmw?

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Τώρα νομίζω πρέπει να αλλάξει ο τίτλος και να μείνει μόνο το ε ε έρχεται... Εν ολίγων ημερών θα σας έχω νέα :-D
Ναι ναι...οπως το πας να αλλαξει ο τιτλος παρακαλω ..."ο σπαζοκλαμπανιας που εψαχνε για ματρακα"...:roflmao::laugh::roflmao::laugh:...
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Ότι και να πάρεις από τα μοντέλα που παίξανε στο παρόν thread, θα είναι πολύ καλό, αρκεί να βγει αξιόπιστο και εσύ να του κάνεις τη χρήση που αξίζει.
Καλοτάξιδο λοιπόν από τώρα, ότι και να είναι :ok:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Η λυση στο αινιγμα βρισκεται στο ποστ ...153.
Επισης..
οποιος εχει οδηγησει διπλα διπλα με τον Αλεξ ή εχει τσεκαρει βλεμμα απο κοντα ξερει ηδη την απαντηση:)
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Αν μπόρεσε να πάρει κάτι άλλο αφού οδήγησε το 690...
ή είναι 50αρης μεταμφιεσμένος σε πιστιρικά
ή πιο εγκρατής άνθρωπος του κόσμου και τον θαυμάζω...


Ότι και να αγοράσεις τα καλύτερα με πολλά χαμόγελα και φοβερές εμπειρίες...

:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αν μπόρεσε να πάρει κάτι άλλο αφού οδήγησε το 690...
ή είναι 50αρης μεταμφιεσμένος σε πιστιρικά
ή πιο εγκρατής άνθρωπος του κόσμου και τον θαυμάζω...


Ότι και να αγοράσεις τα καλύτερα με πολλά χαμόγελα και φοβερές εμπειρίες...

:friendship:
Οπως το βλεπω εγω εχει κι αλλες εκδοχες στα "ή"...:pc:για παμε μια προχειρα:thinking:

1)ή τον πονεσε ο κ@λος του στο πρωτο χιλιομετρο και κατεβηκε απεγνωσμενα ψαχνοντας ενα μηχανακι να καθεται κιολας,οχι μονο ορθιος κ σουζα!

2)ή σκεφτηκε τα ανεκδοτα περι Τριτης κ Τεταρτης οτι παιζει να εχουν και βαση και δεν θελει να το ανακαλυψει οντας ευτυχής κατοχος απο τα 21 του...εχει χρονια μπροστα,θα σκεφτηκε,να γνωρισει το μαστροΜητσο τον νταλκά, τον μαστροΓιωργη τον λαδίλα,τον μαστροΤακη τον μπιστόνη,τον μαστροΜπιλυ τον τρομπα,τον μαστρο......μαστρο...μαστρο....μια ζωη στα συνεργεια και στους δρομους μια ζωη με το ΚΤΜ και παρανομους...

3)ή ξεμεινε απο βενζινη αφου νομιζε οτι δε μπορει ρε πστη μου,τα 6 λιτρα βενζινη που εχει μεσα το τεστ ride θα με φτασουν μια γυρα 30χλμ να γουσταρω κιολας...και ομως το ρημαδι ηπιε κατι τις παραπανω απο τα πλανα του μικρου και...με μπιτονι στο χερι εκανε μια βολτα ποδαρατη 5χλμ ενω τα ακουσε και στο κινητο απο τον πωλητη "που εισαι ρε μαλκισμεν@ μια βολτα ειπες να το δεις"...

4)ή ο καΤεΜας που το πουλουσε εσκασε μυτη στο ραντεβου point,κατα το συνηθες του,με σουζαριστη σπασμενη 3η,ακραπα να σπαει τυμπαναα και εντο ενα χιλιοστο απο τη μουρη τού Αλεξ που εντρομος ψυθιρισε "φιλαρακι...το προσεχες μού φαινεται ε;...καινουριο θα'ναι,φαινεσαι νταξει τυπος"...πριν κανει μεταβολη και ρεκορ ταχυτητας στο 800αρι με ευνοϊκο ανεμο...

5)ή διαβασε το τοπικ που ανοιξα καποια στιγμη "τι εγινε δω μεσα σαν πολλα ΚΤΜ στη φωλια των ΒΜW δεν μαζωχτηκαν"και ειπε να πρωτοτυπησει και να ΜΗΝ παρει κι αυτος περτικαλί ματοσακο

6)ή πηγε μαζι με το αμορε μιο λα σουσουρελα μον αμουρ ζε τεμ να δουν το 690 και η παντοφλιά ακουστηκε ισαμε το Ηρακλειο τσι Κρητης και η τσιρίδα της κορασιδος "ΡΕΕΕΕΕΕ για ΕΜΑΣ το ηθελες αυτο ή για να ξεταυλωνεις ΣΟΛΟ";και τα μαζεψε κακην κακως και μετανοιωμενος...σου λεει κατσε νεος ειμαι μην μας παρουν τον αερα απο τωρα...παει θα το χαναμε το κορμι Πατριωτηηηη...χεσ το ΚαΤεΜ...Μαρακι μου σ'αγαπω ρε κουτο στασου μυγδαλα μη φευγεις θα δουμε αλλο...ναι σου λεεω εγω ειμαι ο φιλος σου...ναι...αχ βαχ ωχ ριχτου βαρτου...και ξανα μανά...

7)ή.........μας εξεπληξε ΟΥΛΟΥΣ και πηρε κανα Τρανσαλπ και ποιος ακουει τους χοντακηδες τωρα που θα μιλανε χασκογελωντας για δηθεν επιλογες στο πριν αξιοπιστο BMW VS αξιοπιστο ΚΤΜ και κατεληξε σε ...Honda ολο προσοντα και εκ του ασφαλους...σου λεει μακακιες μην κανουμε με τετοια προϊοντα και ειμαι νεο παιδι ακομα θα φευγει ο μισθος που με κοπο βγαζω σε ...συνεργεια και προδερμ...

ή εν τελει....ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΙ ΠΗΡΕ...αμα πια...πιαστηκε το χερι μου να γραφω τοσην ωρα και ο αληταμπουρας ακομα δεν εχει ξεκαβαλησει απο το......ΧΧΧ.....για να το βγαλει μια φωτο να μας το ξεδιαλυνει ποιο ειναι τελος παντων που λεει κ ο Ζηκος στο μπακαλογατο... αει να δουμε:friendship:
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Οπως το βλεπω εγω εχει κι αλλες εκδοχες στα "ή"...:pc:για παμε μια προχειρα:thinking:

1)ή τον πονεσε ο κ@λος του στο πρωτο χιλιομετρο και κατεβηκε απεγνωσμενα ψαχνοντας ενα μηχανακι να καθεται κιολας,οχι μονο ορθιος κ σουζα!

2)ή σκεφτηκε τα ανεκδοτα περι Τριτης κ Τεταρτης οτι παιζει να εχουν και βαση και δεν θελει να το ανακαλυψει οντας ευτυχής κατοχος απο τα 21 του...εχει χρονια μπροστα,θα σκεφτηκε,να γνωρισει το μαστροΜητσο τον νταλκά, τον μαστροΓιωργη τον λαδίλα,τον μαστροΤακη τον μπιστόνη,τον μαστροΜπιλυ τον τρομπα,τον μαστρο......μαστρο...μαστρο....μια ζωη στα συνεργεια και στους δρομους μια ζωη με το ΚΤΜ και παρανομους...

3)ή ξεμεινε απο βενζινη αφου νομιζε οτι δε μπορει ρε πστη μου,τα 6 λιτρα βενζινη που εχει μεσα το τεστ ride θα με φτασουν μια γυρα 30χλμ να γουσταρω κιολας...και ομως το ρημαδι ηπιε κατι τις παραπανω απο τα πλανα του μικρου και...με μπιτονι στο χερι εκανε μια βολτα ποδαρατη 5χλμ ενω τα ακουσε και στο κινητο απο τον πωλητη "που εισαι ρε μαλκισμεν@ μια βολτα ειπες να το δεις"...

4)ή ο καΤεΜας που το πουλουσε εσκασε μυτη στο ραντεβου point,κατα το συνηθες του,με σουζαριστη σπασμενη 3η,ακραπα να σπαει τυμπαναα και εντο ενα χιλιοστο απο τη μουρη τού Αλεξ που εντρομος ψυθιρισε "φιλαρακι...το προσεχες μού φαινεται ε;...καινουριο θα'ναι,φαινεσαι νταξει τυπος"...πριν κανει μεταβολη και ρεκορ ταχυτητας στο 800αρι με ευνοϊκο ανεμο...

5)ή διαβασε το τοπικ που ανοιξα καποια στιγμη "τι εγινε δω μεσα σαν πολλα ΚΤΜ στη φωλια των ΒΜW δεν μαζωχτηκαν"και ειπε να πρωτοτυπησει και να ΜΗΝ παρει κι αυτος περτικαλί ματοσακο

6)ή πηγε μαζι με το αμορε μιο λα σουσουρελα μον αμουρ ζε τεμ να δουν το 690 και η παντοφλιά ακουστηκε ισαμε το Ηρακλειο τσι Κρητης και η τσιρίδα της κορασιδος "ΡΕΕΕΕΕΕ για ΕΜΑΣ το ηθελες αυτο ή για να ξεταυλωνεις ΣΟΛΟ";και τα μαζεψε κακην κακως και μετανοιωμενος...σου λεει κατσε νεος ειμαι μην μας παρουν τον αερα απο τωρα...παει θα το χαναμε το κορμι Πατριωτηηηη...χεσ το ΚαΤεΜ...Μαρακι μου σ'αγαπω ρε κουτο στασου μυγδαλα μη φευγεις θα δουμε αλλο...ναι σου λεεω εγω ειμαι ο φιλος σου...ναι...αχ βαχ ωχ ριχτου βαρτου...και ξανα μανά...

7)ή.........μας εξεπληξε ΟΥΛΟΥΣ και πηρε κανα Τρανσαλπ και ποιος ακουει τους χοντακηδες τωρα που θα μιλανε χασκογελωντας για δηθεν επιλογες στο πριν αξιοπιστο BMW VS αξιοπιστο ΚΤΜ και κατεληξε σε ...Honda ολο προσοντα και εκ του ασφαλους...σου λεει μακακιες μην κανουμε με τετοια προϊοντα και ειμαι νεο παιδι ακομα θα φευγει ο μισθος που με κοπο βγαζω σε ...συνεργεια και προδερμ...

ή εν τελει....ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΙ ΠΗΡΕ...αμα πια...πιαστηκε το χερι μου να γραφω τοσην ωρα και ο αληταμπουρας ακομα δεν εχει ξεκαβαλησει απο το......ΧΧΧ.....για να το βγαλει μια φωτο να μας το ξεδιαλυνει ποιο ειναι τελος παντων που λεει κ ο Ζηκος στο μπακαλογατο... αει να δουμε:friendship:
Είναι 6 30 ώρα το πρωί ετοιμάζομαι για δουλειά και έχω πέσει κάτω από τα γέλια!!!! :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είναι 6 30 ώρα το πρωί ετοιμάζομαι για δουλειά και έχω πέσει κάτω από τα γέλια!!!! :D
Όπως καταλαβαινεις.........δεν πρέπει να πεις ακόμα τίποτα για την επιλογή
Θα το βάλεις φώτο, όταν έρθει η ώρα :D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δυστυχως η επιλογη ακολουθει τους μειοψηφουντες πλεον εντος advride.Για ολα τα αλλα....ευτυχως.

adv phone
μα δεν υπαρχει...ενας ΣΔΟΕ να επεμβει εδω μεσα...κατι...καποιος...:thinking::p
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
μα δεν υπαρχει...ενας ΣΔΟΕ να επεμβει εδω μεσα...κατι...καποιος...:thinking::p
Φιλε ελεγχθηκαν τα παντα ολα..τωρα ο κυριος Μπαταγκουνης ψαχνει εσενα!!:friend:



Στο θεμα μας τωρα!


Το αρνητικο επιτοκιο για καταθεσεις σε αυστριακο προιόν αγγιξε το μεσο ορο ηλικιας των μελων του forum:wacky:

και η διαδικασια επιλογης -εκτος του thread- ακολουθησε γνωστα μονοπατια:yew:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Φιλε ελεγχθηκαν τα παντα ολα..τωρα ο κυριος Μπαταγκουνης ψαχνει εσενα!!:friend:
Στο θεμα μας τωρα!
Το αρνητικο επιτοκιο για καταθεσεις σε αυστριακο προιόν αγγιξε το μεσο ορο ηλικιας των μελων του forum:wacky:

και η διαδικασια επιλογης -εκτος του thread- ακολουθησε γνωστα μονοπατια:yew:
"Δε παραγκα οφΤοπικ" μυριζει...επεσε δακτυλος εξοσχολικων...ουουυυυυυ αληταμπουρεεεες τον εψησατε να παρει ......ΧΧΧ...(υποσχεθηκα να μην το πω :D )
ΥΓ.Μπατατούδης...ρε οργιο(ακου κει Μπαταγκουνης...πφφφ) :p
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
"Δε παραγκα οφΤοπικ" μυριζει...επεσε δακτυλος εξοσχολικων...ουουυυυυυ αληταμπουρεεεες τον εψησατε να παρει ......ΧΧΧ...(υποσχεθηκα να μην το πω :D )
ΥΓ.Μπατατούδης...ρε οργιο(ακου κει Μπαταγκουνης...πφφφ) :p
Κυριε Μπατατουδη:p:p:p....σε μεσο κοινωνικης δικτυωσης τυπου παραγκας εθεαθη το νεον!!!

Παλιομπεβεδακηδες..... Λερναια Υδρα με τα ολα της....:devilish:
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Δυστυχως η επιλογη ακολουθει τους μειοψηφουντες πλεον εντος advride.Για ολα τα αλλα....ευτυχως.

adv phone
Η μειοψηφία είναι καλύτερη...;)
 
Top Bottom