Λυσσασμένες Μιλφάρες GS1200 vs προοδου GS 1250-1300

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Είπαμε να μιλάμε για το αερόψυκτο εδώ ,όχι φωτογραφικό υλικό!
Κινητήρας αντρικός με απίστευτο ήχο , εμφάνιση από άλλο πλανήτη ΚΑΙ διαχρονική!
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είπαμε να μιλάμε για το αερόψυκτο εδώ ,όχι φωτογραφικό υλικό!
Κινητήρας αντρικός με απίστευτο ήχο και εμφάνιση από άλλο πλανήτη ΚΑΙ διαχρονική!
Εδώ μιλάμε για το ορθόδοξο vs νέου
Λυσσαξτε ελεύθερα





advphone
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Εδώ μιλάμε για το ορθόδοξο vs νέου
Λυσσαξτε ελεύθερα





advphone
Ποιο νέο βρε σαρδαναπαλε ?
Ποιο νέο??
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
α κι άλλος με προβληματα δεν το περίμενα! Μου έφερε βαφτίσια απο εσένα ο τίτλος.
Αφού "ανεχόμαστε" το κράξιμο να βαφτιζεται (χωρίς παπά νονό κλπ) πληροφορίες για ανάκληση... Ούτε καν "πρώτο χέρι" που συζητήθηκε ότι γράφονται οι εμπειρίες αλλά μόνο φαντασία ανθρώπων που δεν οδήγησαν καν το νέο μοντέλο και που δεν θέλουν (και δεν μπορούν) να το πάρουν... Οπότε δεν ξέρεις αν είναι "κρεμαστάρι" η φάση...

Σόρι κιόλας.


Έχεις και τον Θανάση ύμνο αγάπης και αφοσίωσης στο πουρό αλλά ούτε να το φτύσει. Σαν τους μοτοΓκουτση φανς, τι ωραία να τα καβαλάνε άλλοι να τα βλέπουμε. Παίδες να σοβαρευτούμε. Και εγώ φαν της μπιμότα, μια tesi, ένα vyrus το θέλω γενικά, κρίμα που έκλεισε...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αφού "ανεχόμαστε" το κράξιμο να βαφτιζεται (χωρίς παπά νονό κλπ) πληροφορίες για ανάκληση... Ούτε καν "πρώτο χέρι" που συζητήθηκε ότι γράφονται οι εμπειρίες αλλά μόνο φαντασία ανθρώπων που δεν οδήγησαν καν το νέο μοντέλο και που δεν θέλουν (και δεν μπορούν) να το πάρουν... Οπότε δεν ξέρεις αν είναι "κρεμαστάρι" η φάση...

Σόρι κιόλας.


Έχεις και τον Θανάση ύμνο αγάπης και αφοσίωσης στο πουρό αλλά ούτε να το φτύσει. Σαν τους μοτοΓκουτση φανς, τι ωραία να τα καβαλάνε άλλοι να τα βλέπουμε. Παίδες να σοβαρευτούμε. Και εγώ φαν της μπιμότα, μια tesi, ένα vyrus το θέλω γενικά, κρίμα που έκλεισε...
είσαι ρε μπαγάσα όμως κάποιες φορές δύσκολος στην ανάγνωση. Μου θυμίζεις έναν κριτικό σινεμά κάποιες φορες αλλά δεν θυμάμαι ονομα.

Καλό είναι να ανεχόμαστε Γιάννη, κι εμάς μας ανεχονται πολλοί.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
είσαι ρε μπαγάσα όμως κάποιες φορές δύσκολος στην ανάγνωση. Μου θυμίζεις έναν κριτικό σινεμά κάποιες φορες αλλά δεν θυμάμαι ονομα.

Καλό είναι να ανεχόμαστε Γιάννη, κι εμάς μας ανεχονται πολλοί.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλό είναι να ανεχόμαστε Γιάννη, κι εμάς μας ανεχονται πολλοί.
Εξ ου και τα εισαγωγικά γιατί η κριτική του νήματος ήταν στα όρια φαρσοκωμωδία δελφινάριο αλλά δεν έθιγε και κανέναν κιόλας.

Αν είχε αγοράσει ο άνθρωπος και έτρωγε διπλή φόλα θα έδινα 1000 δίκια.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Όχι ρε Κώστα ένας πιο νέος ειναι που λεει εκφράσεις τύπου ... η ταινία εβγαζε ένα ινγκριντμπεργκμανισμο με μια εσανς επιτηδευμένης χολιγουντιανής κιτς προσέγγισης νοθευμένης με στείρα εκλαϊκευμένη αλίευση χειροκροτήματος που ο σκηνοθέτης μεθοδευμένα προμοταρει στην προσπάθεια του να εξωραϊσει τις εντυπώσεις και να απογειώσει την καλτ κουλτουροποιηση.

Κάτι τέτοια και δεν ξέρεις καν ποια ταινία έχεις δει πλέον. :roflmao:
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
είσαι ρε μπαγάσα όμως κάποιες φορές δύσκολος στην ανάγνωση. Μου θυμίζεις έναν κριτικό σινεμά κάποιες φορες αλλά δεν θυμάμαι ονομα.

Καλό είναι να ανεχόμαστε Γιάννη, κι εμάς μας ανεχονται πολλοί.
Για να αποκωδικοποιήσεις τι γράφει ο amyroukai πρέεπει να έχεις δει 4 james bond και 3 indiana jones
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πριν ξαμολυθω στον σωλήνα, έχει κανείς εμπειρία από το r9t urban gs σε χρήση off road? Αυτό το σμουθνες χαμηλά στον μπόξερ είναι γκέιμ τσέιντζερ το ρημάδι
 
Top Bottom