Λυσσασμένες Μιλφάρες GS1200 vs προοδου GS 1250-1300

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Δεν πειράζει κάνει καλό στο μικροβιωμα του εντέρου ;)
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Πριν ξαμολυθω στον σωλήνα, έχει κανείς εμπειρία από το r9t urban gs σε χρήση off road? Αυτό το σμουθνες χαμηλά στον μπόξερ είναι γκέιμ τσέιντζερ το ρημάδι
Πανέμορφη,το έχω δει στο βουνό με χωμάτινα ελαστικά,αλλά με 125 διαδρομή αναρτήσεων δεν !
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Λοιπόν επειδή εδώ υπάρχει σύγκριση και σύγκρουση
και μετά από 6 χρόνια συμβίωσης με 2 1200 αερόψυκτα και βολταροντας το 1200 adventure lc και 1200 απλό (φίλων)
καθώς και 1250 lc
έχω να πω ότι η φιλοσοφία είναι η ίδια .
Επίσης δεν ξέρω εάν είναι ιδέα μου νιώθω στις κακοτεχνίες του δρόμου τον άξονα στα πόδια μου(για τα lc μιλάω)
Απλά στα καινούρια γίνονται όλα πιο ραφιναρισμένα.
Σαφώς και με περισσότερο γκάζι.
Στο αερόψυκτο όμως υπάρχει μια γοητεία παλιού bmw ,βαριά γκαζιερα, enduro αίσθηση, hovercraft ένα πράγμα !
Για το νέο 1300 δεν έχω εικόνα και δεν θέλω να το βλέπω (σαν κάποιους παλιόγερους :))
Ακούγεται όμως ότι είναι εξαιρετικά καλή μοτοσυκλέτα.
Γι'αυτό μόνο ktm 1290 r Η 890 ro_O
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για να αποκωδικοποιήσεις τι γράφει ο amyroukai πρέεπει να έχεις δει 4 james bond και 3 indiana jones
Γιάννη έχω περάσει από πολλά στάδια γενικότερα.


Τελευταία είμαι σε φάση ζήσε λίγο γιατί δεν ξέρεις ποτέ. Και επειδή θα ήθελα να το ζήσω λίγο με όλα τα μηχανάκια, ακόμα και με αυτά που δεν μου αρέσουν (και πιθανώς να αναθεωρήσω όπως με το 950) κάπως μου κάθεται στραβά το να θάβουμε ένα μηχανάκι που απλά Gamay. Και δεν είναι φάση "δεν μου αρέσει" που γούστο το δέχομαι, το πουλάνε επιστήμη όλοι οι h8rs.


Aldebaran μια βόλτα με scrambler 1200xe (το ψηλό τέλος πάντων). Το nineT μου άρεσε πολύ, αλλά το τριουμφ περισσότερο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πανέμορφη,το έχω δει στο βουνό με χωμάτινα ελαστικά,αλλά με 125 διαδρομή αναρτήσεων δεν !
Μμμμ είδαμε και εσας πως τα πάτε τα 200 χιλιοστά ανάρτησης....σιγά μην σκίσετε καμία καλτσοδετα :oh:
Παραλία καφέ φρεντουτσινο ,λιμάνι και λοιπά οκ!
Για Σαλαμίνα το θέλει
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
@Aldebaran μια βόλτα με scrambler 1200xe (το ψηλό τέλος πάντων). Το nineT μου άρεσε πολύ, αλλά το τριουμφ περισσότερο
Και εγώ το κοιτάζω το XE αλλά η ομαλότητα της ροπής χαμηλά του boxer είναι game changer Γιάννο
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό κοιτάει ο καπτεν
Κουκλί το άτιμο





advphone
Για να τα λέμε όλα

Αναρτήσεις του κώλου εντελώς χωρίς ρυθμίσεις, για καφέ και χαλαρή τσάρκα μόνο, διαδρομή στριτ μοτοσυκλέτας. Αλλά το στυλ υπάρχει.

Δεν ξέρω τι απέγινε εκείνο το μουλάρι δοκιμών που έμοιαζε αντίπαλος του καλού triumph scrambler.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μμμμ είδαμε και εσας πως τα πάτε τα 200 χιλιοστά ανάρτησης....σιγά μην σκίσετε καμία καλτσοδετα :oh:
Βάλε κάτι παραπάνω στον Γκάντι...άκου 200
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και εγώ το κοιτάζω το XE αλλά η ομαλότητα της ροπής χαμηλά του boxer είναι game changer Γιάννο
Ρε σεις
Έχω οδηγήσει λέμε.

Ποια ροπή που;
 
Top Bottom