Νέo Honda Transalp;!

mr.mister

Μέλος
Όνομα
aggelos
Μοτό
Transalp 750
Επειδή μάλλον δεν έχεις καταλάβει το κλίμα του advride, την επόμενη φορά που θα βρίσεις μας χαιρετας.
Μάγκας από το πληκτρολόγιο δεν υπάρχει και δεν νομίζω να υπάρξει ποτέ .
Το νου σου
ελα ρε που θα μου πεις το νου σου. αραξε. εγω δεχτηκα επιθεση με το να με αποκαλουν ασχετο.
 

mr.mister

Μέλος
Όνομα
aggelos
Μοτό
Transalp 750
Κοίτα επειδή δεν καταλαβαίνω την φάση σου, αν ήρθες να κάνεις διαφήμιση άκου τι θα κάνεις
-Παραλαμβάνεις
-Οργανώνεις εδώ στο φόρουμ μια ον οφάδα
-Δίνεις σε όλους το τρανσάλπ βόλτα να δουνε πόσο καλό είναι.
-Παθαίνουμε όλοι σοκ
-Πουλάμε τις σκουριέρες μας και αγοράζουμε τρανσάλπ
Το να ποστάρεις βίντεο από χόρνετ και φωτό 0-100 συγκριτικό δεν πείθεις κανέναν.

Αν πάλι τρολάρεις το κάνεις πολύ μέτρια και νευριάζεις κι όλας μόνος σου οπότε άσ το σπορ
Κοιτα εσυ να σπρωξεις το Τ7 ξενερε μπας και σωσεις την χασουρα τωρα που ειναι ακομα νωρις.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ελα ρε που θα μου πεις το νου σου. αραξε. εγω δεχτηκα επιθεση με το να με αποκαλουν ασχετο.
Ναι ρε....θα στο πω γιατί εβρισες και δεν θα στο ξαναπώ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κοιτα εσυ να σπρωξεις το Τ7 μπας και σωσεις την χασουρα τωρα που ειναι ακομα νωρις.
Συγνώμη...ξύπνησες στραβά το πρωί ή αυτός είναι ο χαρακτήρας σου και τα έχεις βάλει με όλο τον κόσμο...?
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Κοιτα εσυ να σπρωξεις το Τ7 ξενερε μπας και σωσεις την χασουρα τωρα που ειναι ακομα νωρις.
Ε αυτό σου λέω οργάνωσε μια βόλτα να με πείσεις.
 

mr.mister

Μέλος
Όνομα
aggelos
Μοτό
Transalp 750
Ναι ρε....θα στο πω γιατί εβρισες και δεν θα στο ξαναπώ.
Ενω τους αλλους που βριζουν πρωτοι ολα καλα τα κανετε γαργαρα. Πειτε μας οτι εισαστε κυκλωματακι-κολληταρια οταν κανουμε εγγραφη εδω να ξερουμε τουλαχιστον πιο τιμιο θα ακουγοταν.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ενω τους αλλους που βριζουν πρωτοι ολα καλα τα κανετε γαργαρα. Πειτε μας οτι εισαστε κυκλωματακι-κολληταρια οταν κανουμε εγγραφη εδω να ξερουμε τουλαχιστον πιο τιμιο θα ακουγοταν.
Δεν σε έστειλε κανένας στον διάολο...εκτός και δεν το είδα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ενω τους αλλους που βριζουν πρωτοι ολα καλα τα κανετε γαργαρα. Πειτε μας οτι εισαστε κυκλωματακι-κολληταρια οταν κανουμε εγγραφη εδω να ξερουμε τουλαχιστον πιο τιμιο θα ακουγοταν.
Εάν θεωρείς ότι η λέξη άσχετος είναι βρισιά τότε είσαι λάθος...
Επίσης ο τρόπος γραφής και η ένταση δεν συνάδουν με τον πολιτισμένο χαρακτήρα των Honda και ειδικά του Transalp...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
η ένταση δεν συνάδουν με τον πολιτισμένο χαρακτήρα των Honda και ειδικά του Transalp...
Ξεκάθαρο κόμπλεξ μιστερ μιστερ απο τα γλέντια που έχουν ρίξει τα transalp στα KTM....
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Η πλάκα είναι ότι όλοι μα όλοι κρυφό γουστάρουμε με τις ψιλό εντάσεις και τα δράματα, εγώ απολαμβάνω πάντα ένα καλό πολιτισμένο ξεκατίνιασμα εδώ μέσα!
στις βρισιές θα συμφωνήσω! Να κρατήσουμε ένα επίπεδο τουλάχιστον στις αερολογίες!
χαχα
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Ρε μίστερ διδάξου από μένα να μαθαίνεις.Και γω πήρα το καλύτερο μηχανάκι όλων των εποχών,τον φονέα γιγάντων,το λουλουδάκι του μπαχτσέ,το ρόδο το αμάραντο, (voge ds 500) αλλά δεν έχω προκαλέσει τόσο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ρε μίστερ διδάξου από μένα μαθαίνεις.Και γω πήρα το καλύτερο μηχανάκι όλων των εποχών,τον φονέα γιγάντων,το λουλουδάκι του μπαχτσέ,το ρόδο το αμάραντο, (voge ds 500) αλλά δεν έχω προκαλέσει τόσο.
Αχ φωνή να χε το καημένο να μας πει…
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πώς ορίζεται ο γνήσιος?
Δεν καταλαβαίνω τόσο μένος για την Χόντα και γενικός κολλήματα που τρώμε με μάρκες
Δεν είχα ποτέ Χόντα αλλά το συγκεκριμένο μου κάνει πολύ όπως πολύ μου κάνει και το Άφρικα το 1000 πολύ μου έκανε και το παλιό Άφρικα τα cbr και πολλά άλλα
Κανείς δεν έχει μένος με τη Honda. Με τα τρολ χοντακηδες δεν τα πάμε καλά.

Αν ρωτάς εμένα ποιον θεωρώ ότι γνήσιο η ψαγμενο μοτοσυκλετιστη θα έλεγα αυτόν που σε μια μοτοσυκλέτα πρωτα θα κοιτάξει τα οδικά της χαρακτηριστικά αναρτήσεις πλαίσιο φρένα και μετά θα ασχοληθεί με οθόνες ηλεκτρονικά διαγράμματα κλπ. Αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα. Ο λόγος που το ανέφερα είναι επειδή η Honda φρόντισε εδώ να βάλει αρκετά ηλεκτρονικά και από αναρτήσεις ούτε μια ρύθμιση (ενδεικτικά)

Μην ανοίξουμε όμως άλλη τέτοια κουβέντα. Κανένα μένος με τη Honda σε καμια περίπτωση αντιθέτως χαρά που έστω και καθυστερημένα ασχολήθηκε με την κατηγορία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ενω τους αλλους που βριζουν πρωτοι ολα καλα τα κανετε γαργαρα. Πειτε μας οτι εισαστε κυκλωματακι-κολληταρια οταν κανουμε εγγραφη εδω να ξερουμε τουλαχιστον πιο τιμιο θα ακουγοταν.
Στην εγγραφή που έκανες είχε κάποιες πληροφορίες δεν τις διάβασες.

Έγραφε ξεκάθαρα πως μπινελικια,γαμωσταυριδια,διαολοστελμα είναι αποκλειστικά προνόμιο παλιών μελών και συνδρομητών.

Πέρασες,πλήρωσες συνδρομή? Τζαμπατζηδες μίστερ μίστερ δε βρίζουν εδώ..

Ρε πάτε καλά? Εδώ βρήκες ρε άνθρωπε να κατασκηνώσεις? Μηχανάκι δεν έχεις η δε μας λες τι έχεις,ποιος είσαι δε ξέρουμε,βρίζεις,κράζεις. Και στο τέλος έχεις και παράπονο που σου κάνουν παρατήρηση. Δεν ήταν καλά στο fb? Γιατί έφυγες?

Θα σου πω γιατί. Επειδή εκεί φαίνεται ποιος είσαι και μετράς τι θα πεις ενώ εδώ στην ανωνυμία λες θα βρίσω όποιον θέλω και θα βγάζω τη μαυρίλα μέσα μου και δε τρέχει τίποτα. Δεν στα παν καλά.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Εάν θεωρείς ότι η λέξη άσχετος είναι βρισιά τότε είσαι λάθος...
Επίσης ο τρόπος γραφής και η ένταση δεν συνάδουν με τον πολιτισμένο χαρακτήρα των Honda και ειδικά του Transalp...
Ποίηση :hlb:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βρε Ευάγγελε, τουλάχιστον στο youtube γράφεις το πραγματικό σου όνομα, εδώ μας έδωσες και ψεύτικο. Φαίνεσαι γενικά άτομο εμπιστοσύνης.

να σου θυμίσω το θέμα αφορά το Transalp 750 όχι να μας πεις αν yamaha χαλάνε, ούτε αν τα BMW σκουριάζουν Ευάγγελε.
 
Top Bottom