Νέo Honda Transalp;!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τα Yamaha αισθάνονται Honda στην τοποθεσία Advride.gr..
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Άντε πάλι το βίντεο με το τέντωμα της ντίζας γκαζιού!
ΚΟΙΤΑ ΑΥΤΟΣ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ! Πήρε και ειδικό εργαλείο επειδή ένα μέτρο μάλλον δεν του έκανε. Αχ ρε άτιμη γιαμάχα θα σου πληρώνουμε και την κουλαμάρα μας;;;;;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
+1 από μένα ! Βέβαια θέλει λίγο παραπάνω onroad το θέμα να έρθει στα ίσα του !
Περίμενε να το πάρει χαμπάρι και ο STF ... :ha
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Άντε πάλι το βίντεο με το τέντωμα της ντίζας γκαζιού!
ΚΟΙΤΑ ΑΥΤΟΣ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ! Πήρε και ειδικό εργαλείο επειδή ένα μέτρο μάλλον δεν του έκανε. Αχ ρε άτιμη γιαμάχα θα σου πληρώνουμε και την κουλαμάρα μας;;;;;
Εγώ πάντως Ka0s μετά τα σημερινά, θα το σκεφτώ πολυ να ξαναπαμε βόλτα όλο προβλήματα αυτο το Τ7, άσε μην μείνουμε πουθενά... Και έχω γέμισει και σκουριά που πετάει το μηχανάκι σου...Σπρωξτο ντε...
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγώ πάντως Ka0s μετά τα σημερινά, θα το σκεφτώ πολυ να ξαναπαμε βόλτα όλο προβλήματα αυτο το Τ7, άσε μην μείνουμε πουθενά... Και εγω γέμισει και σκουριά που πετάει το μηχανάκι σου...Σπρωξτο ντε...
ρε είστε π@π@ρες?? Εγώ με το 800 έχω χτίσει πολυκατοικία στον Mister Mister WD40 και θα παραπονεθείτε κι εσείς?? 2 μηχανάκια ακόμα εχω πληρώσει σε αντισκωριακό και βούλωσε και το φρεάτιο της πολυκατοικίας απο τη σκουριά και πλήρωνα και ξεβούλωμα.

τίποτα μια λύση μένει να ρεφάρουμε, είναι χαμένο το παιχνίδι... Το Transalp ξήλωσε τα ράουλα στο δυναμόμετρο την έχουμε μαμήσει δεν υπάρχει ελπίδα... έρχεται για εμάς... είμαστε οι επόμενοι...

Άκου μιστερ μιστερ μιστερ με το καλό να το πάρεις το Transalp.. τιποτα να μη σου βγάλει..















 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το καλύτερο μηχανάκι είναι αυτό του ακομπλεξάριστου αναβάτη που ξέρει να αυτοσαρκάζεται και να μη μιζεριάζει.
Σωστός...

και να σου πώ την αλήθεια ότι μοτοσυκλέτα και να αγοράσουμε πιο ευτυχισμένοι θα είμαστε απ ότι είμασταν πιτσιρικάδες με τα παπιά, σκουτεράκια, βέσπες, μοτοσυκλετάκια? όχι πιστεύω. Συνεπώς ανακύκλωση μιζέριας και άσκοπες διαμάχες για σίδερα δε λένε..
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Το καλύτερο μηχανάκι είναι αυτό του ακομπλεξάριστου αναβάτη που ξέρει να αυτοσαρκάζεται και να μη μιζεριάζει.
Φίλος σου ο κύριος;
χαχα

edit: δε μπόρεσα να αντισταθώ, τα είπες πολύ σταράτα και το μυαλό μου πήγε στον σχεδόν συνονοματο
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Χαζευα βιντεακι στο σωληνα. Γενικα δεν διαβαζω σχολια γιατι ποιος ο λογος.
Σημερα κατι με ετρωγε....
Και μαλλον εβγαλα λαβρακι.
Καντε ενα κοπο να χαζεψετε και τα υπολοιπα.
Αλλα τι να ξερει ο Χελιωτης με το Ξενερε.



 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Αχ φωνή να χε το καημένο να μας πει…
και στομα εχει και φωνη εχει ,αλλα 14500 σε 9 μηνες δεν εχει κανει ακομα ''κιχ''. Τωρα αν αρχιζει να σκουζει ξαφνικα δεν ξερω. :yew:
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Σωστός...

και να σου πώ την αλήθεια ότι μοτοσυκλέτα και να αγοράσουμε πιο ευτυχισμένοι θα είμαστε απ ότι είμασταν πιτσιρικάδες με τα παπιά, σκουτεράκια, βέσπες, μοτοσυκλετάκια? όχι πιστεύω. Συνεπώς ανακύκλωση μιζέριας και άσκοπες διαμάχες για σίδερα δε λένε..
Εννοείται μωρέ, έτσι κι' αλλιώς στα πάντα πιθανότητες κυνηγάμε να μειώσουμε. Να πεθάνουμε στο άγχος να πάρουμε κάτι να μην καίει να μην χαλάει να μας κρατήσει για 200 χρόνια, και χάνουμε το νόημα που είναι η απόλαυση. Και να το παίρνουμε και να λέμε, «μωρέ μήπως έπρεπε να πάρω εκείνο τελικά, να βάλω αυτό το άλλο, να κερδίσω να χάσω», με αποτέλεσμα να δυστυχούμε.

Επίσης οι διαφωνίες με εποικοδομητικό τρόπο είναι ωραίες και χρειάζονται, ίσα ίσα που μόνο καλύτεροι γινόμαστε. Τώρα αντιπαραθέσεις επιπέδου δημοτικού αγνοούμε και προχωράμε.
 
Top Bottom