Ρούχα για ψηλούς αναβάτες

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ψιλε τσεκαρε του Παπασταύρου τις εκπτώσεις ..... Αν και δεν έχει πολλά νούμερα.....!!!!! Μου φάνηκαν να αξίζουν ..... Για μένα δεν έχει νούμερα .....

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KolaMare

Μέλος
Όνομα
Νικολας
Μοτό
R1150GS
DR250S
Πάντως με αντιστοιχο μοντέλο, τύπου adventure της Nordcode, καλοκαίρι είναι μη διαχειρίσιμη η ζέστη σε πορεία. Σε κίνηση/διόδια, ειναι μεσαιωνικό μαρτύριο. Πραγματικά απορώ με το 365 που διαφημίζουν.
Μόνο θετικό της εταιρείας, οι λογικές τιμές που είχε και η διαθεσιμότητα σε διάφορα νούμερα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πάντως με αντιστοιχο μοντέλο, τύπου adventure της Nordcode, καλοκαίρι είναι μη διαχειρίσιμη η ζέστη σε πορεία. Σε κίνηση/διόδια, ειναι μεσαιωνικό μαρτύριο. Πραγματικά απορώ με το 365 που διαφημίζουν.
Μόνο θετικό της εταιρείας, οι λογικές τιμές που είχε και η διαθεσιμότητα σε διάφορα νούμερα.
Στα κρύα τι λέει;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πάντως με αντιστοιχο μοντέλο, τύπου adventure της Nordcode, καλοκαίρι είναι μη διαχειρίσιμη η ζέστη σε πορεία. Σε κίνηση/διόδια, ειναι μεσαιωνικό μαρτύριο. Πραγματικά απορώ με το 365 που διαφημίζουν.
Μόνο θετικό της εταιρείας, οι λογικές τιμές που είχε και η διαθεσιμότητα σε διάφορα νούμερα.
Το παντελόνι που έχεις εσύ είναι το adventure (δηλαδή βγαίνει η αδιαβροχη επένδυση) ή τύπου adventure? Ρωτώ επειδή έχω το adventure παντελόνι της Nordcap (πλέον βγαίνει το adventure evo από Nordcode) και μπορώ να πω ότι είναι υποφερτό σε νορμάλ θερμοκρασίες, χωρίς την αδιάβροχη επένδυση και πάντα με ισοθερμικό εσωτερικά. Καλοκαίρι όμως, ακόμα και το καλοκαιρινό της Revit με ζεσταίνει σε στατικές συνθήκες.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
apos.zeitou κανενα παραπονο στα κρύα. η "αδιαβροχοποίησή" του διαρκεί κανα εικοσαλεπτο, όπως μου είχε πει ο πωλητης, σε περίπτωση αρκετής βροχής.
Αυτό με ενδιαφέρει το κρύο και το ψιλόβροχο ...... Τα πλένεις στο χέρι να φανταστώ;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Χμμμμ κάνεις για πωλητής ...ψηθηκα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom