Συμβαίνει τώρα!

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Για δώσε πληροφορίες...

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πρωτα εσυ για το λαστιχο.... bridgestone ?
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Πρωτα εσυ για το λαστιχο.... bridgestone ?
Ακριβώς 90 ευρώ το πίσω . Μπροστά έχω καινούργιο. Πρώτη φορά το βάζω σε 130-80-18 . Εντυπώσεις μετα το τροφυ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
φιλε μου καλε Savvas62

:hpbrd::plqtr::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
Πολυχρονος φιλε μου....να εχεις παντα αυτη την ορεξη για ζωη....μοτοβολτες....κ μαστορεματα...!!!!
Πολύχρονος Σάββα...!:hpbrd:
Ευχαριστώ σύντροχοι και αντεύχομαι υγεία, κάθε οικογενειακή - ατομική ευτυχία και πάντα όρθιοι ! :friendship::friendship::friendship:
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
αλλαγη σκυταλης...
η μια μπαινει στο μουσκιο μεχρι νεοτερας,μετα απο πολλες δεκαετιες ανιδιοτελους προσφορας,
και σειρα της αλλης να αναλαβει,μετα το φρεσκαρισμα της.
Για πες..τι σχεδια εχεις? Off road? Rat style?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
ε πιο πολυ προς off road κλεινω,αλλα δεν αποκλειωνται και επιρροες απο αλλα στυλ..
κ οτι βγει.
α δουμε,α δουμε...
να μαστε καλα πρωτα,α ξαναξεκινησουμε και δουλεια και ολα θα γινουν
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Σημερα το απογευμα απο χωματινη αναβαση μεχρι τον Πυργο Ληθ (Leith Hill Tower), ηθελα να παω απο καιρο και τελικα βρηκα ακρη ρωτωντας mountain bikers - κανονικα ανεβαινει κανεις με τα πόδια απο μονοπατι 2χμ απο το car park.













Και τελικα μετα απο 100 μετρα περπατημα στο τελος, result - Leith Tower in its majesty!







 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σημερα το απογευμα απο χωματινη αναβαση μεχρι τον Πυργο Ληθ (Leith Hill Tower), ηθελα να παω απο καιρο και τελικα βρηκα ακρη ρωτωντας mountain bikers - κανονικα ανεβαινει κανεις με τα πόδια απο μονοπατι 2χμ απο το car park.













Και τελικα μετα απο 100 μετρα περπατημα στο τελος, result - Leith Tower in its majesty!







Ωραίος ρε Γιώργο!
Περιορισμούς σε off road με μηχανοκίνητα δεν έχετε στο νησί?
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Γιατί υπάρχουν και οι οικογενειακές στιγμές.
Καλή Κυριακή


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
30 λεπτά μακριά είμαι, κανόνισε :)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ωραίος ρε Γιώργο!
Περιορισμούς σε off road με μηχανοκίνητα δεν έχετε στο νησί?
Φυσικα και εχουμε στα περισοτερα countryside lanes αλλα οχι σε ολα, και αυτα που δεν εχουν ειναι σχετικα "δυσευρετα". Οι δρομοι στους οποιους μπηκα χθες δεν ειχανε εκτος απο το τελευταιο κομματι που ειχε σημα μονο για mountain bikes αλλα ητανε μονο μερικες 100αδες μετρα.

Για να παει καποιος σοβαρη ονοφαδα εδω πρεπει να φτασει σχετικα μακρια, δηλ. Ουαλια, Peak District κλπ, πιο κοντα στο Λονδινο τετοιες διαδρομες σπανιζουν - υπαρχουν βεβαια μονοπαταδες αλλα ειναι για μικρα "πριονια". Εχω να παω σοβαρο χωμα απο τον Κισσαβο στο τελος Φλεβαρη, ελπιζω να ρεφαρω το καλοκαιρι στην Ελλαδα :ok:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Γιατί υπάρχουν και οι οικογενειακές στιγμές.
Καλή Κυριακή


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυνατος παιχτης....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Φυσικα και εχουμε στα περισοτερα countryside lanes αλλα οχι σε ολα, και αυτα που δεν εχουν ειναι σχετικα "δυσευρετα". Οι δρομοι στους οποιους μπηκα χθες δεν ειχανε εκτος απο το τελευταιο κομματι που ειχε σημα μονο για mountain bikes αλλα ητανε μονο μερικες 100αδες μετρα.

Για να παει καποιος σοβαρη ονοφαδα εδω πρεπει να φτασει σχετικα μακρια, δηλ. Ουαλια, Peak District κλπ, πιο κοντα στο Λονδινο τετοιες διαδρομες σπανιζουν - υπαρχουν βεβαια μονοπαταδες αλλα ειναι για μικρα "πριονια". Εχω να παω σοβαρο χωμα απο τον Κισσαβο στο τελος Φλεβαρη, ελπιζω να ρεφαρω το καλοκαιρι στην Ελλαδα :ok:
Μακάρι να μπορούσες να έρθεις Ελλάδα το τριήμερο το Αγ. Πνεύματος. Οι διαδρομές του φετινού τροφυ δεν υπάρχουν.
 
Top Bottom