Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στο αμαρτωλό φανάρι των goodys/burgerville σκάει το πρωί κόκκινο F650GS ροταξένιο μονοκύλινδρο από τον παράδρομο και σταματάει στην κατηφόρα πίσω μου. Πράσινο φανάρι. Ξεχύνονται τα μουλάρια στον δρόμο, σαλιγκαροκόντρες! Επιλέγω την οδό "έξω από τα αυτοκίνητα", επιλέγει την οδό "μέσα από τα αυτοκίνητα" εννοείται ότι στριμωχνόμαστε και οι δύο, εγώ με τους απέναντι, εκείνος με το κράσπεδο, καταλήγουμε στο ίδιο σημείο και με αφήνει να περάσω. Βγαίνω εθνική και τσουπ το "ξαδερφάκι" τελικιασμένο στα 160 περνάει από δίπλα. Ανοίγω. Πάμε μαζί. Κολλάει στην κίνηση, διστάζει λίγο στις διηθήσεις, βγαίνω μπροστά και κατεβαίνουμε παρέα το ποτάμι. Πλάκα είχε. Σταμάτησα να τον βλέπω λίγο πριν τα ΚΤΕΛ. Και ανησύχησα, λέω ή καρφώθηκε κάπου ή βγήκε στο Περιστέρι αλλά πως στο καλό το έκανε από τέρμα αριστερά στο τέρμα δεξιά με κίνηση... Και μετά με είχε πιάσει γέλιο γιατί λέω δεν μου φτάνουν όσα έχω στο κεφάλι μου ήδη, θα ανησυχώ και για τους ξένους. Σε σχέση με τον άλλο "γείτονα" με το KLE πάντως, αυτός ήταν άξιος. Εν τω μεταξύ ΠΑΛΙ δεν πήρα το fazer σήμερα επίτηδες γιατί αργοπορημένος για ραντεβού και 125 άλογα ρόδα (εντάξει κάποτε τόσα ήταν) είναι η συνταγή για τον άλλο κόσμο.

Μετά τον μικρό αχαλάτση, δεύτερος γύρος "που πας ρε Καραμήτρο με το μπουφάν στον κάψωνα" σήμερα. Δεν νιώθετε παλιοκάγκουρες, τι να σας πω.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φιλαρακι......δεν υπαρχει ο boxer!
Moνο αυτο λεω προς το παρον.....:cool:
Πράγματι!!!!
Ο παρτάλι μποξέρ σου δεν υπάρχει πλέον
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Στην πρώτη καφεδάκι στην Γλυφάδα με γιαγιά και τον παππού που είχαν τον καφενείο
Παραλια βυθουρι
Μετά τον Αλεξίου
Φεύγοντας


Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ξεγυρισε το μουτρο σου μπαγασα!
καιρο ειχα να σε δω...
το μπαουλο πισω ..βγαλτο...

η διαδρομη τα σπαει ε?ποιος στην εχει πει...?
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
ξεγυρισε το μουτρο σου μπαγασα!
καιρο ειχα να σε δω...
το μπαουλο πισω ..βγαλτο...

η διαδρομη τα σπαει ε?ποιος στην εχει πει...?
Το προηγούμενο βράδυ την έβγαλα πολύ χωμα μέχρι και ελάφια πέτυχα...μια χαρά είναι το μπαούλο...Τι σημαίνει το ξεγυρισε?

Στάλθηκε από το SM-A320FL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Στην πρώτη καφεδάκι στην Γλυφάδα με γιαγιά και τον παππού που είχαν τον καφενείο
Παραλια βυθουρι

Τρομερή καβατσα για ελεύθερο. Και με μπόλικο ίσκιο.

Στο" δεξί" ή στο "αριστερό" καφενείο έκατσες;

( όνομα και πράμα η τοποθεσίες των καφενείων - αντίθετες πολιτικές πεποιθήσεις )
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Τρομερή καβατσα για ελεύθερο. Και με μπόλικο ίσκιο.

Στο" δεξί" ή στο "αριστερό" καφενείο έκατσες;

( όνομα και πράμα η τοποθεσίες των καφενείων - αντίθετες πολιτικές πεποιθήσεις )
οπως εφτασα στο δεξια
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μετα τα γνωστα γεγονοτα...της ειχα ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ οτι θα την κανω καλυτερη και ομορφοτερη απο πριν...:inlove::inlove::inlove:I lοve my GS αφου!!!:inlove::inlove::inlove:
...μολις λοιπον ολοκληρωθηκε κ η τοποθετηση σε νεα...γκέμια για το αλογο μου...ενα μαυρο Renthal για να την εχω στα χερια μου...γαμ@το και σε αισθηση και σε γωνιες και σε...look...
Γερμανιδουλα μου προχωραμε...;)


Send by mAthosalas' S8-F8 ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Μετα τα γνωστα γεγονοτα...της ειχα ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ οτι θα την κανω καλυτερη και ομορφοτερη απο πριν...:inlove::inlove::inlove:I lοve my GS αφου!!!:inlove::inlove::inlove:
...μολις λοιπον ολοκληρωθηκε κ η τοποθετηση σε νεα...γκέμια για το αλογο μου...ενα μαυρο Renthal για να την εχω στα χερια μου...γαμ@το και σε αισθηση και σε γωνιες και σε...look...
Γερμανιδουλα μου προχωραμε...;)


Send by mAthosalas' S8-F8 ...
Πέρα από την εμφάνιση που είναι πανέμορφο! Έχουμε διαφορές προς το καλύτερο;
 
Top Bottom