Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Το κεμπάπ είναι η τηγανιά στο κεφάλι σου μόλις η αλεξάνδρα σε δει να πλησιάζεις πονηρά την αφροδίτη;

Πόσο καλό είναι το σεξ τελικά όταν είσαι στο φόρουμ ξημερώματα; Μην μΕ πεις "άλλοι κάνουν τσιγάρο άλλοι θέλουν μιά τζούρα advride μετά το σεξ", δεν πείθεις. :p
η Αφροδιτη ειναι η κορωνα του Αποστολη....

και του το διευκρινησα , γιατι φοβηθηκα μηπως παραγγελνε καμμια Αλεξανδρα στα βαθη της κινας...
:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πήραμε βάση και topcase που χωράει ίσα ίσα δύο κράνη. Δεν τα αφήνω μέσα παρά σπάνια, αλλά θέλω να μπορεί. Αν βάλω Bluetooth μάλλον δεν θα γίνεται. Πολύ όμορφες οι νέες βάσεις, καμία σχέση με τις πλαστικές.

Δοκιμάσαμε tankbag και τα μεσαία givi βρίσκουν στο τιμόνι, τα μικρά δεν χωράνε τίποτα χρήσιμο. Θέλω να δω τα νέα swmotech με την pro βάση μήπως μπορούν να μπουν πιο μπροστά.

Πήραμε αντιχαρακτική ζελατίνα για όργανα και GPS, περάσαμε από την touratech όπως πρέπει να κάνει κάθε μπεμβεδακιας σιχαμερός, ο ψηλός με το 990 εξαιρετικό παλικάρι.

Μάθαμε ότι klim δεν μου κάνουν, τουλάχιστον τα adv μοντέλα δεν ταιριάζουν στο σώμα μου, θέλω ένα νούμερο ανάμεσα στο l και το xl.

Λιώσαμε από την ζέστη στην Αθήνα, το XR είναι πιο ζεστό από το Fazer, δεν είναι ανυπόφορο ευτυχώς. Και είναι εξίσου καλό στην κίνηση.

Είδα το πάντα κράνος αυτοκόλλητο που είχαμε βγάλει κάποτε στην οθόνη του υπαλλήλου στο motoraid και χαμογέλασα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μιας και να αδυνατίσεις για να μπείς στο Large το κόβω απίθανο,
πλακώσου στο φαί και όρμα για to XL,
θα έχεις και δικαιολογία για αποενοχοποιημένες μάσες.
Δεν είναι θέμα κιλών, είναι θέμα γενικότερης κατανομής μάζας. Το L με κόβει στις μασχάλες, με λιγότερο μυϊκό όγκο θα ήταν οκ για χρήση δρόμου που δεν θέλει πολλές κινήσεις. Το XL θα βάζει πολύ αέρα τον χειμώνα γιατί όσο και να ρυθμίσω με τους ιμάντες είναι πολύ φαρδύ αλλά θα είναι τέλειο για off-road ακόμα και με θώρακα.
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Εφτιαξα τα κάγκελα που πήρα απο τον Αποστόλη για να ταιριάζουν στο freewind και τα τοποθέτησα. Επίσης επισκευασα κάτι προβολακια που μου είχαν μείνει απο το KLE πολύ ελαφρια και μικρά και τα έβαλα πάνω. Επίσης πίσω έβαλα ενα anakee 3 για να βγάλει τα χιλιόμετρα της καυτής ασφάλτου μην χαλαμε τα τακουνάκια μας. Φωτογραφίες οταν κάνω μπάνιο την μηχανή. Τωρα κάνω εγώ. Καλο υπόλοιπο καλοκαιριού. :)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σήμερα έγινε η δοκιμή χθες η τοποθέτηση του επισκευασμένου αμορτισέρ.
Χωρίς πριν το service να δείχνει ότι χρειαζόταν επισκευή μετά από αυτή η διαφορά είναι μεγάλη.


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μια χαρά είναι.
Τι αυτονομία έχεις με ένα ρεζερβουαρ;
Πως φαινεται ο Zen ανθρωπος...!!!
Ολοι ρωτανε...για δυναμη....κρατημα..με ποσα ταξιδευει ;;...ο Πανος με την αυτονομια του....χαχα !!!
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Μια χαρά είναι.
Τι αυτονομία έχεις με ένα ρεζερβουαρ;
Ήταν λίγο ξερυθμιστο και τωρα που ήρθα στην πατρίδα το έφτιαξα. Φαντάσου έφυγα από Αθήνα γεμάτος, εκανα 200 χιλιόμετρα στα οποία πήγαινα μέχρι 120, ανέβηκα αραχωβα, μετά άρχισα να ψάχνω τελική και τελικά στα 250 χιλιόμετρα γυρισα σε ρεζέρβα. Τώρα φαντάζομαι θα έχει πέσει κιόλας λίγο η κατανάλωση.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πλύναμε σήμερα. Καλό δεν είναι; Έχουμε πολλά πράγματα να κάνουμε ακόμα. Λεφτά δεν έχουμε :ha



Κουκλα!!!!!! ρε συ την σελα που την εφτιαξες , πρεπει να ναι τερμα ανετη;;;;
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ήταν λίγο ξερυθμιστο και τωρα που ήρθα στην πατρίδα το έφτιαξα. Φαντάσου έφυγα από Αθήνα γεμάτος, εκανα 200 χιλιόμετρα στα οποία πήγαινα μέχρι 120, ανέβηκα αραχωβα, μετά άρχισα να ψάχνω τελική και τελικά στα 250 χιλιόμετρα γυρισα σε ρεζέρβα. Τώρα φαντάζομαι θα έχει πέσει κιόλας λίγο η κατανάλωση.
Γρηγορο ειναι....καιει πολυ.. .δεν μας κανει....χαχα..!!!
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Κουκλα!!!!!! ρε συ την σελα που την εφτιαξες , πρεπει να ναι τερμα ανετη;;;;
Σε ενα παλικάρι στο Περιστέρι το είχε φτιάξει ο προηγούμενος πολύ οικονομικά αλλά δεν χωράω. Και επειδή την στείλαμε την σελα δεν φτιάχτηκε πάνω στο μηχανάκι και δεν είναι σωστή για τον συνοδηγό.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Επιτέλους όλα αυτά έγιναν κ η μότο πλέον είναι φουλ έτοιμη!!
1+μηνα πήρε μαζί με αναμονες διακοπές κτλ.. ,
Σαφώς αρκετό τρέξιμο, δοκιμές κ επίσης ζεστο μετρητο...
Πέρασα κ Κτεο που ζυγωνε σήμερον.
Όμως αξίζε!


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Κάτι μερεμέτια αισθητικής υφής θα γίνουν εν καιρω..
Τώρα προέχει η απόλαυση..!
Θα το φάω στα νταμάρια...


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom