Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Το xchallenge πατησε τελικα τη μπετοβεργα




και αν και είχαμε σαμπρελες και εργαλεία την λυση την εδωσε το φαστ του γατου,ένα πλαστικο από μπρελόκ και τα ταί ραπ.
ετσι συνεχισε χωματοδρομο και γυρισε μεχρι την Αθηνα!!!


 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Σε ματιασανε αγορι μου σε ειδαν καλο παιδι με μαματο μηχανακι και καποιος σε καταραστηκε δεν λεω ονόματα αλλα ξερω ποιος είναι :D


εγω απτην άλλη ειχα 2 σκορδα μαζι μου γιαυτο δεν ξαναξεφουσκωσε το λαστιχο


Ετσι...ετσι...παντως το κατεμι για αλλη μια φορα(αν και ματιασμενο) περασε αερας....εκτος απο την ασφαλτο που μου βαλαν τα γυαλια το... μ.σ. και ο κατασκοπος(το πισω 908 rr δεν κραταγε με τιποτα)αλλα περα απο αυτο με ειχαν...:hailbig:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Νταξ...

φουλ του κάτουρου, μπύρες και τσιγάρα.... Και κάνατε κι επισκευές...
Βόλτα κάνατε ρε?:pointu:

Σας πείραξε κι η σκόνη! Μμμμμμ σιγά!
Να σας πάρω σ' ένα Ακρόπολις και μετά να με πείτε.
Λούγκρες. Κολλήσατε στη λελοσύνη με φαίνεται εδώ μέσα:p:p:p:p:inlove::inlove::inlove::inlove:
Ασαι μας ραι φήλαι μαι τα κουτηά σου.
Αμα θαις αμάξοια να πας σε άλλω φλόρουμ.
Εδό οίμασται μοιχανώβιηη ,να'ουμμμμμμμ. :p:D:laugh:
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Τα υπολοιπα πανω κατω τα ξερετε...εκει που πιναμε μπυρες ερχεται ο ματιασμενος που λεγαμε,με κομμενο κολαρο νερου.
Παρακατω οι επισκευή απο τον γατο και τους βοηθούς του,με νέο κολαρο και κολιεδες από βενζιναδικο.





βαλτε ένα χερακι ολοι ρε παιδιααααα


η τρυπα...μετα από 14 χρονια τρυπησε το κολαρο,(αν και υποψιαζόμαστε μαμακια μηχανικου).....




και εδώ το καινουργιο κολαρο με τα καινουργια κολιεδακια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Postman

Head of Neuroscience, Psychology & Medicine
Περιοχή
Alpha Centauri
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Africa Twin 1100
.....ρε με βγαλατε τ'αντερα βραδιατικα !!! :pointu::pointu::pointu:

Τον Αυστριακο τον ποτίσατε μπύρα και έστρωσε?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ότι θα καταντησετε μια χωμάτινη βολτα σε εικονογραφημενο του Disney. ...δεν το περιμενα :eek:

advφον!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ότι θα καταντησετε μια χωμάτινη βολτα σε εικονογραφημενο του Disney. ...δεν το περιμενα :eek:

advφον!!
Ε καλα δεν εισαι και εσυ Κωστα αμεμπτος τελικα...καποιος ομολογησε μετα τις πρωτες μπυρες οτι ηταν σταλμενος απο εσενα για να σαμποταρει και να αναμεταδιδει πληροφοριες...του πηραμε δυο φορες το κινητο απο τα χερια..στην προσπαθεια του να βαλει πιπερατες φασεις στο Συμβαινει τωρα...στα δε βασανιστηρια μετα..ανεφερε συνεχεια το ονομα σου...:secret::roflmao::roflmao::roflmao:
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Καλα ρε μλκ εκει που κατουρησα πηγες και κυλιστηκες;:eek:
Και φαινεται να το φχαριστιεσαι κιολας!:roflmao::roflmao:
Πιο διπλα κατουρησες οχι εκει που ειμαι εγω,τα λουλουδακια τα ξερανες αμεσως δεν το προσεξες?τα ειδα και πηγα αλλου..:wacky::roflmao:
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
.....ρε με βγαλατε τ'αντερα βραδιατικα !!! :pointu::pointu::pointu:

Τον Αυστριακο τον ποτίσατε μπύρα και έστρωσε?
Μονο μπυρα..απτο χερακι της Στικουδη :p
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ε καλα δεν εισαι και εσυ Κωστα αμεμπτος τελικα...καποιος ομολογησε μετα τις πρωτες μπυρες οτι ηταν σταλμενος απο εσενα για να σαμποταρει και να αναμεταδιδει πληροφοριες...του πηραμε δυο φορες το κινητο απο τα χερια..στην προσπαθεια του να βαλει πιπερατες φασεις στο Συμβαινει τωρα...στα δε βασανιστηρια μετα..ανεφερε συνεχεια το ονομα σου...:secret::roflmao::roflmao::roflmao:
Εγω θα μαρτυρησω και ποιος ηταν ο ρουφιανος του gsmaniac
...Καταγγελω λοιπον ευθαρσως οτι ηταν ο gkpapa!

Oταν δεν μας επιανε την κουβεντα -δηθεν απο ενδιαφερον- προκειμενου να αποσπασει πληροφοριες, στεκοταν παραμερα με ενα πονηρο χαμογελακι να αχνοφαινεται στα χειλη του, και εκανε -και καλα- οτι περνει τηλεφωνο Στην πραγματικοτητα ομως προσπαθουσε να συλλαβει και να φωτογραφισει την στιγμη εκεινη η οποια θα μας εκανε ρομπα!:roflmao::roflmao:

Ευτυχως! ...Τον καταλαβαμε νωρις!:yew:
 
Top Bottom