Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Υπαρχει ιος που σβηνει τα post απο απλα μελη οπως εγω... Τωρα εγραψα τοσες σειρες και δεν ανεβηκανε . Επειδη ειπαμε να διαγραφουν σπο το forum οσοι δεν εχουν bmw επειδη μονο αυτα δεν χαλανε. Ελεος vageli κανε κατι.... Τελεια βολτα γεματη προβληματα με πολυ γελιο και πολυ ομαδικοτητα στην επιλυση. Ευτυχως που δεν εχω πια το ktm...

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
Τα προβληματα στην βολτα Γιωργο ειναι συνηθως δυο και εχουν ονομα:KTM και TRANSALP..τα bmw απλα συνεχιζουν και συνεχιζουν...και στις στασεις πινουν μπυρες πινουν μπυρες...οταν οι αλλοι φτειαχνουν και ψαχνουν κολαρα και βαζουν αλυσιδες..
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Αυτή δεν ηταν on offαδα,ηταν κινητο συνεργειο μοτοσυκλετών στο βουνό :D.:D:D:p
ΓΜΣε ΤΑ....ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ρε πστ μου...ψόφησα...και μου'χα τάξει να μην ξαναδουλέψω Κυριακή.:UH:


Ότι αναποδια και να έγινε εκεί πανω, το θέμα είναι ότι έχετε καταφέρει να κάνετε όλες τις Κυριακές μια μεγάλη χωμάτινη γιορτή. ...:friendship:
Βάλτε λεπτομέρειες τώρα, να γουσταρουμε
Παρακαλείται ο αξιότιμος κύριος gkp ,να ανεβάσει το βίδεο με το εγκάθετο κ κακκεντρεχές μέλος ,το οποίο σε κάθε προτροπή της ομάδας να τραβήξουμε φωτό (γιατι θα φωνάζει ο gsmaniac) :D ,αντιδρούσε έντονα κ σαμποτάριζε ξεδιάντροπα την διαδικασία φωτογράφησης.
Να BANαριστεί άμεσα και παρ'αυτα λοιπόν ο ΑΚΑΤΑνόμαστος ,όπως προ-είπε και ο φίλτατος Vagelis.
KAI
Να BANαριστεί και ο Vagelis (κι ας είναι φίλτατος) :p
διότι
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να καταβρεχτεί η διαδρομή και πήξαμε στην ΣΚΟΝΗ...μιλάμε για ΠΟΛΥ ΣΚΟΝΗ !!!!
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπάρχουν άτομα στα δύσκολα σημεία για βοήθειες κ ξεμπάζωμα (και τα έκανα όλα μόνος μου - γέρος άνθρωπας)
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπαρχει κινητό συνεργείο υποστήριξης (και τα έκανα όλα μόνος μου - γέρος άνθρωπας)
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπάρχει στην διαδρομή καντίνα με παγωμένες μπύρες κ σουβλάκια
και κυρίως ,δεν μου το είπε κιόλας ,γιατί άμα είχα μια παγωμένη μπύρα κι ένα σουβλάκι μαζί μου ,θα τα αντάλλαζα με την άδεια του επετειακού του gkp.
Χάσαμε τη ΜπέΜπα τΖάμπα κ βερεσέ γμτ-γμτ-γμτ...:banghead::banghead::banghead:

Απαράδεκτη διοργάνωση..:mad:..τα λ7 μας πίσω...κτλ...κτλ :cool:
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
ΓΜΣε ΤΑ....ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ρε πστ μου...ψόφησα...και μου'χα τάξει να μην ξαναδουλέψω Κυριακή.:UH:



Παρακαλείται ο αξιότιμος κύριος gkp ,να ανεβάσει το βίδεο με το εγκάθετο κ κακκεντρεχές μέλος ,το οποίο σε κάθε προτροπή της ομάδας να τραβήξουμε φωτό (γιατι θα φωνάζει ο gsmaniac) :D ,αντιδρούσε έντονα κ σαμποτάριζε ξεδιάντροπα την διαδικασία φωτογράφησης.
Να BANαριστεί άμεσα και παρ'αυτα λοιπόν ο ΑΚΑΤΑνόμαστος ,όπως προ-είπε και ο φίλτατος Vagelis.
KAI
Να BANαριστεί και ο Vagelis (κι ας είναι φίλτατος) :p
διότι
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να καταβρεχτεί η διαδρομή και πήξαμε στην ΣΚΟΝΗ...μιλάμε για ΠΟΛΥ ΣΚΟΝΗ !!!!
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπάρχουν άτομα στα δύσκολα σημεία για βοήθειες κ ξεμπάζωμα (και τα έκανα όλα μόνος μου - γέρος άνθρωπας)
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπαρχει κινητό συνεργείο υποστήριξης (και τα έκανα όλα μόνος μου - γέρος άνθρωπας)
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπάρχει στην διαδρομή καντίνα με παγωμένες μπύρες κ σουβλάκια
και κυρίως ,δεν μου το είπε κιόλας ,γιατί άμα είχα μια παγωμένη μπύρα κι ένα σουβλάκι μαζί μου ,θα τα αντάλλαζα με την άδεια του επετειακού του gkp.
Χάσαμε τη ΜπέΜπα τΖάμπα κ βερεσέ γμτ-γμτ-γμτ...:banghead::banghead::banghead:

Απαράδεκτη διοργάνωση..:mad:..τα λ7 μας πίσω...κτλ...κτλ :cool:
7 like απο μενα!!!

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ΓΜΣε ΤΑ....ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ρε πστ μου...ψόφησα...και μου'χα τάξει να μην ξαναδουλέψω Κυριακή.:UH:



Παρακαλείται ο αξιότιμος κύριος gkp ,να ανεβάσει το βίδεο με το εγκάθετο κ κακκεντρεχές μέλος ,το οποίο σε κάθε προτροπή της ομάδας να τραβήξουμε φωτό (γιατι θα φωνάζει ο gsmaniac) :D ,αντιδρούσε έντονα κ σαμποτάριζε ξεδιάντροπα την διαδικασία φωτογράφησης.
Να BANαριστεί άμεσα και παρ'αυτα λοιπόν ο ΑΚΑΤΑνόμαστος ,όπως προ-είπε και ο φίλτατος Vagelis.
KAI
Να BANαριστεί και ο Vagelis (κι ας είναι φίλτατος) :p
διότι
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να καταβρεχτεί η διαδρομή και πήξαμε στην ΣΚΟΝΗ...μιλάμε για ΠΟΛΥ ΣΚΟΝΗ !!!!
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπάρχουν άτομα στα δύσκολα σημεία για βοήθειες κ ξεμπάζωμα (και τα έκανα όλα μόνος μου - γέρος άνθρωπας)
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπαρχει κινητό συνεργείο υποστήριξης (και τα έκανα όλα μόνος μου - γέρος άνθρωπας)
ΔΕΝ φρόντισε (σαν διοργανωτής) ώστε να υπάρχει στην διαδρομή καντίνα με παγωμένες μπύρες κ σουβλάκια
και κυρίως ,δεν μου το είπε κιόλας ,γιατί άμα είχα μια παγωμένη μπύρα κι ένα σουβλάκι μαζί μου ,θα τα αντάλλαζα με την άδεια του επετειακού του gkp.
Χάσαμε τη ΜπέΜπα τΖάμπα κ βερεσέ γμτ-γμτ-γμτ...:banghead::banghead::banghead:

Απαράδεκτη διοργάνωση..:mad:..τα λ7 μας πίσω...κτλ...κτλ :cool:
Παντως μέχρι τώρα πολύ μπλα -μπλα και φώτο κάτι ψιλά. .....για κανονιστε :waiting:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Οι βολτες γινονται για να περναμε καλα...και τιποτα δεν θα μας εμποδισει να γελαμε με τα παθηματα μας..το θεμα ειναι οτι σε αυτο το φορουμ..δεν ξερω πως γινεται αυτο εχει εκλειψει η ξινιλα..και οι ξινοι ανθρωποι..:friendship:
Με φώναξε κανείς ????
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σκούρτα πλατεία και μπύρες....
Σιγά μην έλειπε ο @gkpapa :pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:

Mια ζωή το πάει για προπόνηση κλπ και στο τέλος με μια μπύρα:p (ποιό τέλος? στη μέση τελειώνει αυτός!!!)
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σκορπισεεεε

οn off καραφλα αριστερα,ΚΤΜ καραφλα δεξια

Το αξιοπιστο καυσοξυλο

Το αλλο μισο...

γατος επι τω εργω...

Του εφυγε ο κολος...Ωραιο βρακι...Moniker...

Aλλο αξιοπιστο....ασημι ΤΑ....Τι να πω...



Αυτο δεν χαλασε...αλλα συμπαρασταση μπας και γλυτωσουν..το κραξιμο...

Ε τι να πω...τελειωσε το αντιψυκτικο....

 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Και το βρακι...ρε μεθυσμενο σκουληκι....:pointu::pointu::pointu:. Εγω φταιω που ενοιωθα ασκημα...επειδη δεν μπορουσα να βαλω στο σταντ το κατεμι για να σε βοηθησω οταν επεσες....:mooning:
Το ηξερα ρε υπουλε οτι θα με χτυπησεις στην τουμπα...στο ξαναλεω..ητν καθαρα εκπαιδευτικη τουμπα..για να δειτε πως δεν επρεπε να περασετε εκει...επιτηδες επεσα...αλλα δεν τα πιανεις αυτα...τα εκπαιδευτικα προγρμματα που εφαρμοζω...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και το βρακι...ρε μεθυσμενο σκουληκι....:pointu::pointu::pointu:. Εγω φταιω που ενοιωθα ασκημα...επειδη δεν μπορουσα να βαλω στο σταντ το κατεμι για να σε βοηθησω οταν επεσες....:mooning:
Το ηξερα ρε υπουλε οτι θα με χτυπησεις στην τουμπα...στο ξαναλεω..ητν καθαρα εκπαιδευτικη τουμπα..για να δειτε πως δεν επρεπε να περασετε εκει...επιτηδες επεσα...αλλα δεν τα πιανεις αυτα...τα εκπαιδευτικα προγρμματα που εφαρμοζω...
Εδω φαινεται η αγαπη και η αλλυλεγγυη, μεταξυ 2 μοτοσυκλετιστων...:friend:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ο χαρακτηριζμος μεθυσμένο σκουλήκι νομιζω θα γράψει !!! στο εγγύς μελλον
:friendship:
Δε μεθάμε ρε πστμ....
Έχουμε θέμα εδώ...
Πάσχουμε από οργάνωση!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εδω φαινεται η αγαπη και η αλλυλεγγυη, μεταξυ 2 μοτοσυκλετιστων...:friend:
Θελω να καταγραφουν στα πρακτικα.. οι υβρεις στο προσωπο μου απο moniker και οι κατηγοριες του Γατου πιο πανω...:waiting:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ο χαρακτηριζμος μεθυσμένο σκουλήκι νομιζω θα γράψει !!! στο εγγύς μελλον
:friendship:
:pointu:γμσΤΑ...
Φίλε Μoniker ...o φίλος Vagelis ...σήμερα ...σε πάει ...MIZA-MANIBEΛA !!! :pointu:
 
Top Bottom