Χώμ(α) sweet home..mAthosalas speaking.3-4-5 Ιουνίου 2016

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εισαι ο ανθρωπος μου...:Dθα τραγουδαμε το γνωστο ασμα "ημασταν δυο ημασταν 3 και μειναμε μοναχοι"...στα βουνα κ στα λαγκαδια...αυτα ειναι...γιατι οι αντρες ξεχωριζουμε απο 2 πραγματα ..το 1 ειναι το χαρτι υγειας:p
Δεν βλεπω να εχει δηλωσει το πουλι
Αν ερθει, θα δεις χασιμο που ουτε η ΕΚΑΜ δεν εχει δει:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν βλεπω να εχει δηλωσει το πουλι
Αν ερθει, θα δεις χασιμο που ουτε η ΕΚΑΜ δεν εχει δει:p
Mα η EKAM δημιουργηθηκε απο εμας εδω χαμου...:Dεξ'ου και το Ονομα...Εμεις Κ@υλωνουμε Αμα Μην@ρετε :pointu:
 
Τελευταία επεξεργασία:

bros400pgm

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Kosmas
Μοτό
Aprilia
Αυτοί που δεν έκαναν δουλειά με GPS της Garmin, σε δύο κατηγορίες κατατάσσονται:
- Δεν "μυρίζουν" το θέμα πλοήγηση-προσανατολισμός-τήρηση κατεύθυνσης, ή/και δεν ξέρουν άριστα το εργαλείο τους και πώς δουλεύει.
- Δεν έχουν το σωστό Garmin για τη δουλειά που το θέλουν [άλλο πλοηγοί (Zumo κλπ) κι άλλο GPS (Montana, Oregon, 276 κλπ)]

Δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει κάποιος τη δουλειά που γίνεται στα καθαρά GPS με χρήση και του Η/Υ, με οποιοδήποτε σύστημα android κλπ.
Τώρα αν κάποιος έχει χάρτες του 20.... στη συσκευή του, αυτό είναι άλλο θέμα. Πάντως όχι της Garmin.


spam off, αν θετε συνεχίζουμε την κουβέντα αλλού... ;)
Ναι αμε, το συνεχίζουμε για να μαθαίνουμε. ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εχει........μα πιο πολυ πλακα εχει να οδηγας χωρις να κοιτας αυτο το ρημαδι!!
Όταν σε πάει άλλος, δεν το κοιτάς.... ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250

ScoobyDrz

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ανδρεας Νικολοπουλος
Μοτό
Suzuki DRZ 400s 2002
ΙΝΦΟ
-Διαδρομες καθαρες τσεκαρισμενες,πολυ σαθρα κομματια και γλυστρηματα πολλα,πιεσεις ελαστικων στο 1.6-1.7 περιπου ,παιζουν φυτευτες και κροκαλες...
-Μικρης εως μετριας δυσκολιας περασματα για ολους,με ενα-δυο σημεια για λελους VS αντΓες...
-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΝΑΒΑΤΗ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...το αυτονοητο αλλά να το υπενθυμισω
-Ελαστικα 50-50 τουλαχιστο,ΟΧΙ ασφαλτινα γιατι θα ταλαιπωρηθεις και θα ταλαιπωρησεις...δεν θα το διασκεδασεις...
-Ειπαμε...Δυσκολια τετοια εποχη δεν παιζει ιδιαιτερη αλλά χωματινο λαστιχο και εξοπλισμος παντα επιβαλλονται εκει πανω.



Εγω αυτο που μπορω να πω ειναι οτι δεν κανω τιποτα παραπανω απο αυτο που κανω στις δικες μου βολτες...στηνω μια διαδρομη να την παω να γουσταρω.Χωρις τι κ πως και αγχη παρα μονο για να βγουν χαμόγελα και ομορφιες...μεσα απο τα βουνα που γουσταρω...κι ειναι κι αλλοι εδω μεσα που το βλεπουνε στο ιδιο τεμπο...για παμε :)

Οποιος γουσταρει να συνταξιδεψουμε...το παμε παρεα.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ πλεον,μιας και ειμαστε στην τελικη ευθεια,να φτιαξουμε μια λιστα,κατα τα γνωστα,να δουμε ποσοι θα ειμαστε,ποιοι θελουνε δωματια,φαγητα και τα σχετικα,ποιοι θα ερθουν απο Παρασκευη...να οργανωθουμε.Το συντομοτερο και καλυτερο...

ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ
1.mAthosalas απο Παρασκευη Βαλιμη διανυκτερευση και Μαζεϊκα φαγητο στην ταβερνα και hotel σε 2κλινο
2.john-egio απο Παρασκευη Βαλιμη διανυκτερευση και Μαζεϊκα φαγητο στην ταβερνα και hotel σε 2κλινο
3.Gsmaniac από Παρασκευή μάλλον, παίζει και το Σαββατο, ίσως και την Κυριακή. ....σιγουρα με το σκηνακι μου:D
4..
5. ScoobyDrz(καινούργιος) μόνο Σαββατο.
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Μιας και περίσσεψαν ορισμένα τακούνια στα Pirelli από το TROFFY, λέω να τα φυτέψω στο Χελμό,
δυστυχώς λόγω δουλειάς θα ξεκινήσω Σαββάτο πρωί με διανυκτέρευση σε δωμάτιο,
να μην κουβαλάμε οικοσκευή για ένα βράδυ, και φυσικά μέσα σε κάθε κατάσταση που περιλαμβάνει
ψησταριές-καντίνες-φούρνους κλπ.
Ας οργανωθούμε λοιπόν οι Αθηναίοι του Σαββάτου διότι οι ημέρες πλησιάζουν.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Πρίν λίγο...μου'ρθε mail...απο την κυρα-Μάρω...στο οποίο...υπήρχε ένα επισυναπτόμενο έγγραφο....ανεκτίμητης αξίας...:inlove:



:) Eκτός απο ΠΟΛΥ άντρας :p είμαι κ ΠΟΛΥ τυχερός ! :yew:




ΥΓ: ΠΡΟΣΟΧΗ στα επακόλουθα γραφόμενά σας ...σύντροχα "ρεμάλια" :D...είμαι σίγουρος οτι θα μπεί κ θα τα διαβάσει...τα πάντα όλα...:rolleyes:
 

ZOUZOU

Μέλος
Όνομα
Μαρία
Μοτό
Συνοδοιπόρος του El Gatto.... όπου με παίρνει μαζί....
Πρίν λίγο...μου'ρθε mail...απο την κυρα-Μάρω...στο οποίο...υπήρχε ένα επισυναπτόμενο έγγραφο....ανεκτίμητης αξίας...:inlove:



:) Eκτός απο ΠΟΛΥ άντρας :p είμαι κ ΠΟΛΥ τυχερός ! :yew:


ΥΓ: ΠΡΟΣΟΧΗ στα επακόλουθα γραφόμενά σας ...σύντροχα "ρεμάλια" :D...είμαι σίγουρος οτι θα μπεί κ θα τα διαβάσει...τα πάντα όλα...:rolleyes:
Εννοείται.............
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πρίν λίγο...μου'ρθε mail...απο την κυρα-Μάρω...στο οποίο...υπήρχε ένα επισυναπτόμενο έγγραφο....ανεκτίμητης αξίας...:inlove:



:) Eκτός απο ΠΟΛΥ άντρας :p είμαι κ ΠΟΛΥ τυχερός ! :yew:




ΥΓ: ΠΡΟΣΟΧΗ στα επακόλουθα γραφόμενά σας ...σύντροχα "ρεμάλια" :D...είμαι σίγουρος οτι θα μπεί κ θα τα διαβάσει...τα πάντα όλα...:rolleyes:
:hailbig:

respect ρε φίλε!
Θεός!!!:friendship:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Πρίν λίγο...μου'ρθε mail...απο την κυρα-Μάρω...στο οποίο...υπήρχε ένα επισυναπτόμενο έγγραφο....ανεκτίμητης αξίας...:inlove:



:) Eκτός απο ΠΟΛΥ άντρας :p είμαι κ ΠΟΛΥ τυχερός ! :yew:




ΥΓ: ΠΡΟΣΟΧΗ στα επακόλουθα γραφόμενά σας ...σύντροχα "ρεμάλια" :D...είμαι σίγουρος οτι θα μπεί κ θα τα διαβάσει...τα πάντα όλα...:rolleyes:
Εκτος απο ΠΟΛΥ αντρας και πολυ τυχερος...(δεν αμφιβαλω ) εισαι και ΜΕΓΑΛΟΣ πλαστογραφος...αν δεν βγει η κυρα Μαρω να επιβεβαιωσει οτι εχχει υπογραψει το εγγραφο...δεν θα σε πιστεψει κανεις...αν οστοσο ειναι οριτζιναλ το εγγραφο (πραγμα που αποκλειεται) τοτε το κοριτσι σου ειναι πολυ καλη για να ειναι αληθινη..!!!!!!:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Εκτος απο ΠΟΛΥ αντρας και πολυ τυχερος...(δεν αμφιβαλω ) εισαι και ΜΕΓΑΛΟΣ πλαστογραφος...αν δεν βγει η κυρα Μαρω να επιβεβαιωσει οτι εχχει υπογραψει το εγγραφο...δεν θα σε πιστεψει κανεις...αν οστοσο ειναι οριτζιναλ το εγγραφο (πραγμα που αποκλειεται) τοτε το κοριτσι σου ειναι πολυ καλη για να ειναι αληθινη..!!!!!!:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
Φίλε Βαγγέλη...κοίτα λίγο παραπάν...γράφτηκε κ μπήκε κ επιβεβαίωσε ήδη ...:ok:
Εννοείται.............
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είσαι αρσενικό. .....:friendship:
Δυστυχώς για εσένα δεν θα γίνεις πότε μέλος του λελος τιμ...:p

Πολλά μπράβο στην κυρά Μάρω. .....να μαζέψει και τις άλλες, να τους παραδώσει μαθήματα.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Φίλε Βαγγέλη...κοίτα λίγο παραπάν...γράφτηκε κ μπήκε κ επιβεβαίωσε ήδη ...:ok:
Γεράματα Κωστή...
Δε γλιεπ' του παλουκαρ':D:D:D:D
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Είσαι αρσενικό. .....:friendship:
Δυστυχώς για εσένα δεν θα γίνεις πότε μέλος του λελος τιμ...:p
:pointu:

Πολλά μπράβο στην κυρά Μάρω. .....να μαζέψει και τις άλλες, να τους παραδώσει μαθήματα.
Θα σας δώκω το τηλ της το ΣΚ...να το δώκετε στις δικές σας...να συντονιστούν για τα σεμινάρια...:laugh::roflmao:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Γεράματα Κωστή...
Δε γλιεπ' του παλουκαρ':D:D:D:D
Aμαν ρε καρφι εσυ...δεν φοραγα τα γυαλια μου...αμεσως να το κανεις θεμα...:pointu::pointu::pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Φίλε Βαγγέλη...κοίτα λίγο παραπάν...γράφτηκε κ μπήκε κ επιβεβαίωσε ήδη ...:ok:
Τοτε ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗΗΗΗΗΗ ευγε στην σχεση που εχετε..:hailbig:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom