A40r bridgestone battlax ..

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Περιμενω εντυπωσεις αν και τα Bridgestone,εξ αιτιας 3 φορων που τα ειχα μαμα σε μοτο,δεν αφησαν ΚΑΘΟΛΟΥ καλες εντυπωσεις κ τα εστειλα...θα μου πεις αλλο λαστιχο.Οκ ισως αλλά αμα υπαρχει "προϊστορια" εισαι παντα επιφυλακτικος...

Οσο γι'αυτο...
Αν εξαιρέσεις την κυρά λενη.....γενικα κάνω αλλαγές στη ζωη μου :p
Γιατι ειπαμε...οι αντρες απο 2 πραγματα ξεχωριζουμε...το 1 ειναι...η...σταθερη σχεση!:sorry::D
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αν τελειωσατε με το σφουγγαριζμα τα πιατα και τις αιωνιες αγαπες ριχτε κι ενα ξεσπαμαριζμα στο thread να μπορεσουν να γραψουν οσοι φορανε τα λαστιχα σε μοτοσυκλετες που δεν εχουν μετατροπες σε κατανομη βαρους κλπ πατεντες.

adv phone
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν τελειωσατε με το σφουγγαριζμα τα πιατα και τις αιωνιες αγαπες ριχτε κι ενα ξεσπαμαριζμα στο thread να μπορεσουν να γραψουν οσοι φορανε τα λαστιχα σε μοτοσυκλετες που δεν εχουν μετατροπες σε κατανομη βαρους κλπ πατεντες.

adv phone
Εχεις δικιο Πασχαλη ξεκινά απο το δικο σου
:pointu::pointu::pointu::pointu:
 
Last edited by a moderator:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Σήμερα έκανα γύρω στα 100 χλμ.....ο θόρυβος υπάρχει.
Είναι ένα κλικ κάτω από τα χωμάτινα anlas που έχω.
Δεν είναι ενοχλητικός, αλλά υπάρχει
Μπορεί όταν στρωσουν λίγο να φύγει...
spam 2 παρε κτμ να μην ενοχλει ο θορυβος των ελαστικων:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
spam 2 παρε κτμ να μην ενοχλει ο θορυβος των ελαστικων:p
Δεν είπα ότι με ενοχλεί ο θόρυβος.....απλά ότι είναι πιο θορυβωδες απο άλλα άσφαλτινα. :p
Με βλεπω πολλά χρόνια με το παλιό bmw.....δεν λεει να χαλάσει :D

advφον
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Σε σχέση με τα battle wing τι διάφορες εντοπίζει κανεις? τα εχει δοκιμάσει κανεις και τα δυο ώστε να εχει μια πρώτη εικόνα?


Sent from my iPad using Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σε σχέση με τα battle wing τι διάφορες εντοπίζει κανεις? τα εχει δοκιμάσει κανεις και τα δυο ώστε να εχει μια πρώτη εικόνα?


Sent from my iPad using Tapatalk
Η πρωτη διαφορα ειναι ενα εικοσαρικο στην τιμη.Η δευτερη πως σιγουρα εχουν καλυτερο μιγμα στο κεντρο του ελαστικου για μεγαλυτερη αντοχη στη φθορα.Την τριτη θα μας την πει αυτος ο μομπις στα Ασφαλτινα. :p



adv phone
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Η πρωτη διαφορα ειναι ενα εικοσαρικο στην τιμη.Η δευτερη πως σιγουρα εχουν καλυτερο μιγμα στο κεντρο του ελαστικου για μεγαλυτερη αντοχη στη φθορα.Την τριτη θα μας την πει αυτος ο μομπις στα Ασφαλτινα. :p



adv phone
Μεγαλύτερη αντοχή?
Δλδ αλλάζεις μηχανή και παιρνεις και τα παλιά λάστιχα μαζί σου?! Χεχεχε!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Αν αυξήσανε και άλλο την αντοχή σίγουρα τα παίρνεις μαζί σου :) , γιατί βγάζανε πολλά χλμ , το θέμα είναι να ζεσταίνονται γρήγορα μέσα στην πόλη γιατί εκεί ήταν το πρόβλημα των προηγούμενων...αργούσανε .
 

Manos Athanman

Μέλος
Όνομα
Manos
Μοτό
Varadero MK3
Τα φοραω στο Varadero εδώ και 2500 χλμ, και με πολύ βροχη αλλα και σε στεγνο οδόστρωμα συμπεριφερθηκαν αψογα.Ειμαι παντα στα ταξίδια μου τριβαλιτσος και δικαβαλος.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θελω να διαβασω απο καποιον κριτικη για τη συμπεριφορα τους με μηχανη ξεφορτωτη. Μονοκαβαλος....
Τη συμπεριφορα τους με πληρες φορτιο την εμπεδωσαμε. Και οτι δε χαλαει η κορωνα με φορτιο και ταχυτητες εθνικης, που ειναι η αχιλλειος πτερνα των περισσοτερων ελαστικων.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

aeriko

Μέλος
Όνομα
Πάνος
Μοτό
R 1200GS
Θελω να διαβασω απο καποιον κριτικη για τη συμπεριφορα τους με μηχανη ξεφορτωτη. Μονοκαβαλος....
Τη συμπεριφορα τους με πληρες φορτιο την εμπεδωσαμε. Και οτι δε χαλαει η κορωνα με φορτιο και ταχυτητες εθνικης, που ειναι η αχιλλειος πτερνα των περισσοτερων ελαστικων.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φαινεται τα βαζουν μονο νταλικερηδες με τριαξονικα

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Θελω να διαβασω απο καποιον κριτικη για τη συμπεριφορα τους με μηχανη ξεφορτωτη. Μονοκαβαλος....
Τη συμπεριφορα τους με πληρες φορτιο την εμπεδωσαμε. Και οτι δε χαλαει η κορωνα με φορτιο και ταχυτητες εθνικης, που ειναι η αχιλλειος πτερνα των περισσοτερων ελαστικων.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θοδωρη οταν συμπληρωσω τον ελαχιστο αριθμο χλμ (ας πουμε 7000) για να σου τα γραψω, πολυ ευχαριστως :cool:
Τωρα ειμαι κοντα στα 5000 πληρως ικανοποιημενος ακομα και μεσα στις γλιστρες της Θεσσαλονικης.

adv phone
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θοδωρη οταν συμπληρωσω τον ελαχιστο αριθμο χλμ (ας πουμε 7000) για να σου τα γραψω, πολυ ευχαριστως :cool:
Τωρα ειμαι κοντα στα 5000 πληρως ικανοποιημενος ακομα και μεσα στις γλιστρες της Θεσσαλονικης.

adv phone
Αν μου πεις ότι στις 7 με 8000 κρατάνε τον ίδιο χαρακτήρα, μάλλον μιλάμε για το επόμενό μου λάστιχο ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ΡΕ ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΕΧΟΥΝ???:waiting::waiting:
Γιώργη δε ρώτησα τιμή σε μαγαζί, αλλά πρέπει να είναι μέσα στον ανταγωνισμό (220-240€ ). Ας πει και κάποιος που τα φοράει....
 
Reactions: REK

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
ΡΕ ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΕΧΟΥΝ???:waiting::waiting:
Ειχα δει την ερωτηση Γιωργο αλλα απο το κινητο οπου ευκολα ξεχνας να απαντησεις.
Εγω τα πηρα 220 τοποθετημενα στη Θεσσαλονικη.
 
Reactions: REK

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
220€ εχουν τα battlewing και +20 που ανεφερε πιο πανω ο Πασχαλης, κανενα 240€ υπολογιζω. Ας μας πει και ο Πασχαλης...
Tα battlewing ηταν στα 200 ευρω,οι τιμες που αναφερω ειναι απο τις 25 Ιουλιου.
 
Top Bottom