ADVtrOFFy 2022...the ADVstory

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έκλαψα ολίγον..

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εκπληκτικό βουνό

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Welcome to the Jungle

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antonis68

Μέλος
Περιοχή
Σαλαμίνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Suzuki Freewind 650 02
Πολύ όμορφο το τριήμερο που περάσαμε! Το πρώτο μου Τρόφυ,
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους ασχολήθηκαν για να γίνει όλο αυτό και ιδιαίτερα στον thanosxrv
Όπως και στον thenos για το γουστόζικο αναμνηστικό!
Οι διαδρομές πολύ καλές! Τέλειο το εντουροκομμάτι μετά τον Έλαφο και μπράβο στα παιδιά που τα έβγαλαν πέρα με τα μεγάλα μηχανάκια!
Το πείραμά μου με το wrf πηγαίνει καλά μέχρι τώρα, σε τρεις μέρες 950 χλμ.
Το πήγαινε με on/off 330 χλμ. διαδρομή και 27 κιλά αποσκευές,
Το παραπάνω βάρος δεν επηρέασε σημαντικά τη συμπεριφορά, το συνήθισα γρήγορα και παρατήρησα ότι σε μερικά
κομμάτια της διαδρομής όπως ευθείες με πέτρα πάει ωραία.
Και η κατανάλωση 37 λίτρα.
Και του χρόνου με υγεία!:friendship:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Βλεπουμε τον kordix στον Ελαφο Μολις εχουμε φτασει
"Φατε καλα και πιειτε καφεδες γιατι ερχετε πουτσα" μας λεει "Εντουροδιαδρομη ειναι αυτο που θα κανετε Και ευτυχως που θα την εχετε κατηφορα" συμπληρωνει με την χαρακτηριστικα ηρεμη φωνη του που παραδοξως εκεινη τη στιγμη εδινε μεγαλυτερη εμφαση στα λεγομενα του

"Τον ηπιαμε" σκεφτηκα Αλλα ταυτοχρονα ενοιωσα και τυχερος που επελεξα να ειμαι με το μικρο crf και οχι με την μαουνα το ΤΑ
Μπηκαμε λοιπον χωμα και wtf, καμια δυσκολια! Ρε τι μαλακιες μας ελελεγε; Μας τρολαρε κανονικα ο εντουρας, αι λοβ κορντιξ, σκεφτηκα

...Μεχρι μερικες στροφες πιο κατω που αρχισε να γινεται ολο και περισσοτερο "ωνασουγαμησω" και "γαμωτ..., γαμωτ..., γαμωτ..."
Το νεροφαγωμα απο δω να θελει να σε καταπιει, τα γλυστερα φυλλα απο κει να θελουν να σε ριξουν, κλαδια απο παντου να σε σφαλιαριζουν, ενας χαμουλης

Πολλα ρεσπεκτ λοιπον σε οσους με μεγαλα δικυλυνδρα καταφεραν να βγαλουν την διαδρομη
...Θα πρεπει να πονανε ακομα παντου
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βλεπουμε τον kordix στον Ελαφο Μολις εχουμε φτασει
"Φατε καλα και πιειτε καφεδες γιατι ερχετε πουτσα" μας λεει "Εντουροδιαδρομη ειναι αυτο που θα κανετε Και ευτυχως που θα την εχετε κατηφορα" συμπληρωνει με την χαρακτηριστικα ηρεμη φωνη του που παραδοξως εκεινη τη στιγμη εδινε μεγαλυτερη εμφαση στα λεγομενα του

"Τον ηπιαμε" σκεφτηκα Αλλα ταυτοχρονα ενοιωσα και τυχερος που επελεξα να ειμαι με το μικρο crf και οχι με την μαουνα το ΤΑ
Μπηκαμε λοιπον χωμα και wtf, καμια δυσκολια! Ρε τι μαλακιες μας ελελεγε; Μας τρολαρε κανονικα ο εντουρας, αι λοβ κορντιξ, σκεφτηκα

...Μεχρι μερικες στροφες πιο κατω που αρχισε να γινεται ολο και περισσοτερο "ωνασουγαμησω" και "γαμωτ..., γαμωτ..., γαμωτ..."
Το νεροφαγωμα απο δω να θελει να σε καταπιει, τα γλυστερα φυλλα απο κει να θελουν να σε ριξουν, κλαδια απο παντου να σε σφαλιαριζουν, ενας χαμουλης

Πολλα ρεσπεκτ λοιπον σε οσους με μεγαλα δικυλυνδρα καταφεραν να βγαλουν την διαδρομη
...Θα πρεπει να πονανε ακομα παντου
Κατατρομαξε τον κόσμο αυτός ο κορδιξ... Αληταρας :D
 
Top Bottom