CFMOTO 450MT

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
κάπως έτσι ....
αν και παίζει ο Ινδός να είναι καλύτερος σε όλα εκτός από τις υψηλές ταχύτητες σε αυτοκινητόδρομους ....
Μόλις σκάσουν μύτη και τα δούμε και τα οδηγήσουμε θα ξέρουμε! Το καλό είναι πως θα είναι κάτω από την ίδια στέγη!
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Μόλις σκάσουν μύτη και τα δούμε και τα οδηγήσουμε θα ξέρουμε! Το καλό είναι πως θα είναι κάτω από την ίδια στέγη!
κάτι άκουσα και αρχές Μαρτίου για την εν λόγο Κινέζα ....
 

strofakias

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
Το καλυτερο
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Αν έρθει σε αυτην την τιμη θα πουλήσει πολύ αυτό το μοντέλο.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Αν έρθει σε αυτην την τιμη θα πουλήσει πολύ αυτό το μοντέλο.
Βλέπω αυτό το μηχανάκι και μπαίνω σε σκέψεις να αντικαταστήσω το 690 με κάτι σύγχρονο στα σχεδόν ίδια χρήματα.

Από την άλλη δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω συμβιβασμό στο περισσότερο βάρος, λιγότερη ιπποδύναμη και χειρότερες αναρτήσεις που έχει το 450 ΜΤ.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Βλέπω αυτό το μηχανάκι και μπαίνω σε σκέψεις να αντικαταστήσω το 690 με κάτι σύγχρονο στα σχεδόν ίδια χρήματα.

Από την άλλη δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω συμβιβασμό στο περισσότερο βάρος, λιγότερη ιπποδύναμη και χειρότερες αναρτήσεις που έχει το 450 ΜΤ.
Για να κερδισεις τι, την εγγυηση? Αφου δεν χαλαει, λεμε... :ok:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Για να κερδισεις τι, την εγγυηση? Αφου δεν χαλαει, λεμε... :ok:
Όχι δεν το λέω από θέμα αξιοπιστίας αλλά ανανέωσης. Σίγουρα ένα αποστράπτον φωτοβόλο ζελατινάτο μηχάνημα που μυρίζει καινουργίλα και ακούς το τσικ τσικ τσικ της εξάτμισης κάθε φορά που το σβήνεις, ε είναι μια αναζωογόνηση, πως να το κάνουμε.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Βλέπω αυτό το μηχανάκι και μπαίνω σε σκέψεις να αντικαταστήσω το 690 με κάτι σύγχρονο στα σχεδόν ίδια χρήματα.

Από την άλλη δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω συμβιβασμό στο περισσότερο βάρος, λιγότερη ιπποδύναμη και χειρότερες αναρτήσεις που έχει το 450 ΜΤ.
Κρατα το 690....Εγώ δεν θα το σκεφτομουν καν, αλλα εσυ ξέρεις
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Όχι δεν το λέω από θέμα αξιοπιστίας αλλά ανανέωσης. Σίγουρα ένα αποστράπτον φωτοβόλο ζελατινάτο μηχάνημα που μυρίζει καινουργίλα και ακούς το τσικ τσικ τσικ της εξάτμισης κάθε φορά που το σβήνεις, ε είναι μια αναζωογόνηση, πως να το κάνουμε.
Ααα, νομιζα οτι θα το πας και βολτα... :)
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Βλέπω αυτό το μηχανάκι και μπαίνω σε σκέψεις να αντικαταστήσω το 690 με κάτι σύγχρονο στα σχεδόν ίδια χρήματα.

Από την άλλη δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω συμβιβασμό στο περισσότερο βάρος, λιγότερη ιπποδύναμη και χειρότερες αναρτήσεις που έχει το 450 ΜΤ.
Τώρα που μπήκες στην οικογένεια.....να περιμένεις να βγάλει 490 :wacky:
Που θα πάει ...όλο το λένε.... το λένε
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Για να κερδισεις τι, την εγγυηση? Αφου δεν χαλαει, λεμε... :ok:
Κερδίζεις άνεση στα ασφαλτινα χλμ,κ ένα μηχανάκι με 0 μηδέν χλμ κ εγγύηση.ναι εντάξει καλύτερο το 690 στο χώμα,πολύ διασκεδαστικο το γκάζι του ,αλλά το cf είναι άλλη τελείως κατηγορία
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Βλέπω αυτό το μηχανάκι και μπαίνω σε σκέψεις να αντικαταστήσω το 690 με κάτι σύγχρονο στα σχεδόν ίδια χρήματα.

Από την άλλη δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω συμβιβασμό στο περισσότερο βάρος, λιγότερη ιπποδύναμη και χειρότερες αναρτήσεις που έχει το 450 ΜΤ.
Από μένα είναι ναι.πουλας κ το σκούτερ κ μ ένα μηχανάκι τα κάνεις ολα
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Κερδίζεις άνεση στα ασφαλτινα χλμ,κ ένα μηχανάκι με 0 μηδέν χλμ κ εγγύηση.ναι εντάξει καλύτερο το 690 στο χώμα,πολύ διασκεδαστικο το γκάζι του ,αλλά το cf είναι άλλη τελείως κατηγορία
Αλλη κατηγορια ειναι και το σκουτερ, αυτο δεν πα να πει πως ειναι καλυτερο για τη χρηση που του κανει ο Γιαννης...ετσι που εχει φτιαξει το 690
σοβαρα, υπολειπεται σε κατι του 450, που βεβαια, πριν το δουμε το ασχολιαζουμε, που λεει κι ο Ζηκος...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βλέπω αυτό το μηχανάκι και μπαίνω σε σκέψεις να αντικαταστήσω το 690 με κάτι σύγχρονο στα σχεδόν ίδια χρήματα.

Από την άλλη δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω συμβιβασμό στο περισσότερο βάρος, λιγότερη ιπποδύναμη και χειρότερες αναρτήσεις που έχει το 450 ΜΤ.
Απάντησες στην ερώτηση σου....από την αλλη
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Αλλη κατηγορια ειναι και το σκουτερ, αυτο δεν πα να πει πως ειναι καλυτερο για τη χρηση που του κανει ο Γιαννης...ετσι που εχει φτιαξει το 690
σοβαρα, υπολειπεται σε κατι του 450, που βεβαια, πριν το δουμε το ασχολιαζουμε, που λεει κι ο Ζηκος...
Θεωρητικά ένα μονοκυλινδρο ταξιδεύει με περισσότερους κραδασμούς από ένα δικύλινδρο.και καλώς ή κακώς φαίνεται το 450 μια full size μηχανή. Πρέπει βέβαια να το δούμε από κοντά.
Ποια χρήση του κάνει ο Γιάννης? :friend:όχι πες σε παρακαλώ πολύ :pointu::ha
 
Top Bottom