Domi's corner

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Καλή ερώτηση. Οι τρόμπα έχει ένα σηματάκι όπως η brempo αλλά δε γράφει κάτι. Νομίζω είναι όλα τα ιταλικά έτσι.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Καλή ερώτηση. Οι τρόμπα έχει ένα σηματάκι όπως η brempo αλλά δε γράφει κάτι. Νομίζω είναι όλα τα ιταλικά έτσι.
Brembo ηταν οι τρομπες και οι δαγκανες απο 1996 και επειτα στα εξ Ιταλιας μοντελα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να πούμε "ξανά" για την αξιόπιστη cdi των domi και γενικά αυτής της σειράς honda.

Εδώ και καιρό ο Γκάντι έκανε κάτι σκασιματα, κάτι αρνησεις να πάρει μπροστά κλπ ομορφιες.
Μια κατέβαζε ρεύμα και μια όχι... Γενικά έκανε ότι ηθελε

Αφού έσπασε τα @@ του γατουλη, πήγα με την σπεαρ ηλεκτρονική που έχω πάντα στις χωμάτινες βόλτες μας, λόγω αξιοπιστίας και λύθηκε το θέμα... Μέχρι να ξαναχαλασει

Την κινέζικη cdi την πήρα από το Κερατσίνι στην τιμή των 35 ευρώ, ενώ μεταχειρισμένες μαμά παίζουν στο Car πάνω από 100.

Την βάζω εδώ να υπάρχει, γιατί δουλεύει.



Advphone....
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Έφτασε σήμερα αυτό το έργο.

Προς τα τέλη Απριλίου που θα είμαι σπίτι θα γίνει η εγκατάσταση και άλλα πολλά στο ντομινάτορα.

Την έχει δοκιμάσει κανείς σε στοκ μοτέρ; κάποια ρύθμιση στο καρμπυρατέρ;

IMG-20210329-122113
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έφτασε σήμερα αυτό το έργο.

Προς τα τέλη Απριλίου που θα είμαι σπίτι θα γίνει η εγκατάσταση και άλλα πολλά στο ντομινάτορα.

Την έχει δοκιμάσει κανείς σε στοκ μοτέρ; κάποια ρύθμιση στο καρμπυρατέρ;

IMG-20210329-122113
Ομορφιες
Από που την ψώνισες?
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Ομορφιες
Από που την ψώνισες?
Είχα σκοπό να την πάρω από Ελλάδα. Είχα μηλησει με μαγαζί στα 250ε νομίζω χωρίς τα μεταφορικά.

Αλλά μου έκαναν δώρο, προπληρωμένη κάρτα δηλαδή δώρο κάρτα από αμαζον και την πήρα από το γερμανικό αμαζον στα 230ε.

Πριν την παραγγείλω έστειλα μήνυμα στο πωλητή. Στις φωτογραφίες έδειχνε παρόμοια εξάτμιση αλλά για ένα λαιμό. Τελικά είχε τη σωστή.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχω διαβάσει σε όλες τις ομάδες domi, ότι η arrow και η supertrapp, είναι ότι καλύτερο για αυτά τα μοτέρ.

Στην Ελλάδα ποιος τις πουλάει 250 ευρώ?
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
Έχω διαβάσει σε όλες τις ομάδες domi, ότι η arrow και η supertrapp, είναι ότι καλύτερο για αυτά τα μοτέρ.

Στην Ελλάδα ποιος τις πουλάει 250 ευρώ?
Moto markopoulos

Καλημέρα σας,
Είναι με το δίχαλο ναι και κοστίζει 249,00 ευρώ.

Αυτή ήταν η απάντηση τους πριν λίγο καιρό. Λογικά θα έχουν ακόμα.

Εχω πάρει και ένα σετ επισκευής καρμπ. Αφού το καθαρίσω θα παίξω με ρυθμίσεις και βλέπουμε. Να δουλεύει σώστα με νοιάζει.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν και σπάνιο φαινόμενο της κίτρινης φυλής, έχουν βγει πολλοί και λένε τον πόνο τους.

Για να μην λέτε ότι τα τρώω μόνο εγώ και δεν φταίει αυτός ο κ@ργιολης ο σοιτσιρο



Advphone....
 
Top Bottom