F900gs

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Συγνώμη , ακόμα γίνεται η ίδια κουβέντα? Το ελληνικό πορτοφόλι/ελληνική αγορά είναι μια σταγόνα στον ωκεανό του στόχου πωλήσεων της BMW. Χέστηκε αν θα πουλήσει ή όχι στην ψωροκώσταινα.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Για να μάθουν κάποιοι ,ποια ήταν η Ψαροκωσταινα
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Για να μάθουν κάποιοι ,ποια ήταν η Ψαροκωσταινα
Αντιπροσωπευτικότατο!!!!
Εκτός από το: ''Όλοι από τη ψωροκώσταινα ζητούν να ζήσουν''
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εντωμεταξι δεν έχω καταλάβει πως και ποιοι σύνδεσαν την Ψαροκωσταινα με την φτώχεια , γενικώς ...
Οι πράξεις της ζωής της μόνο φτώχεια κλπ... δεν πρεσβεύουν
Αν θεωρείται η έλλειψη χρήματος φτώχια σίγουρα είναι φτώχια αν συνεπικουρείται και από έλλειψη καρδιάς, ενσυνεσθησης και μυαλού τότε είναι κατάντια
Η Ψαροκωσταινα τουλάχιστον δεν ήταν σε επίπεδο κατάντιας
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντωμεταξι δεν έχω καταλάβει πως και ποιοι σύνδεσαν την Ψαροκωσταινα με την φτώχεια , γενικώς ...
Οι πράξεις της ζωής της μόνο φτώχεια κλπ... δεν πρεσβεύουν
Αν θεωρείται η έλλειψη χρήματος φτώχια σίγουρα είναι φτώχια αν συνεπικουρείται και από έλλειψη καρδιάς, ενσυνεσθησης και μυαλού τότε είναι κατάντια
Η Ψαροκωσταινα τουλάχιστον δεν ήταν σε επίπεδο κατάντιας
ΨΩροκωσταινα....τα ψάρια είναι αλλού παλιόγερε βάλε τα γυαλια
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Πολλές φράσεις ανά τα χρόνια έχουν χάσει το νόημά τους ή έχουν παρερμηνευτεί. Μία από αυτές είναι και αυτή , βέβαια παρερμηνεύτηκε μαζί με την έννοια ''πλούτος''.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συγνώμη , ακόμα γίνεται η ίδια κουβέντα? Το ελληνικό πορτοφόλι/ελληνική αγορά είναι μια σταγόνα στον ωκεανό του στόχου πωλήσεων της BMW. Χέστηκε αν θα πουλήσει ή όχι στην ψωροκώσταινα.
Δεν συζητάμε αυτό τώρα

Είναι το ότι οι πενφέ είναι για αρχοντους και.. ανοίγουν πόδια ενώ όλη η κατηγορία έχει την ίδια τιμή ανεξάρτητα μάρκας. Αλλά ο Χόντα είναι λαηκω πεντι και ο πενφέ είναι πούρο Μπελβεντέρε 0,5%
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ΨΩροκωσταινα....τα ψάρια είναι αλλού παλιόγερε βάλε τα γυαλια
Δεν μιλώ με χρήστες εν σειρά κινητήρων δηλαδή μουσαντον μοτοσυκλετιστες
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν μιλώ με χρήστες εν σειρά κινητήρων δηλαδή μουσαντον μοτοσυκλετιστες
Και εγώ λόγω γνώσεων τάφων, μιλάω με σας...μην νομιζεις
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Σε λάθος θεμα το ειχα βάλει πριν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Συγνώμη , ακόμα γίνεται η ίδια κουβέντα? Το ελληνικό πορτοφόλι/ελληνική αγορά είναι μια σταγόνα στον ωκεανό του στόχου πωλήσεων της BMW. Χέστηκε αν θα πουλήσει ή όχι στην ψωροκώσταινα.
Εγώ διαφωνώ με αυτό , η Ελλάδα δεν είναι ψωροκωσταινα στην μοτοσυκλέτιστικη αγορά , υπάρχει ζήτηση . Στην Αλβανία που Έχω πάει δεν είδα κάποιον να οδηγάει μοτοσυκλέτα . Όποτε εδώ σίγουρα δεν είναι ψωροκοσταινα , επίσης μια εταιρια τέτοιου βεληνεκούς πως είναι δυνατόν να μην κοιτάει τις πωλήσεις ή να μην την νοιάζουν ;;;; Και τι την νοιάζει ; Να μας το παίξει τουπέ ;;;;;
σαφώς και την νοιάζει και η τελευταία μοτοσυκλέτα που θα πουλήσει , επιχειρηματικά σκέφτονται

Στόχος τις θα ήταν αν στην Ελλάδα μπορεί να πουλήσει 50 μηχανές το χρόνο να τις φτάσει πχ 70 . Αντίστοιχα σε μια άλλη χώρα που θα πουλήσει 250 μηχανές να τις φτασει 270
Το δεν με νοιάζει η ψωροκώσταινας δεν υπάρχει
 
Τελευταία επεξεργασία:

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Σε λάθος θεμα το ειχα βάλει πριν
Συγκριτικό σε κατσικόδρομο να δούμε ποια πιάνει πιο γρήγορα 32 χλμ / ώρα και ποιός χέζεται πιο γρήγορα αν του πέσει
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κοίτα, κανείς δεν είναι χαρούμενος όταν του πέφτει, φήμες λένε ότι η δικαιολογία είναι "δεν ξέρω τι συμβαίνει, συνήθως δεν είναι έτσι, αλήθεια πρώτη φορά"
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Λεπτομέρειες, ξεκίνησε η παρουσίαση σε κάποιους


 
Top Bottom