Husqvarna Norden 901 Concept

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Εδώ που τα λέμε, το 500αρικο ( ή τα 200€ πάνω - κάτω) δεν νομίζω να κάνουν την διαφορά σε κάποιον που θα θέλει να το αποκτήσει.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εδώ που τα λέμε, το 500αρικο ( ή τα 200€ πάνω - κάτω) δεν νομίζω να κάνουν την διαφορά σε κάποιον που θα θέλει να το αποκτήσει.
Σε τέτοια ποσά, όντως μικρή σημασία έχουν!!!!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
16390 το βασικό, πάλι οι κυβερνήσεις φταίνε για την αναλογικά μεγαλύτερη διαφορά σε σχέση με το εξωτερικό. Εκλογές έρχονται, να θυμηθούμε και αυτά τα μικρά εγκλήματα κατά της τσέπης μας, όχι μόνο τα μεγάλα σκάνδαλα :p


 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Επιτέλους ένα ψηλό και γεμάτο αγόρι.


Τετοια λες και θα πω και γω τιποτα για τη σελα (ειδες που εχω κρατηθει μεχρι τωρα) και θα ανοιξουν οι ασκοι του Αιολου... :ll:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γιατι, εχει διαφορα, περα απο το οτι ειναι θερμαινομενη?
Μολογα.... Τι θέμα έχει η σέλα, γιατί έχουμε άνθρωπο έτοιμο να πατήσει το κουμπί.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Μολογα.... Τι θέμα έχει η σέλα, γιατί έχουμε άνθρωπο έτοιμο να πατήσει το κουμπί.
Θετικα θα ελεγα, αλλα φοβαμαι μην καταστραφει κι αυτο το θεμα...:rolleyes: Να το πατησει,δεν θα το μετανιωσει...να'χω και γω παρεα...:ok:
Οποιος θελει, κανει βολτα το Norden να δοκιμασει τη σελα απο μονος του...κωλαρακι απο κωλαρακι διαφερει, που ειπε κι ο Στεφανος STF ...
Απλα το μηχανακι του που θα παρω εγω θα πρεπει να 'χει πανω απο 164 αλογακια...αντε, 159, μην παρεξηγηθουν τα περτικαλι...:D
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γενικά αρέσει σε όλους. Με την επιφύλαξη του γνωστού "τα παίρνουν" εννοείται :p

Έστω και στην mega cringe ελληνική τιμή, συγκριτικά με μια ATAS νομίζω ότι είναι καλύτερο vfm.

Τα σαμάρια θέλουν έναν ιμάντα (η δύο) γιατί παίζουν πολύ, αλλά οκ, λεπτομέρειες.

Αν δεν υπήρχε το transalp, ο φονιάς... Αχ.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Μου άρεσε και μου αρέσει οπτικά πάρα πολύ και σίγουρα είναι πολύ καλό μηχανάκι
αλλά στην έκθεση που πήγα και έκατσα πάνω του δεν μου άρεσε καθόλου, με χάλασε πάρα πολύ η θέση οδήγησης και κατέβηκα απαγοητευμένος ...
Να πώ την αλήθεια δεν ξέρω τι περίμενα ούτε το τι ακριβώς με χάλασε αλλά ένιωσα άβολα και αφύσικα πάνω του ...
Ο καθένας μας με τις παραξενιές του ....
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μου άρεσε και μου αρέσει οπτικά πάρα πολύ και σίγουρα είναι πολύ καλό μηχανάκι
αλλά στην έκθεση που πήγα και έκατσα πάνω του δεν μου άρεσε καθόλου, με χάλασε πάρα πολύ η θέση οδήγησης και κατέβηκα απαγοητευμένος ...
Να πώ την αλήθεια δεν ξέρω τι περίμενα ούτε το τι ακριβώς με χάλασε αλλά ένιωσα άβολα και αφύσικα πάνω του ...
Ο καθένας μας με τις παραξενιές του ....
Νομίζω θέμα σωματοτυπου είναι.εγω κουμπωσα γάντι λες και το έφτιαξαν για μενα
 
Top Bottom