KTM 790 Adventure

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τώρα τα είπες όλα. Μες το μυαλό μου είσαι


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στο ενδιάμεσο εσύ κι εγώ και κάποιοι άλλοι που ξέρουμε πως δεν θα βγει ποτέ μεσαίο on-off κάτω απο 200 κιλά που να είναι και ταξιδιάρικο μαζί θα κρατήσουμε τα 600 τα μονοκύλινδρα μέχρι να πεθάνει ο Highlander,χαχαχαχαχα. Τουλάχιστον να κεντάμε στο χώμα και ας πιάνεται ο κωλος μας στην άσφαλτο..:p:p:p

Και άμα πέφτεις να μην ψάχνεις χαρτομάντηλο να σκουπίζεις τα δάκρυα...:roflmao::roflmao:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Στο ενδιάμεσο εσύ κι εγώ και κάποιοι άλλοι που ξέρουμε πως δεν θα βγει ποτέ μεσαίο on-off κάτω απο 200 κιλά που να είναι και ταξιδιάρικο μαζί θα κρατήσουμε τα 600 τα μονοκύλινδρα μέχρι να πεθάνει ο Highlander,χαχαχαχαχα. Τουλάχιστον να κεντάμε στο χώμα και ας πιάνεται ο κωλος μας στην άσφαλτο..:p:p:p

Και άμα πέφτεις να μην ψάχνεις χαρτομάντηλο να σκουπίζεις τα δάκρυα...:roflmao::roflmao:
Έτσι ακριβώς
Δυστηχως ένα μηχανάκι για όλα δεν γίνεται η για να γίνει θα κοστίσει πολύ ακριβά . Δεν πειράζει εγώ αγαπώ το μονοκυλινδρο τυραννόσαυρο. Άσε που ο καινούριος βγάζει 74 άλογα. Παναγία μου


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μια σύγκριση των 2


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

θα χρειαστεί σίγουρα να ανοιχτεί καινούργιο θέμα, θα γίνει σφαγή!!!χαχα
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Εδώ είστε χαλαρά...στο advrider έχει πέσει πολύ κλάμα και πολλές καταρες...σε λίγο βλέπω να κανουνε μηνύσεις στη Yamaha και στην KTM. Βλέπω τη bmw να μαζεύει όλα τα κιλά όλα τα λεφτά...
Καλά, ούτως ή άλλως στο τέλος πάντα αυτό γίνεται :p
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σήμερα μίλησα με Yamaha για να διορθώσουν στο Ελληνικό site την άστοχη αναφορά περί 250 κιλών (αντί 205).

Τους λέω: "κάντε κάτι άμεσα γιατί θα μας φάνε οι KaTeMa-δες αν μας πάρουν χαμπάρι" :p

Είδα πως όχι απλώς το διορθώσαν αλλά αφαιρέσαν εντελώς την αναφορά περί βάρους στο κείμενο :roflmao:
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Βλέπω ξανά και ξανά το 790R τελικά δεν είναι καθόλου άσχημο ,απλά το φανάρι μπροστά είναι ότι να ναι και χαλάει όλο το σύνολο!!

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Βλέπω ξανά και ξανά το 790R τελικά δεν είναι καθόλου άσχημο ,απλά το φανάρι μπροστά είναι ότι να ναι και χαλάει όλο το σύνολο!!

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στα λεγα ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Βλέπω ξανά και ξανά το 790R τελικά δεν είναι καθόλου άσχημο ,απλά το φανάρι μπροστά είναι ότι να ναι και χαλάει όλο το σύνολο!!

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε καμια δεκαρια μέρες θα είναι λουλούδ
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Το cruise control είναι έξτρα ; Και επίσης είναι τοποθετημένο σε όλα και απλά ενεργοποιείτε από τον dealer μέσο του software ;

Follow me, I'm lost too
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Βλέπω ξανά και ξανά το 790R τελικά δεν είναι καθόλου άσχημο ,απλά το φανάρι μπροστά είναι ότι να ναι και χαλάει όλο το σύνολο!!

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το r με το ψηλό φτερό παλευεται...
το χαμηλό φτερο το ασχημαίνει ...
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Το cruise control είναι έξτρα ; Και επίσης είναι τοποθετημένο σε όλα και απλά ενεργοποιείτε από τον dealer μέσο του software ;

Follow me, I'm lost too

Εισαι πολυ Jason...γινε λιγο Αντιγονη.

Μου θες και κροζ κοντρολ... βλαχαρα
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Παιρνεις ενα 990 και αμα το θες και καθαρα χωμάτινο πετάς οτι παραπανίσιο εχει επάνω και εισαι κομπλέ!! εε μας ζάλισαν οι εταιρίες μικρα μεγάλα βαριά ελαφριά!χαχα. Πάντως ωραίο το 790r αλλα δεν έδινα το 990 για να παω εκει ποιο ανετα πήγαινα στο 690..
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Βροντοσαυροι με απέχθεια στην τεχνολογία.
ΣΙΧΑΜΑΤΑ

Follow me, I'm lost too

...σε στοιχιωσε το εξΑρ ???
 
Top Bottom