KTM1190 Adventure R

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δεν παράγεται πια το 1190 adv, έχει αντικατασταθεί από το 1290 adv s.
Επίσης δεν παράγεται πια το 1050 adv το οποίο έχει δώσει τη θέση του στο αρκετά δυνατότερο 1090 adv!
Δες και εδώ :)
Είχα την αίσθηση ότι η γκάμα μέχρι πέρυσι ήταν 1050, 1190 & 1290. Δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι με την αντικατάσταση του του 1050 από το 1090 (σχεδόν το ίδιο) κατήργησε το 1190. Έχει μια λογική αυτή η επιλογή, γιατί κανιβαλίζονταν μεταξύ τους τα μοντέλα της KTM.
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Motoraid έβαλα στο gs με 50 ευρω και τους 2, μια χαρά χωρίς τρέμουλο..
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Πουλάει κανείς εντωμεταξύ το 1190 r?? Το οδήγησα και κόλλησα..
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Πάνω στο ψάξιμο ρωτάω και για ασφάλεια κλοπής..750 το χρόνο, για αξία 12000..και έπαθα εγκεφαλικό..υπάρχει κρούσμα κλεμμένου 1190;;
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Κοιτα ειναι αλλο μηχανακι...Ειναι ενα μηχανακι που το καβαλας δικαβαλος το φορτωνεις και ξεχνας να γυρισεις!!!Μ αρεσε πολυ η αισθηση του διαφορικου στις χαμηλες ταχυτητες και σε κινηση γενικα.Για χωματα βουνα και τετοια εμενα ουτε μου περναει απο το μυαλο...Το ΚΤΜ ειναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ ADVENTURE και δεν θα επρεπε να λεγεται αλλο μηχανακι ετσι.Το καβαλας και η θεση οδηγησης ειναι καθαρα εντουραδικη και σε προδιαθετει να του πιεις το αιμα ,εγω ο λογος που το δινω ειναι οτι ηρθε στην κατοχη μου παλι ενα 300exc και κανω καβλαντες στο χωμα μ αυτο.Απο γκαζια ειναι σε αλλο πλανητη!!!
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Εμενα η απορια μου ειναι στο 1290 τι δεν σου αρεσε?
Το 1200gs ειναι οπως το ειπες αλλο μηχανακι και θελει πολλους συμβιμασμους οταν προερχεσαι απο ΚΤΜ και εισαι λατρης της οδηγησης.
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
YΓ τα λεφτα που ζηταει η bmw για μενα ειναι υπερβολικα!!!!Το 1290 ειναι πολυ ωραιο αλλα νομιζω οτι ειναι κατα 85%ιδιο μ το δικο μου οποτε ειναι αμαρτια τα 6-7χιλιαρικα!!
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Πάνω στο ψάξιμο ρωτάω και για ασφάλεια κλοπής..750 το χρόνο, για αξία 12000..και έπαθα εγκεφαλικό..υπάρχει κρούσμα κλεμμένου 1190;;
Ψαξου καλύτερα. Ρώτα και τον @onroad που ασφάλισε για κλοπή τη δικιά του για το ίδιο περίπου πόσο.
 
Top Bottom