Suzuki GSX-S1000GX 2024

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βαγγελη δεν ειπα οτι τα suzuki δεν στριβουν και στριβουν μονο τα bmw, αλιμονο. Τα suzuki ομως κατα την γνωμη μου δεν εχουν ιδιο πατημα και ιδια ποιοτητα/αισθηση (οπως θες πες το) στην οδηγηση με τα bmw και λοιπα ευρωπαικα...
Και οπως λες και εσυ και ειπα κ εγω πιο πριν, το συμπερασμα ειναι απο κατω:
Σε αυτό, αυτό που μπορώ να απαντήσω Γιώργη μου είναι πως έχει να κάνει και με την κατηγορία, αλλά και με την τιμή..

Δηλαδή Ducati φτηνό δεν υπάρχει να τα λέμε απλά. Φυσικά και οι αναρτήσεις τους θα είναι απο το πάνω ράφι. Απευθύνονται όμως και σε μικρότερο κοινό.

Η Suzuki θα βγάλει SV650, θα βγάλει GSR600 ξέρω γω θα βγάλει και GSX-S1000GT και θα βγάλει τώρα κι αυτό που το προικίζει φαίνεται με ηλεκτρονικές ημιενεργητικές αναρτήσεις. Εγώ λέω ας μην προδικάζουμε. Θα δούμε τί πάτημα θα έχει.
 
Reactions: Gee

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Τα 50 άλογα διαφορά τα λέμε λίγα....
Για 10-15 παραπανω τα φτιαγμένα κάνουν παρτυ.
Όσο για το αν το μοτέρ του xr πάει εύκολα στα 200 άλογα, είναι γνωστό ότι χρειάζεται μόνο εκκεντροφόρους και χάρτη rr...
Τεσπά...κουβέντα κουκουρούκου κανουμε
Τα 50 αλογα διαφορα πως προκυπτουν?
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Άντε πάλι
Το xr βγαίνει σε 2 εκδόσεις η μία 170 άλογα και η άλλη 200

Δεν το ξαναγραφω :waiting:
Ρητορικη η ερωτηση, ηθελα να επιβεβαιωσω πως συγκρινουμε μηχανη των 30κ με μηχανη των 18κ γιατι δε το πιστευα :ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρητορικη η ερωτηση, ηθελα να επιβεβαιωσω πως συγκρινουμε μηχανη των 30κ με μηχανη των 18κ γιατι δε το πιστευα :ha
Εσύ δεν έβαλες το Kawasaki??
Ρητορική η ερώτηση, μην απαντήσεις
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Δεν υποννοησα πως το sx ειναι στριφτερο, εσυ ειπες πως ειναι θεμα το στριψημο στο sx.

Εκτος κι αν εκανα καποιο λαθος και η μηχανη της φωτο του aldebaran και αυτη του βιντεο δεν ειναι ιδιες.
το μηχανακι στην φωτογραφια ειναι H2SX, αυτο στο βιντεο ειναι Ζ1000SX
και ο λογος που το ειπα ειναι επειδη οι δημοσιογραφει λενε οτι το H2R που ειναι πιο εξωτικο και πιο ελαφρυ απο το SX εχει πολυ βαρια αισθηση και συμπεριφορα για γρηγορο στριψιμο.
Βεβαια ξαναλεω ολα αυτα ειναι μεταξυ πλακας, σοβαροτητας και κουβεντας να γινεται....
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
το μηχανακι στην φωτογραφια ειναι H2SX, αυτο στο βιντεο ειναι Ζ1000SX
και ο λογος που το ειπα ειναι επειδη οι δημοσιογραφει λενε οτι το H2R που ειναι πιο εξωτικο και πιο ελαφρυ απο το SX εχει πολυ βαρια αισθηση και συμπεριφορα για γρηγορο στριψιμο.
Βεβαια ξαναλεω ολα αυτα ειναι μεταξυ πλακας, σοβαροτητας και κουβεντας να γινεται....
Ωπα σορρυ δικιο εχεις!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οχι θα απαντησω!!!!...
Ο Aldebaran το εβαλε.
Ε ναι....μεγάλος κωλοτουμπας ο μπιμπερο
Όταν βλέπουμε ότι υπάρχει διαφορά σε συγκρίσεις, λέμε είναι πιο ακριβό και καθαρίζουμε
Κανονίστε να κάνουμε κουβέντες και συγκρίσεις μόνο με ισοτιμίες.

Στο θέμα μας που είναι το ζουκι, εγώ ξαναλέω ότι είναι πολύ όμορφο στα μάτια μου, με ικανοποιητικά specs και περιμένω να δω τιμή, εξοπλισμό και ίσως είναι το μοναδικό νέο μηχανακι που θα έχανα τον χρόνο μου για τεστ ραιντ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ε ναι....μεγάλος κωλοτουμπας ο μπιμπερο
Όταν βλέπουμε ότι υπάρχει διαφορά σε συγκρίσεις, λέμε είναι πιο ακριβό και καθαρίζουμε
Κανονίστε να κάνουμε κουβέντες και συγκρίσεις μόνο με ισοτιμίες.

Στο θέμα μας που είναι το ζουκι, εγώ ξαναλέω ότι είναι πολύ όμορφο στα μάτια μου, με ικανοποιητικά specs και περιμένω να δω τιμή, εξοπλισμό και ίσως είναι το μοναδικό νέο μηχανακι που θα έχανα τον χρόνο μου για τεστ ραιντ
Εγώ είμαι κωλοτούμπας μαρή μπαμπόγρια;;
Από πού κι ως που;
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγώ είμαι κωλοτούμπας μαρή μπαμπόγρια;;
Από πού κι ως που;
Έτσι ....
Που κανονικά δεν έπρεπε να οδηγεί μοτοσακο με τόσα άλογα
Μέχρι 125 cc και πολλα είναι , η κουλή
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έτσι ....
Που κανονικά δεν έπρεπε να οδηγεί μοτοσακο με τόσα άλογα
Μέχρι 125 cc και πολλα είναι , η κουλή
Πάνε στο θέμα με τους τάφους εσύ... Δεν χωράς εδω
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ πάντως όλο καινούργιο suzuki σε τιμή πιο χαμηλή από τριών ετών XR μία χαρά αγοράζω. Αλλάζω μετά και το 950 με 890 με γκλίτερ εννοείται.

Να τι θα γίνει το εφάπαξ.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Εγώ πάντως όλο καινούργιο suzuki σε τιμή πιο χαμηλή από τριών ετών XR μία χαρά αγοράζω. Αλλάζω μετά και το 950 με 890 με γκλίτερ εννοείται.

Να τι θα γίνει το εφάπαξ.
αυτό είναι καλο combo χωρις πλάκα
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350

Το Σωστο & Ορθοθοδο 4κυλινδρο Suzuki

Αλλόθρησκοι ... & βλασφημοι με τα ευρωπαϊκά playmobill :p


Πολλοί θα αλλαξοπιστησετε , καλά το πατε
να πείσετε σιγα-σιγα τον εαυτο σας & για ότι έχετε πει για τους ΤΙΤΑΝΕΣ που σιγά-σιγά ξυπνάνε :sneaky:

( συνεχίστε ... ) :jp
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom