Suzuki V-Strom 800DE 2023

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τύφλα να χει ο άγιος Γεράσιμος ο Ιορδανίτης ο Λεοντογιατρός δηλαδή :pointu:
Βοήθεια μας και η Αγία Παρασκευή για τον χρηστο :p
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Το είδαμε από κοντά στα Τζουμέρκα , σε γκρι με κίτρινο . Όντως από κοντά είναι πιο ωραίο
Συμφωνώ, σήμερα το είδα και εγώ στον τοπικό έμπορο και όντως οι φώτο το αδικούν. Επίσης φαίνεται φοβερή η ποιότητα κατασκευής και το φινίρισμα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κοίτα να δεις που δεν θα πάει καλά το 800 και θα ναι αιτία η φωτογένεια του!!
Ποιος ήρθε?

 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Γτ οι Κινέζοι δεν παίρνουν κινέζικα και παίρνουν Γιαπωνέζικα ;
Για τον ίδιο λόγο που και οι ιταλοί δεν παίρνουν ιταλικά αλλά παίρνουν ιαπωνικά!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Νομίζω πως οι προτάσεις του 2024 δίνουν έναν επιπλέον τόνο ομορφιάς με αλλαγές στα χρώματα.







Επίσης οι Ιταλοί ανακοίνωσαν την "απλή" (και πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση) στα 10.700, την οποία ονομάζουν SE. (το DE εκεί έχει 11.500 !!!)
Oπότε στα 11.300 με 11.500 τη περιμένω στην Ελλάδα.

 
Τελευταία επεξεργασία:

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700

Ρε τον άτιμο…
Έτσι όπως φαίνεται από την κάμερα το ντεπόζιτο σαν να οδηγεί ss στα χώματα μοιάζει…:D

Πάντως σε κάθε περίπτωση δεν νομίζω πως το μηχανάκι είναι σχεδιασμένο για τέτοια μονοπάτια (το λέει και αυτός σε κάποια στιγμή αν δεν κάνω λάθος) … σε τέτοιου είδους τερέν (και διορθώστε με οι έμπειροι) μόνο με μονοκύλινδρο πας για να το ευχαριστηθείς κιόλας… γιατί με τα αλλά πιο πολύ ταλαιπωρία είναι παρά οδήγηση!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Trexantiri

Μέλος
Όνομα
Minas
Μοτό
V-Strom 800 DE

Ρε τον άτιμο…
Έτσι όπως φαίνεται από την κάμερα το ντεπόζιτο σαν να οδηγεί ss στα χώματα μοιάζει…:D

Πάντως σε κάθε περίπτωση δεν νομίζω πως το μηχανάκι είναι σχεδιασμένο για τέτοια μονοπάτια (το λέει και αυτός σε κάποια στιγμή αν δεν κάνω λάθος) … σε τέτοιου είδους τερέν (και διορθώστε με οι έμπειροι) μόνο με μονοκύλινδρο πας για να το ευχαριστηθείς κιόλας… γιατί με τα αλλά πιο πολύ ταλαιπωρία είναι παρά οδήγηση!
Φιλαράκια το μηχανάκι είναι απίστευτο πάντως! Εγώ που τώρα του έχω κάπου στα 6000 χιλιόμετρα κάνει και ταξιδαρα και δεν μασάει σε κανένα τερέν και το έχω βάλει και σε χαλαρό χώμα και σε σκληρό και το γκάζι του είναι μαγεία!
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Φιλαράκια το μηχανάκι είναι απίστευτο πάντως! Εγώ που τώρα του έχω κάπου στα 6000 χιλιόμετρα κάνει και ταξιδαρα και δεν μασάει σε κανένα τερέν και το έχω βάλει και σε χαλαρό χώμα και σε σκληρό και το γκάζι του είναι μαγεία!
Το πιστεύω.. μου άρεσε πάρα πολύ όταν το οδήγησα!
Συμφωνώ 100% για το γκάζι.. Ειδικά στις χαμηλομεσαίες
 

dinie

Μέλος
Όνομα
DINOS STAMATAKIS
Μοτό
CRF 300 RALLY / VSTROM 800 DE
Φιλαράκια το μηχανάκι είναι απίστευτο πάντως! Εγώ που τώρα του έχω κάπου στα 6000 χιλιόμετρα κάνει και ταξιδαρα και δεν μασάει σε κανένα τερέν και το έχω βάλει και σε χαλαρό χώμα και σε σκληρό και το γκάζι του είναι μαγεία!
Όντως πολύ καλό μηχανάκι. Τα κάνει όλα και μάλιστα με πολύ καλό βαθμό . Θες χώμα ? πάει με τα κατάλληλα λάστιχα . Θες ταξίδι? Πάει, με φοβερή ποιότητα κύλισης. Θες επαρχιακό να στρίψεις? Πάει ,με τρομερές επιδόσεις. Θες μετακίνηση μέσα στην πόλη? Πάει με μεγάλη ευκολία. Και σε όλες τις περιπτώσεις με το χαμόγελο στα χείλη. Είναι μια μηχανή που θες να την οδηγείς... Για εμένα είναι μια μηχανή "ελβετικός σουγιάς".
 
Top Bottom