Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Εμενα στη Θεσσαλονίκη μου είπαν 10 λεπτά!Το κράτησα μια ώρα και το έκλεισα. Να το λοιπόν το παπάκι μου για το βουνό κι ας ξεκουραστεί για λίγο το Gs


Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Εμενα στη Θεσσαλονίκη μου είπαν 10 λεπτά!Το κράτησα μια ώρα και το έκλεισα. Να το λοιπόν το παπάκι μου για το βουνό κι ας ξεκουραστεί για λίγο το Gs


Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πολυ όμορφο, καλορίζικο
Δε θα είναι μονο το παπάκι σου για το βουνό θεωρώ αλλα θα λατρέψεις και την ευκολία της καθημερινότητας
 

n.l

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS '08
Ευχαριστω για τις ευχες.
Ναι, η αλήθεια είναι ότι επειδή είναι στενό και ψηλό, περνάει από παντού μέσα στην κίνηση και εννοείται το τιμόνι περνάει πάνω από τους καθρέπτες των αυτοκινήτων .Η θέση οδήγησης είναι ψηλά και από ψηλά τους βλέπεις όλους.
Επειδή πριν χρησιμοποιούσα και το σκούτερ της γυναίκας με μικρές ρόδες, καμία σχέση. Εκείνο λακουβιτσα στο δρομο και το νεφρό στον αστράγαλο από το γκαπ, αυτό τα σιδερώνει όλα, χαλί πατάς....

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Μετά από 19 σελίδες διάβασμα, μια ερώτηση έχω να κάνω, μάθαμε πως κονταίνει;;; Γιατί με το 1,67 μου δεν έχω καμία ελπίδα νομίζω…
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Μετά από 19 σελίδες διάβασμα, μια ερώτηση έχω να κάνω, μάθαμε πως κονταίνει;;; Γιατί με το 1,67 μου δεν έχω καμία ελπίδα νομίζω…
Δεν θα ειναι δυσκολο φανταζομαι με αλλα dog bones πισω και κατεβασμα τις τιμονοπλακες μπροστα ...αλλα νομιζω οτι θα "το εχεις" και ετσι οπως ειναι
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
To crf300 με το που ανέβηκα πάνω, έκατσε η ανάρτηση λες και ήμουν διακόσια κιλά και έφτανα ίσα ίσα. Αυτό, εφόσον διαβάζω ότι έχει σωστή ανάρτηση θα θέλω και σκαλάκι μαζί :(. Θα πάω να το δω αλλά θα απογοητευτώ σίγουρα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
...Θα πάω να το δω αλλά θα απογοητευτώ σίγουρα.
Εάν σκέφτεσαι έτσι, σαφώς...
Πήγαινε να το δεις και τα συμπεράσματα έπειτα.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
To crf300 με το που ανέβηκα πάνω, έκατσε η ανάρτηση λες και ήμουν διακόσια κιλά και έφτανα ίσα ίσα. Αυτό, εφόσον διαβάζω ότι έχει σωστή ανάρτηση θα θέλω και σκαλάκι μαζί :(. Θα πάω να το δω αλλά θα απογοητευτώ σίγουρα.
Κοίτα και klx 250. Κάπου στον Πύργο υπήρχε ένα καινούργιο πριν κανα μήνα στο car. Σημαντικά χαμηλότερο και αξιόλογο on-off.
 

man25

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Vespa P150X 1980
Μετά από 19 σελίδες διάβασμα, μια ερώτηση έχω να κάνω, μάθαμε πως κονταίνει;;; Γιατί με το 1,67 μου δεν έχω καμία ελπίδα νομίζω…
Κι εγώ με 1.68 ούτε στις μύτες δεν το έφτανα σχεδόν, ισχύει. Με χαμήλωμα θα με ενδιέφερε κι εμένα αλλά δεν ψαχτηκα περαιτέρω.
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
To crf300 με το που ανέβηκα πάνω, έκατσε η ανάρτηση λες και ήμουν διακόσια κιλά και έφτανα ίσα ίσα. Αυτό, εφόσον διαβάζω ότι έχει σωστή ανάρτηση θα θέλω και σκαλάκι μαζί :(. Θα πάω να το δω αλλά θα απογοητευτώ σίγουρα.
Μπορείς να καλέσεις τον Louros στην Δουκίσσης Παλεντίας και θα σου λύσει όλες τις απορίες.
 

man25

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Vespa P150X 1980
Θα πάω τη Δευτέρα (με το σκαλοπατάκι μου)
Αν μάθεις κάτι συγκεκριμένο περί χαμηλώματος, ρίξε ένα σήμα, θα με ενδιέφερε! (Εδώ επαρχια δεν ασχολείται κανείς δυστυχώς με τέτοιου είδους απορίες, δεν το έχουν καν ετοιμοπαραδοτο)
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Αν μάθεις κάτι συγκεκριμένο περί χαμηλώματος, ρίξε ένα σήμα, θα με ενδιέφερε!
το πιο καλό χαμήλωμα είναι να φας υλικό από τη σέλα
αν δεν έχεις κιλά δεν θα σε πειράξει καθόλου

Αν πάμε σε χαμήλωμα αναρτήσεων το πράμα μπλέκει
και μπορεί να κοστίσει.
 
Top Bottom