Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Έπεσαν τα κάστρα της BMW, όλα τελικά είναι ένας μύθος !!

Μπιμπελό
Το gs το έχω ακόμα .
Σε είπα κι αλλού έχω πάθει αυτό που παθαιναμε παλιά με τις γκόμενες ,τώρα με τα μηχανάκια .
Είμαι και γω για γιατρο,κανόνισε συνεδρία χαχαχαχαχαχα
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Καλά χιλιόμετρα φιλαράκι !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

christetr

Ο ηλίθιος είναι αήττητος!!!!
Περιοχή
ATHENS MAROUSI
Όνομα
Chris
Μοτό
TDM 900 2003 - Lambretta Li 150 s2 1961
R 1200 GS 2009
Πανέμορφο Γιάνναρε !! Καλορίζικο το εργαλείο !!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Παίδες να ρωτήσω κάτι ,σεις που το έχετε μακρύνει,αντί του πίσω 3 δόντια μικρότερο ,μήπως κάποιος έχει αλλάξει μπροστινό γρανάζι με ένα δόντι λιγότερο ;
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Παίδες να ρωτήσω κάτι ,σεις που το έχετε μακρύνει,αντί του πίσω 3 δόντια μικρότερο ,μήπως κάποιος έχει αλλάξει μπροστινό γρανάζι με ένα δόντι λιγότερο ;
Με ενα δοντι μικροτερο μπροστα θα κοντυνει κι αλλο. Αν θες να το μακρυνεις, ενα δοντι μεγαλυτερο μπροστα.
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Ναι σωστά .
Έχουμε κάτι ;
Δεν εχω το συγκεκριμενο συντροφε. Καλυτερα να σου απαντησει καποιος κατοχος. Εγω ως κατοχος klx 250 το εχω κοντυνει απο 14-42 σε 14-48. Τελικη απο 140+++ σε 125χλμ. Αν μπορει να σε βοηθησει να βγαλεις καποιο συμπερασμα.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Βασικά πως το σκέφτομαι,
Να απλώσω λίγο τη σκέψη μου,
λέω να κατέβω με αυτό ενα Τρίκερι ,(από Κατερίνη) ,αν υπάρχει κάτι τέτοιο ,μεσ'το 10λεπτο το αλλάζω και έχω λίγο πιο απλωμένο βήμα .
Και μετά ξαναβάζω το θκο'τ όταν με το καλό γυρίσω .
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Δεν εχω το συγκεκριμενο συντροφε. Καλυτερα να σου απαντησει καποιος κατοχος. Εγω ως κατοχος klx 250 το εχω κοντυνει απο 14-42 σε 14-48. Τελικη απο 140+++ σε 125χλμ. Αν μπορει να σε βοηθησει να βγαλεις καποιο συμπερασμα.
Αυτό θέλω να αποφύγω ,για πισινό γρανάζι ξέρω ότι υπάρχει ,αλλά έχει μανουρα να αλλαχθεί ,η λύση αυτή είναι για μόνιμη χρήση ,ενώ με ένα δόντι παραπάνω μπροστινό γραναζι(αν χωράει ) ,παίζω πιο ωραία μπαλιτσα .
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Βασικά πως το σκέφτομαι,
Να απλώσω λίγο τη σκέψη μου,
λέω να κατέβω με αυτό ενα Τρίκερι ,(από Κατερίνη) ,αν υπάρχει κάτι τέτοιο ,μεσ'το 10λεπτο το αλλάζω και έχω λίγο πιο απλωμένο βήμα .
Και μετά ξαναβάζω το θκο'τ όταν με το καλό γυρίσω .
Σαν σκεψη σωστη. Σιγουρα το μοτερ του θα ταξιδευει πιο ξεκουραστα και με λιγοτερες στροφες. Και το μπροστα γραναζακι αλλαζει πολυ πιο ευκολα σε σχεση με το πισω. Τσεκαρε τι παιζει και με την αλυσιδα, λογικα με ρυθμιση των ρεγουλατορων δεν θα χρειαστεις αλλη. Αλλα ποτε δεν ξερεις. Δες και σε αυτο το site βοηθαει.gearingcomander.com
 
Top Bottom