Xωμάτινη, Σάββατο 16/01 στα πέριξ της Λαυρεωτικής...

Husky

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
Africa twin 750 rd04
Κατα πασα πιθανότητα και εγω μεσα θα ενημερώσω Παρασκευή βράδυ. :)
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Οκ απο εμενα...εκτος αν ριχνει πολυυυ βροχα....
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
15 ατομα μέτρησα μολις.
Εγω το έπλυνα, μηπως και δεν βρεξει. ;-)
 

sliv

Δεν βάζω ασφάλτινα !
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Stratis
Μοτό
GS1200 Adv.
παιδια δυστυχως ακυρο για μενα .... υποχρεωσεις τελευταιας στιγμης ..... που δεν γινεται να αποφυγω με τιποτα ...ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι μια super βολτα...!!!!!!

αντε να περασετε καλα ...βαλτε πολλες φωτο μετα....
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλησπερα,

Τα λεμε το πρωι. Και να βρεχει θα την κανω την βολτα. Βέβαια εύχομαι να την κάνουμε παρέα. Μεχρι νωρις το απογευμα ο καιρος θα ειναι οκ απ οτι εχω δει. Επαναλαμβάνω ότι προς τα εκεί δεν το πολυπιάνει η βροχή.

Ομως παρτε και κανα αδιαβροχο καλού κακού γιατί ποτέ δεν ξέρεις.

Καλή βόλτα να εχουμε και τα λέμε από κοντά το πρωί. Αν τυχόν κάποιος θέλει να ρωτήσει κάτι, θα μπορέσω να απαντησω μετά τις 11.30 γιατί θα φύγω τώρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Δυστυχώς η μέση μου με έχει κρεμάσει άσχημα και δεν το βλέπω να φτιάχνει μέχρι αύριο...

Κρίμα, και χρόνια τη θέλω αυτήν την Λαυρεωτική με kordix.

Καλά να περάσετε... σνιφ! :cry:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Δυστυχώς η μέση μου με έχει κρεμάσει άσχημα και δεν το βλέπω να φτιάχνει μέχρι αύριο...

Κρίμα, και χρόνια τη θέλω αυτήν την Λαυρεωτική με kordix.

Καλά να περάσετε... σνιφ! :cry:

Μη :cry: και μη :(, γιατί μας :( και μας. Δίπλα είναι η Λαυρεωτική. Καλά να μαστε και σύντομα θα παίξει επανάληψη αν ο "κόσμος" το ζητήσει.


Περαστικά για την μέση σου.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
παιδια δυστυχως ακυρο για μενα .... υποχρεωσεις τελευταιας στιγμης ..... που δεν γινεται να αποφυγω με τιποτα ...ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι μια super βολτα...!!!!!!

αντε να περασετε καλα ...βαλτε πολλες φωτο μετα....
Κρίμα γιατί εχω να σε δω πολυυυυ καιρό.

Η τελευταία βόλτα που είχαμε βρεθεί κάποτε, ήταν κάπου στην Εύβοια και ήταν σούπερ, είχε τελείωσει στην Λάρκο. Ολοι ήταν με BMW, εκτός από τον Ηλία με το superenduro (που παλιότερα είχε το κόκκινο 1200) και γω με το άφρικα. Η παρέα ήταν πολύ καλή και η βόλτα φοβερή. Μετά κάπου σας εχασα γιατί το έριξα πιο πολύ στο εντούρο. Οι μόνες ονοφάδες που εκανα τα τελευταία χρόνια ήταν με τους Πουροντούρους.
 

sliv

Δεν βάζω ασφάλτινα !
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Stratis
Μοτό
GS1200 Adv.
Κρίμα γιατί εχω να σε δω πολυυυυ καιρό.

Η τελευταία βόλτα που είχαμε βρεθεί κάποτε, ήταν κάπου στην Εύβοια και ήταν σούπερ, είχε τελείωσει στην Λάρκο. Ολοι ήταν με BMW, εκτός από τον Ηλία με το superenduro (που παλιότερα είχε το κόκκινο 1200) και γω με το άφρικα. Η παρέα ήταν πολύ καλή και η βόλτα φοβερή. Μετά κάπου σας εχασα γιατί το έριξα πιο πολύ στο εντούρο. Οι μόνες ονοφάδες που εκανα τα τελευταία χρόνια ήταν με τους Πουροντούρους.
Ναι ρε κωστη εχω τις καλυτερες αναμνησεις απο αυτες τις βολτες .... ευβοια και κορινθο νομιζω με bmwbikers .... ηταν super.... και super παρεα !!!! μην αργησεις να ξαναβαλεις βολτα ...γιατι μου την εχει δωσει που δεν θα ερθω.....
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Kαταθέτω την ζήλια μου μαζί με τις ευχές μου για απεριόριστη ευχαρίστηση ! Μακάρι να μπορούσα να βρίσκομαι κι εγώ μαζί σας, αλλά μαζεύω ένσημα για την σύνταξη...
Καλά να περάσετε και ας βγάλετε καμιά photo για εμάς τους εργασιομανείς !!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Καλημερα Μαρουσι ριχνει καλο νερο ...καμμια πληροφορηση απο τους Νοτιους?
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Kαλημέρα.

Περιστέρι > αυτή τη στιγμή δεν βρέχει ,αλλά οι δρόμοι είναι μούσκεμα ,που σημαίνει οτι κάτι έριξε ,και ο ουρανός είναι κατάμαυρος και έτοιμος να μας πέσει στο κεφάλι...
Γαμωτ...Γαμωτ...Γαμωτ...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
οκ ξαφνικα σταματησε και Μαρουσι.. αδιαβροχο και οκ θα ξεκινησω και βλεπουμε
 
Top Bottom